Tak,
jeden znalazł domek w Krakowie poprzez allegro, ale jeszcze nie przyjechał do Krakowa, drugi ma osobe chętną z Poznania.Ale te odległosci! No i jeszcze trzeba w miare możliwosci sprawdzic osobe chetna na psiaka.
Wisze tu z psiakami od ponad 2 tygodni.I powoli trace nadzieję na dom dla nich:-(
Pies z kulawa noga nie zainteresował sie nimi.:-(
Zaczynam myślec, ze na forum sa sami dogomaniacy i ani jednej ooby, która chce przygarnąć psa.:-((
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78926[/URL]
Wisze tu z psiakami od ponad 2 tygodni.I powoli trace nadzieję na dom dla nich:-(
Pies z kulawa noga nie zainteresował sie nimi.:-(
Zaczynam myślec, ze na forum sa sami dogomaniacy i ani jednej ooby, która chce przygarnąć psa.:-((
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78926[/URL]
Wisze tu z psiakami od ponad 2 tygodni.I powoli trace nadzieję na dom dla nich:-(
Pies z kulawa noga nie zainteresował sie nimi.:-(
Zaczynam myślec, ze na forum sa sami dogomaniacy i ani jednej ooby, która chce przygarnąć psa.:-(
([URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78926[/URL]
Wisze tu z psiakami od ponad 2 tygodni.I powoli trace nadzieję na dom dla nich:-(
Pies z kulawa noga nie zainteresował sie nimi.:-(
Zaczynam myśc, ze na forum sa sami dogomaniacy i ani jednej ooby, która chce przygarnąć psa.:-((
Wisze tu z psiakami od ponad 2 tygodni.I powoli trace nadzieję na dom dla nich:-(
Pies z kulawa noga nie zainteresował sie nimi.:-(
Zaczynam myśc, ze na forum sa sami dogomaniacy i ani jednej ooby, która chce przygarnąć psa.:-((
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78926[/URL]
Wisze tu z psiakami od ponad 2 tygodni.I powoli trace nadzieję na dom dla nich:(
Pies z kulawa noga nie zainteresował sie nimi.:(
Zaczynam myśc, ze na forum sa sami dogomaniacy i ani jednej ooby, która chce przygarnąć psa.:((