Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Hihi .. Gruby .. ładnie go nazywacie :eviltong: Tez bym chciała już tego grubaska .. ale to jeszcze łohoho .. kupa czasu. Prędzej drugiego Yorczka będę miała !
  2. Oj Jessi tak... bardzo chętnie by się pobawiła z Tolkiem ... właśnie płacze bo ten wstręciuch kot nie chce sie z nią bawić :placz:
  3. No ja jutro wieczorkiem raczej nie wejdę więc fotek tez nie bedzie .. po pracy trzeba się szykować na impresskę! :multi: No a co łobuzy robią??
  4. [quote name='madziasto4']Prorok jaki cy co? :hmmmm:[/quote] Nie trudno pyło się domyślić .. w sumie tak tylko spytałam .. a nóż się uda .. :placz::placz:
  5. [quote name='Jofka']Witaj Tigrunia!!! Jak tam mija wieczór?? Ja tylko przyszłam się przywitać,bo zaraz siadam do nauki!! Pozdrawiam!!![/quote] Czesć Jofka .. ja o 18 wróciłam z pracy , pojechałam po Pannę Jessikę i teraz jesteśmy u kuzyna Łacia (Jessi szczeka na niego, żeby się z nią bawił a on nic .. :mad: )
  6. Jofka :multi: Ale Cie tu ciężko spotkac!! Dawaj foty, nie tłumacz się!! Co porabiają chłopcy ??
  7. [quote name='Anusia & Alutka']Chyba lepiej wiem o ktorej wysylalam![/quote] ... No chyba, że się w czasie Twój post cofnął :PROXY5:
  8. Chefrenek .. bez przesady! Przecież widać, ze to biewer ! Tak tylko dziwnie wyszedł na tym zdjęciu .. Nie doszukujcie sie w Suri grzywacza!! :mdleje:
  9. Wiedziałam :placz::placz::placz:
  10. [quote name='madziasto4']A napisałaś o 19:04 :cool1: Dobry wieczór Tigrunia:p[/quote] A dobry, dobry Madźka :lol:
  11. No Ty Agata jak coś palniesz to koniec... :mdleje: Ten ma nosek za długi, ten za krótki a teraz Grzywaczo-Biewer :mdleje: Phiii ...
  12. Moze jakie fotki Anusia da, co ? :oops: [COLOR=paleturquoise]tak nieśmiało pytam ... [/COLOR]
  13. Ojej .. ale porównanie!! :crazyeye: Niesamowite!! A jak cynia reaguje na małą ?? Nie zdepnie jej ??
  14. [quote name='Anusia & Alutka']Dobry wieczor mowie w srode 28.11 o godzinie 19:08 :hand:[/quote] Dobry , dobry też w środę.. parę minut później :lol: hmm.. a raczej wcześniej bo mi wyskoczyło o 19:07 :P
  15. [quote name='Patikujek']Ale cudny kubraczek:loveu: Też chce z takim napisiekiem:loveu:[/quote] [quote name='Kincia']Witam :) Ale ma Jessi sliczne ubranko :loveu::loveu: A napisik wymiata :evil_lol:[/quote] Dziękujemy bardzo :cool3: Wiem, że fajny :cool3: Właśnie jesteśmy u kuzyna Łacia. Jak znajde aparat to jakieś fotki porobie
  16. Łiiiiiiiiiiii..... jabkie cudo ... Boogi :mdleje::mdleje::mdleje:
  17. Mój sąsiad - York ma na imię Artur :roll:
  18. Dzień doberek :) Prosimy o więcej fotek :cool3:
  19. No masakra znów z tym dogo .. dopiero mi zaczeło działać od wczoraj :mad:
  20. Witamy, witamy, gorąco witamy .. :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. No i co .. jeszcze śpiochy śpicie ??
  22. Helloł .. Do mnie śnieg nie chce wstąpić .. :placz:
  23. Witam sie :multi:
  24. Śliczności moje :loveu::loveu:
  25. Dzień dobry :multi: A co to .. Agusia ma urlop od dogo ??? Zawsze pierwsza jest z rana (zaraz po mnie :cool3: )
×
×
  • Create New...