[quote name='despera']Może i piękny, ale drań:mad: Ja sobie spokojne przeglądam DGM, Nes przeniósł się ze swojego spanka na dywan za moimi plecami. Nagle dotarło do mnie, że od jakiegoś czasu słyszę "memłanie"-okazało się, że ten diabeł wcina mojego kapcia:angryy: Na szczęście go odratowałam, chociaż pojawił się na nim nowy wzorek w postaci dołków po zębach:evil_lol:[/quote]
He he :evil_lol:
Pimpek od memlania butów woli się bawić szmatami i wylizywać do czysta miski mojego ktoa Kitka :p