-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
A na podłoge to same go sobie przytachały ? :p
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
tigrunia replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Witamy Cię Kasiu :multi: Czekamy na foteczki :loveu: -
[quote name='PositiveThought']ale ja chcę schuść![/quote] To nie żryj i juz !
-
O co chodzi z tą godziną znowu :crazyeye: Atka , wychodzi na to,ze czytam w Twoich myślach :evil_lol: EDIT : Juz jest dobrze, wiec tym bardziej nie kumam .. :/
-
[quote name='Anusia & Alutka']Łiiiiiiiiiiiiiiiihihihihihi :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] No co .. jej szyfrów czytać nie umisz to Ci napisałam jak to poprawnie je ..
-
[quote name='PositiveThought']dziś koleżanka urodzinki miała, to żem się obżarła cuksami w szkole, dziś jeszcze pizza u drugiej koleżanki i pół tabliczki czekolady w domu - czytaj - odchudzam się! po cholerkę na ten arełobik latam, jak żrę jak świoniok.[/quote] Jakbys nie chodziła to bys przytyla a tak to mozesz żreć do woli :evil_lol:
-
[quote name='PositiveThought']kibol to kibic, Bełatka :p[/quote] O matko .. w zyciu do głowy by mi to nie przyszło :roflt: A co Kaprysia ma z kibicem współnego > ? :evil_lol:
-
[quote name='Anusia & Alutka']O czesc śiśkim :loveu: Be, że co Ty umisz? Mowże do mie po polsku, jam prosty czlowiek jezd. Panna Anusia sie dzisiaj opier%#&* i jadla frytki tez.[/quote] HTML umi pisać Cześć Ci Jessi też frytke dostała ale jej nie zjadła .. chyba nie smakowała :shake:
-
Bry :multi: I jak zjadła porcje o 19 ??
-
[quote name='Aga76'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Hobby/415.gif[/IMG] Będzie dobrze![/quote] Zjadła juz ? Smakowało ? :evil_lol:
-
[quote name='koregra']Ale bidulek :-([/quote] nom :-( AA ciocia go jak swojego synusia traktuje :-( Bardzo go kocha :-( [quote name='Aga76']Ciasteczko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbali.gif[/IMG] mniam mniam Piesio dziadzio [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSconsolo.gif[/IMG][/quote] Zjadłam ino ten kawałeczek co na talerzu a reszte mama ze swoim TZem zjedli .. Jak mój TZ zostawil w domu aparat to dam Ci potem wieksze ciachooo .. :loveu:
-
[quote name='PositiveThought']aaa, klechy? fuu i pełz. pijoki-pełzoki. cze dzidziewczęta :grins: [URL]http://images33.fotosik.pl/121/e62accd5f18e2dc6.jpg[/URL] jaki łysy kibol :megagrin:[/quote] Kurde - ale Ty szyfrów używasz :crazyeye: :mdleje: Co to kibol? :crazyeye:
-
[quote name='Aga76']To lecę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstrega.gif[/IMG] z moim wielkim głodem...[/quote] :evil_lol::evil_lol: Tylko niech Ci brzucho nie pęknie :evil_lol::evil_lol:
-
Zdjęcia kostki widze niezbyt piękne wyszły :mad: Robiłam mamy aparatem a on juz wysłuzony jest :p Macie tu teraz pieska mojej cioci, który obecnie mieszka w W-wie ale juz nawet w Stanach był :crazyeye: Przez 5 lat :crazyeye: i niedawno wrócił .. jest bardzo chory i stary :( nie ma ząbków, mało je :( A na imie mu Roko [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/149/a4e7dac32ef1d6b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/149/8ff9058391989bbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/148/13e4b67d768bb3b2.jpg[/IMG][/URL]
-
Cosik dla Agusi specjalnie :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/149/6d13e0c544f0c574.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/124/f849a8207538eec0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/124/a470a78213c904bd.jpg[/IMG][/URL] To siem kostka Jogurtowa nazywa :lol:
-
Halo , halo ! Melduję, że mam juz dla Cie pierwsze ciacho :lol: Zaraz dam u Jessinki .. do domu jeszcze nie dojechalam więc tego co cały czas miało być jeszcze nie ma :roll:
-
Nawet uszka im się tak samo zagieły z boczku :loveu:
-
Może lata przejściowe ma :hmmmm:
-
Halo, halo .. melduje się :loveu:
-
No to w takim razie kołdrowa :evil_lol: Myślałam, ze to taka biała pościel je .. :evil_lol: A kotek jak ze skosa looka :loveu: