-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='madziasto4']Nie cierpię autobusów, a zwłaszcza zatłoczonych :p[/quote] Nie marudz marudO! :eviltong: Jak bedzie trza to sie po ciebie podjedzie i na siłe wyciągnie :eviltong: Co jest z godziną na dogo ?? U mnie jest 21 a tu juz prawie 23 pokazuje :roll:
-
Pikny :loveu: Pierwszy kubraczek Jessi nie miał tego czegos z przodu, ale ten nowy juz tez ma :) Musze ją wreszcie obfocic w nowych ciuszkach :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Sama chemia i spulchniacze. Moj lepsiejszy.[/quote] absolutnie! U nas na naturalnych surowcach się robi! :roll:
-
Alee piekna pozycja :loveu: Musisz kliknąć na "Pobierz pozostałe kody" i skopiowac link z "Pełen rozmiar na forum"
-
Kąpu-kąpu :sweetCyb::sweetCyb: Słodki szczurek :loveu: Jak zobaczyłam te włoski długie na łapkach zaraz mi się przypomniało, że trza Jess do fryzjera zapisać :cool3: Cześć Kincia :multi:
-
[quote name='madziasto4']Ty, se tak nie planuj, bo ja prawa jazdy jesio nie mam :p Cze Fidlaki :loveu:[/quote] Te .. autobusy jesio kursują, no nie ? :p [quote name='Pegaza']a se puszcze focha bo mnie tu nikt nie wita:obrazic:[/quote] A ja Cie moge przywitać Dario-Ewo :calus:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ja wole jakosc, nie ilosc :eviltong: Serniczek przez ciocie robiony mniam :loveu: A ja Ci odpowiem bry, bo humorek dzis mam.[/quote] A cp Ty myślisz, że nasz nie dobre ? Pewnie , że pycha!! Serniczki wyjątkowo ! :loveu:
-
[quote name='Mona4']kochane cioteczki fotki sa ,tylko ze ja niema kiedy ich zgrac,ciagle w biegu,a wieczorami poprostu padam jak niemowle po kapieli.jecze tylko do konca tygodnia i znowu bede miec czas na dogo i inne przyjemnosci.[/quote] :sweetCyb::sweetCyb: Moniś bedziemy grzecznie czekać na fotki kawalera :loveu:
-
[quote name='Jofka']Hej!!! Witajcie...dawno mnie nie było,bo Tigrunia wiesz spedzialam z nim caly weekend:loveu::loveu:,bo już musial wyjechac :placz::placz::placz:[/quote] Ojej .. :-( A gdzie ów lovelas mieszka ??
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dobry :loveu: Mam kawusie i sernik z brzoskwiniami. I nie podziele sie gdyby ktos pytal :shake:[/quote] Ale cwaniara.. ja przed chwilą bylam na magazynie moja droga i byś widziała ile tam serników to byś zrobiła o tak: :mdleje: Powiem Ci dobry , bo humorek dziś mam :loveu:
-
[quote name='Martyna2006']W to, że dostanie WO nie wątpie :multi: Widziałam jej galerie - jest śliczna :loveu: Ja będe z moim kawalerem w młodzieży - ma 15 m-cy:cool3: Ale szkoda,że nie pokazujesz Jessi - taka słodka i włos ma fajny :)[/quote] A Ty tez masz Yorka ? Dziękujemy :loveu: , ale Jessi zaczyna dopiero w kwietni swoją "karierę"
-
Dobry Kasieńko :multi: Moze i ja do Ikei się wybiorę w przyszłym tyg ale tym razem do Gdańska (tylko 50 km dalej) i Madzka przyjdzie na hot-doga :evil_lol: I Kasieńka Iberioska :evil_lol:
-
Dzień dobry :multi: Oni zawsze tak śmiesznie na ukos stoją :evil_lol:
-
[quote name='madziasto4'] Hy hy, ale tak mi się przypomniało, ja to mam pecha- jak byłam na balu gimnazjalnym to się zatrzasnęłam kurna w łazience :grins:[/quote] :turn-l::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
Ejj .. pokażcie mi gdzie ta modelka występuje :loveu: Ślicznie wygląda :loveu: I jakie ma pikne uszka obciachane :loveu: Dario-Ewo widzę, że nowy nabytek tuż-tuż :multi:
-
Pikne uszka Kikulinki :loveu:
-
:loveu:Piknie mu w nowym fryzie :loveu: Dobry niedzielne :multi:
-
No pewni, że chętni są .. :multi: Dobry w niedziele :loveu:
-
Dobry dzień :multi:
-
Nio znowu Agusi brak .. :shake: :-(
-
[quote name='madziasto4']Wy się przeprowadźta nad morze, jodu powdychać:cool1: Ja mam na północy ino Władkę nie? Edit: Oj, i tigrunie jesio.[/quote] [quote name='madziasto4']Oj i Atke![/quote] [quote name='madziasto4']Aaa, jak po wybrzeżu to dwójcę.[/quote] Jesli o wybrzeże chodzi to są 2 madzie , nane i Kasia(od Iberii) .. ja się co prawda do wybrzeża nie zaliczam, ale i do Trójmiasta i do Koszalina mam ok 190 km także bliziutko :loveu: Witam się w niedzielę :multi:
-
Ślicznie Aviś się prezentuje :loveu: