Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='madziasto4']Nie cierpię autobusów, a zwłaszcza zatłoczonych :p[/quote] Nie marudz marudO! :eviltong: Jak bedzie trza to sie po ciebie podjedzie i na siłe wyciągnie :eviltong: Co jest z godziną na dogo ?? U mnie jest 21 a tu juz prawie 23 pokazuje :roll:
  2. Pikny :loveu: Pierwszy kubraczek Jessi nie miał tego czegos z przodu, ale ten nowy juz tez ma :) Musze ją wreszcie obfocic w nowych ciuszkach :loveu:
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Sama chemia i spulchniacze. Moj lepsiejszy.[/quote] absolutnie! U nas na naturalnych surowcach się robi! :roll:
  4. Alee piekna pozycja :loveu: Musisz kliknąć na "Pobierz pozostałe kody" i skopiowac link z "Pełen rozmiar na forum"
  5. Kąpu-kąpu :sweetCyb::sweetCyb: Słodki szczurek :loveu: Jak zobaczyłam te włoski długie na łapkach zaraz mi się przypomniało, że trza Jess do fryzjera zapisać :cool3: Cześć Kincia :multi:
  6. [quote name='madziasto4']Ty, se tak nie planuj, bo ja prawa jazdy jesio nie mam :p Cze Fidlaki :loveu:[/quote] Te .. autobusy jesio kursują, no nie ? :p [quote name='Pegaza']a se puszcze focha bo mnie tu nikt nie wita:obrazic:[/quote] A ja Cie moge przywitać Dario-Ewo :calus:
  7. [quote name='Anusia & Alutka']Ja wole jakosc, nie ilosc :eviltong: Serniczek przez ciocie robiony mniam :loveu: A ja Ci odpowiem bry, bo humorek dzis mam.[/quote] A cp Ty myślisz, że nasz nie dobre ? Pewnie , że pycha!! Serniczki wyjątkowo ! :loveu:
  8. [quote name='Mona4']kochane cioteczki fotki sa ,tylko ze ja niema kiedy ich zgrac,ciagle w biegu,a wieczorami poprostu padam jak niemowle po kapieli.jecze tylko do konca tygodnia i znowu bede miec czas na dogo i inne przyjemnosci.[/quote] :sweetCyb::sweetCyb: Moniś bedziemy grzecznie czekać na fotki kawalera :loveu:
  9. [quote name='Jofka']Hej!!! Witajcie...dawno mnie nie było,bo Tigrunia wiesz spedzialam z nim caly weekend:loveu::loveu:,bo już musial wyjechac :placz::placz::placz:[/quote] Ojej .. :-( A gdzie ów lovelas mieszka ??
  10. [quote name='madziasto4']Dobry :cool1:[/quote] [quote name='Pegaza']Wcale nie dobry:shake: cze Be[/quote] Jak dla mnie dobry :loveu: Spałam chyba ze 3 godziny i przed chwilą wstałam :eviltong:
  11. [quote name='Anusia & Alutka']Dobry :loveu: Mam kawusie i sernik z brzoskwiniami. I nie podziele sie gdyby ktos pytal :shake:[/quote] Ale cwaniara.. ja przed chwilą bylam na magazynie moja droga i byś widziała ile tam serników to byś zrobiła o tak: :mdleje: Powiem Ci dobry , bo humorek dziś mam :loveu:
  12. [quote name='Kasia']Cze Beatko :loveu: Krótka była ta dzisiejsza noc...za krótka, bo jak budzik zadzwonił to myślałam że to środek nocy dopiero :p[/quote] Dobry :multi: Mi jakoś wyjątkowo dobrze sie wstało, tylko zimno było.. TZ wyłączył grzejnik w nocy bo mu za gorąco było :angryy:
  13. [quote name='Martyna2006']W to, że dostanie WO nie wątpie :multi: Widziałam jej galerie - jest śliczna :loveu: Ja będe z moim kawalerem w młodzieży - ma 15 m-cy:cool3: Ale szkoda,że nie pokazujesz Jessi - taka słodka i włos ma fajny :)[/quote] A Ty tez masz Yorka ? Dziękujemy :loveu: , ale Jessi zaczyna dopiero w kwietni swoją "karierę"
  14. Dobry Kasieńko :multi: Moze i ja do Ikei się wybiorę w przyszłym tyg ale tym razem do Gdańska (tylko 50 km dalej) i Madzka przyjdzie na hot-doga :evil_lol: I Kasieńka Iberioska :evil_lol:
  15. Dzień dobry :multi: Oni zawsze tak śmiesznie na ukos stoją :evil_lol:
  16. [quote name='madziasto4'] Hy hy, ale tak mi się przypomniało, ja to mam pecha- jak byłam na balu gimnazjalnym to się zatrzasnęłam kurna w łazience :grins:[/quote] :turn-l::roflt::roflt::roflt::roflt:
  17. Ejj .. pokażcie mi gdzie ta modelka występuje :loveu: Ślicznie wygląda :loveu: I jakie ma pikne uszka obciachane :loveu: Dario-Ewo widzę, że nowy nabytek tuż-tuż :multi:
  18. Pikne uszka Kikulinki :loveu:
  19. [quote name='Pegaza']Uszanowanko:p i jak tam doszukałaś się owej galeryji?[/quote] Cześć :multi: Tak, tak .. znalazłam , dziękuję bardzo :)
  20. :loveu:Piknie mu w nowym fryzie :loveu: Dobry niedzielne :multi:
  21. No pewni, że chętni są .. :multi: Dobry w niedziele :loveu:
  22. Dobry dzień :multi:
  23. Nio znowu Agusi brak .. :shake: :-(
  24. [quote name='madziasto4']Wy się przeprowadźta nad morze, jodu powdychać:cool1: Ja mam na północy ino Władkę nie? Edit: Oj, i tigrunie jesio.[/quote] [quote name='madziasto4']Oj i Atke![/quote] [quote name='madziasto4']Aaa, jak po wybrzeżu to dwójcę.[/quote] Jesli o wybrzeże chodzi to są 2 madzie , nane i Kasia(od Iberii) .. ja się co prawda do wybrzeża nie zaliczam, ale i do Trójmiasta i do Koszalina mam ok 190 km także bliziutko :loveu: Witam się w niedzielę :multi:
  25. Ślicznie Aviś się prezentuje :loveu:
×
×
  • Create New...