tak całe towarzystwo moje,są na zdjęciu ala kaukazka Bera adoptowana ze schroniska w ktorym miała być uśpiona z pwodu wieku, tak jak saszka maiła wiele zmian na ciele spędziła u nas 3,5roku szczęśliwej starosci obecnie zostały nam 3 sunie ze zdjecia wszytkie przygarniete wszytkie po przejściach:( mamy tez 2 przygarniete kotki i 2 kroliki znalezione w kuble na śmieci:( zaraz przelejemy jakiś grosik na sasze,chodz sama zbieram pieniążki na bidy w naszej okolicy lub sterylki wiejskich kotek,suczek to jakoś uzbieram grosik by wpłacić na Sasze,jak juz mowiłam przypadła mi do serca ta sunia