Odezwał sie dzisiaj do mnie gosc (Kraków), który wynalazł szczeniorka dla siostry z tych 'moich", on był zainteresowany calkiem czarnym psem w typie owczarka. Opowiedzialam mu o Drucie i posłalam fotki. Owczarek to on nie jest, ale czarny tak, moze cos z tego wyniknie.:)
A jakby mu się odmieniło w gustach, to dla porównania dodalam zdjecia mojego faworyta ciasteczka Hugusia Bossa.:))