[quote name='Jofka']Witaj Tigrunia!!! Jak tam mija wieczór??
Ja tylko przyszłam się przywitać,bo zaraz siadam do nauki!! Pozdrawiam!!![/quote]
Czesć Jofka .. ja o 18 wróciłam z pracy , pojechałam po Pannę Jessikę i teraz jesteśmy u kuzyna Łacia (Jessi szczeka na niego, żeby się z nią bawił a on nic .. :mad: )