U nas pada snieg. Boze, jak ona wyglada.:placz:Futerko brudne , mokre, sklejone.Ona glowa siega do kolana, czyli jakies 50cm, czyli w grzbiecie jakies 40 - 45cm.Dala ze soba robic wszystko. Wylizala mnie.A wyciagalysmy ja z budy.Biedna.
[URL="http://[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/41/9fffdea241f6e5ab.jpg[/IMG][/URL"]http://[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/41/9fffdea241f6e5ab.jpg[/IMG][/URL][/URL]