Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. A na podłoge to same go sobie przytachały ? :p
  2. [quote name='PositiveThought']czyść! :grins: ale sympatyczny piechol 8) ciacho też...[/quote] Heyo :multi: Nom, fajny jest :loveu:
  3. Witamy Cię Kasiu :multi: Czekamy na foteczki :loveu:
  4. [quote name='PositiveThought']ale ja chcę schuść![/quote] To nie żryj i juz !
  5. O co chodzi z tą godziną znowu :crazyeye: Atka , wychodzi na to,ze czytam w Twoich myślach :evil_lol: EDIT : Juz jest dobrze, wiec tym bardziej nie kumam .. :/
  6. [quote name='Anusia & Alutka']Łiiiiiiiiiiiiiiiihihihihihi :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] No co .. jej szyfrów czytać nie umisz to Ci napisałam jak to poprawnie je ..
  7. [quote name='PositiveThought']dziś koleżanka urodzinki miała, to żem się obżarła cuksami w szkole, dziś jeszcze pizza u drugiej koleżanki i pół tabliczki czekolady w domu - czytaj - odchudzam się! po cholerkę na ten arełobik latam, jak żrę jak świoniok.[/quote] Jakbys nie chodziła to bys przytyla a tak to mozesz żreć do woli :evil_lol:
  8. [quote name='PositiveThought']kibol to kibic, Bełatka :p[/quote] O matko .. w zyciu do głowy by mi to nie przyszło :roflt: A co Kaprysia ma z kibicem współnego > ? :evil_lol:
  9. [quote name='Anusia & Alutka']O czesc śiśkim :loveu: Be, że co Ty umisz? Mowże do mie po polsku, jam prosty czlowiek jezd. Panna Anusia sie dzisiaj opier%#&* i jadla frytki tez.[/quote] HTML umi pisać Cześć Ci Jessi też frytke dostała ale jej nie zjadła .. chyba nie smakowała :shake:
  10. Bry :multi: I jak zjadła porcje o 19 ??
  11. [quote name='Aga76'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Hobby/415.gif[/IMG] Będzie dobrze![/quote] Zjadła juz ? Smakowało ? :evil_lol:
  12. [quote name='koregra']Ale bidulek :-([/quote] nom :-( AA ciocia go jak swojego synusia traktuje :-( Bardzo go kocha :-( [quote name='Aga76']Ciasteczko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbali.gif[/IMG] mniam mniam Piesio dziadzio [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSconsolo.gif[/IMG][/quote] Zjadłam ino ten kawałeczek co na talerzu a reszte mama ze swoim TZem zjedli .. Jak mój TZ zostawil w domu aparat to dam Ci potem wieksze ciachooo .. :loveu:
  13. [quote name='PositiveThought']aaa, klechy? fuu i pełz. pijoki-pełzoki. cze dzidziewczęta :grins: [URL]http://images33.fotosik.pl/121/e62accd5f18e2dc6.jpg[/URL] jaki łysy kibol :megagrin:[/quote] Kurde - ale Ty szyfrów używasz :crazyeye: :mdleje: Co to kibol? :crazyeye:
  14. [quote name='Aga76']To lecę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstrega.gif[/IMG] z moim wielkim głodem...[/quote] :evil_lol::evil_lol: Tylko niech Ci brzucho nie pęknie :evil_lol::evil_lol:
  15. Zdjęcia kostki widze niezbyt piękne wyszły :mad: Robiłam mamy aparatem a on juz wysłuzony jest :p Macie tu teraz pieska mojej cioci, który obecnie mieszka w W-wie ale juz nawet w Stanach był :crazyeye: Przez 5 lat :crazyeye: i niedawno wrócił .. jest bardzo chory i stary :( nie ma ząbków, mało je :( A na imie mu Roko [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/149/a4e7dac32ef1d6b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/149/8ff9058391989bbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/148/13e4b67d768bb3b2.jpg[/IMG][/URL]
  16. Cosik dla Agusi specjalnie :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/149/6d13e0c544f0c574.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/124/f849a8207538eec0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/124/a470a78213c904bd.jpg[/IMG][/URL] To siem kostka Jogurtowa nazywa :lol:
  17. Halo , halo ! Melduję, że mam juz dla Cie pierwsze ciacho :lol: Zaraz dam u Jessinki .. do domu jeszcze nie dojechalam więc tego co cały czas miało być jeszcze nie ma :roll:
  18. Nawet uszka im się tak samo zagieły z boczku :loveu:
  19. [quote name='iberia']Torcik był BOSKI!!! Ale co z tego jak zjadłam 1 kawałek a reszte TZ wciągnął:angryy:[/quote] Hihi :evil_lol: Ide sprawdzić, czy te zdjęcia mi przesłalaś ...:D
  20. Może lata przejściowe ma :hmmmm:
  21. Halo, halo .. melduje się :loveu:
  22. [quote name='madziasto4']A mnie się właśnie ten D900 podoba bardziej :grins:[/quote] Musze je oba na żywo zobaczyc.. hmm.. moze do Media się przejade po pracy ... byłam to tylko tego J600 oglądałam .. aaa wiecie jaki jeszcze on ma bajer? Przyciski dotykowe te pod wyświetlaczem :-o
  23. [quote name='Aga76']Jak mus to mus ;)[/quote] Nom .. :loveu: Kurcze .. dopiero zauważyłam, że 200 str. przegapiłam :placz:
  24. No to w takim razie kołdrowa :evil_lol: Myślałam, ze to taka biała pościel je .. :evil_lol: A kotek jak ze skosa looka :loveu:
  25. [quote name='Aga76']Nooo, to naprawdę dużo zjadłaś :evil_lol:[/quote] Nie przepadam w sumie za słodkościami... :shake: Ale tutaj to nawet z głodu jem :evil_lol:
×
×
  • Create New...