Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kincia']No własnie nie ma:evil_lol:[/quote] A ćwiczycie?? :roll: [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Beatko. Moja ciocia na Nowy Rok pojechała drugi do Egiptu. Gdybym wiedziała wcześniej, że poszukujesz przewodnika, to bym się jej spytała, bo wczoraj u niej byliśmy :splat: Ale jak ostatnio weszłam tutaj 4 dni temu, to tylko moja wina. Wow, jak Jessi ślicznie już stoi :loveu: Nadal taka czarnulka, ale na pewno zdąży się jeszcze wybarwić ;)[/quote] Cześć :multi: Nie martw się, jadę dopiero za 5 m-cy takze jeszcze jest czas ;) Jessi raczej juz się nie wybarwi. Tzn nie tułów, bo głowka myślę, że tak. Witam wszystkich :multi:
  2. [quote name='Martyna2006']No to świetnie, że nie bede sama :) Czyżby szykował się debiut Ibi?;>[/quote] Taaak... :multi: Ibi bedzie na pierwszej wystawie i napewno dostanie WO :loveu: Jedziemy z Kasią razem ale Jessi jeszcze się nie będzie prezentować ..
  3. [quote name='madziasto4']No, widzi? Słuchać mnie trzeba![/quote] Nie wiem co sie tak uparla, na ta Gdansko+Gdynie :stupid:
  4. Jessooo .. tera pomieszalam jak nie wiem ! :mdleje: Jade do Sopotu nie do Gdyni czy tam Gdanska!! Ja sie zalamie .. Poszlam sprawdzic no i mialas Madka racje!
  5. My tez mieliśmy takie plany na jutro (no moze bez mebelkow ale nam sie nie chce :shake: Checi odeszly no i kasa tyz odeszla :placz:
  6. [quote name='madziasto4']No ja nie wiem gdzie wolisz jechać- czy do Gdyni czy do Gdańska :cool1: [/quote] Ja tam nie wiem tez .. wiem, ze gdzieś tam jade bo gdzieś tam jest wystawa .. nawet nie chce mi sie sprawdzić .. :roll:
  7. [quote name='Kasia']A ja byłam święcie przekonana, że już dziś tu u Was byłam...:roll: Z dnia na dzień coraz gorzej z ma pamięcią. Cze Beatrycze :loveu:[/quote] Co tu dużo mówić.. starzejesz się nam Kasieńko :eviltong: Cze, cze re cze :roll:
  8. Halo Halo :roll: Ja tyż sie melduje
  9. Poprosimy i Avika i Westa :loveu:
  10. No no .. widze, że wszyscy dziś ciężki dzien mają :shake: Cze Władka .. balonik faktycznie - fascynujący :evil_lol:
  11. Śliczności :loveu: Pikaż Avisia w tym cudeńku :loveu:
  12. [quote name='Magda_Miki']Hej! Czyżbyś szukała Faraona?:cool3: Obejrzałam fotki - mała ładnie już stoi (tylko jej nie uduś:evil_lol:), kotek akrobata.[/quote] Nom .. poszukuje na cito :evil_lol: Ładnie, ale krótko :mad: Myśle ze jej nie udusze jeśli się ruszać nie będzie :p
  13. Bry wieczór Mona .. jak maluszek ? :loveu:
  14. Wieczorne bry :loveu: Co u Corinki ??
  15. [quote name='Kasia']Jak Wam idzie dzis sprzątanie...? :roll: Ja nawet nie zaczęłam a przymierzam sie już od rańca samego...[/quote] Ja póki co w pracy siedze.. a sprzatanie na jutro mam zaplanowane .. :placz:
  16. [quote name='madziasto4']Mówiłaś, że w Sopocie :razz: Tylko nie wiem czy będę w sierpniu u siebie... [/quote] W sopocie jednak nie , bo w sierpniu jessi konczy 5 m-cy wiec wolę jechać do Gdyni (czy Gdanska?) i już przynajmniej będzie miała jedną wystawe zaliczoną :)
  17. [quote name='Kasia']Bo tak co byście nie zapomniały jak wyglądamy...:oops:[/quote] Chyba jak Ty wyglądasz bo Łukaszka co dzień widzimy :loveu:
  18. Mamusia się pokazała z synusiem :loveu: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  19. [quote name='Kincia']Pokazywałam kiedys:eviltong::eviltong:[/quote] No własnie .. "kiedyś" .. I chyba jakieś postępy są, co ??
  20. [quote name='Kincia']Bry :multi: Ale ona slicznie stoi :loveu:nie to co Luc :roll::shake:[/quote] Dobry Ty byś tego Lucka mogła pokazać jak już go wyszkoliłaś w staniu!
  21. :sweetCyb::sweetCyb: :BIG::laola::BIG: :sweetCyb::sweetCyb:
  22. Pierwsza :multi:
  23. [quote name='madziasto4'] Ej nooo, se cwaniary spotkanie planują :placz:[/quote] Nie martw się Madzka my tez sie spotkamy, a co ! :loveu: W sierpniu jade do Kasi (od Iberii) i bedziemy na wystawie w Gdańsku, albo Gdyni mie pamiętam teraz .. to przyjedz też :loveu: Dobry śpiochu sobotni :multi:
  24. Madzka - piramid zobaczyć nie omieszkam! Mamy napięty rozkład i cały tydzień będziemy jeździć i zwiedzać .. co dzień w innym hotelu, w innym mieście.. Ale będzie fajnie :loveu: Kurcze , nie moge sie doczekac! A wylot mamy 13 w piątek :crazyeye: Dario-Ewo dzieki - zaraz owej galeryji poszukam :cool3: Witam wszystkich z samiuśkiego rana ! :multi: Śpiochów też :loveu:
  25. [quote name='PositiveThought']elo elo trzy dwa zero :grins: ale słodko razem wyglądają. zdaje mi sie, ze widziałem kotecka... :hmmmm:[/quote] Cześć 1B :evil_lol: wyglądać może i wyglądają ale lubić się nie lubią :shake: Kotecek na zdjęciach juz gdzies wczesniej był ze 2 razy Byłam właśnie w centrum zapłacic za wycieczke m.in. 2 część kwoty. Została mi jeszcze jedna, ale najgorsza bo ponad 2100 za 2 os.! :placz: Najgorsze było to,ze nie mogłam umowy znaleźć :crazyeye: Jessooo co ja się naszukałam! Juz byłam bliska rozpaczy i nagle wpadła mi złota myśl do głowy no i znalazłam :multi: Szukałam tez jakiegoś fajnego przewodnika po Egipcie ale nic mnie nei zachwyciło .. był ktoś tam moze i moze coś polecić ?? :roll:
×
×
  • Create New...