Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Aga napisz mi maila jeżeli będziesz przed 18 bo będę w pracy.. PW nie odczytam ;)
  2. [quote name='Pegaza']No i Matrixowa oraz Ewa..[/QUOTE] No Kasiasta to właśnie Matrixowa :eviltong: A Ewa? :roll: Od Ballady? Kasia mi też się na PK nie podoba :shake:
  3. Poważnie jaśniejsze? A mi się wydawało, że ciemniejsze :evil_lol: Jaja :evil_lol:
  4. [quote name='laurin']a co to to PK:roll::evil_lol: że się wtrącnę ;)[/QUOTE] Psia Kość :eviltong: [quote name='Pegaza']Karina jaka Karina to ja juz chyba nie wiem o kogo chodzi:roll:[/QUOTE] Nie Karina tylko Kamila :shake: O ja gamoń :eviltong: Od Cori rzecz jasna ;) I jeszcze Kasiasta uciekła i Sara zawinęła Arisa i Holly :placz:
  5. [quote name='Pegaza']Fajnie tam masz w tej pracy;) nawet psy mozesz zabierac:) a Bufinka slodko wyszla:loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/307/128e306ad2ad8a9emed.jpg[/URL] a kotek to ma wygody na tym parapecie:)[/QUOTE] Zabieram je tylko w niedzielę bo wtedy jest mało ludzi i małe prawdopodobieństwo, że szef będzie ;)
  6. [quote name='Kasia']A Madźka to tak na serio se poszła na tą PK? Opuściła nas??? A Be Dusiakowa? też nie zagląda już?[/QUOTE] Na serio.. ostatnio raz była u Be właśnie.. Dusiakowa zagląda od czasu do czasu ale woli spędzać czas z pieskami na świeżym powietrzu ;) O Dadze i Karinie w ogóle nie wspominam bo ich już nie ma dawno, dawno, dawno... :shake:
  7. [quote name='jot11']Cześć Be :multi: [URL]http://images49.fotosik.pl/311/00963e4cfebe2b5cmed.jpg[/URL] no fajnie sobie tańcujesz :lol::lol: Imprezka udana widać....:roll: :D[/QUOTE] Cze Jolka :multi: Ten golas to mój partner cały wieczór był :eviltong: Ale jak on tańczył :crazyeye: Z takim to sama przyjemność :loveu: Wymęczył mnie za wsze czasy :diabloti: No bardzo udana :multi: Biedny Darek tylko dziś taki speszony był i cichy.. prawie się w biurze nie odzywał :cool1:Smiać mi się chciało :evil_lol:
  8. [quote name='Kasia'] przyda się to zdrówko ;) Fidlasy sie miewa znakomicie! nie mam jego aktualnych fot, jest ostrzyżony i nawet ma wcięcie w tali, jak nigdy dotąd :evil_lol: zdrowy jest, wesoły i rozbrykany mimo skończonych 6 lat! chcemy w przyszłym tydniu jechać do Krynicy Górskiej (jeśli z Łukaszkiem będzie wszystko OK), zabieramy Fidlaka ze sobą :lol:[/QUOTE] No wiesz.. daj no jakiegoś zwisa :loveu: Aż tak poważnie Ci choruje Łukaszek? :-(
  9. [quote name='Kasia']hej Magda :lol: cze Be :lol: zauważyłam właśnie, że Madźki nie ma, Władzi chiba też nie, co nie...? Anusiaka też nie...pozmieniało się :shake: Be ja nie mam jak przytyć - nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy! Może kiedyś, jak się wszystko uspokoi troszkę i Młody przestanie w końcu chorować, choć i tak nie z wszystkiego już wyjdzie...[/QUOTE] Władzia wyjechała na studia i tak ucichła.. :shake: Anusiak raz się pojawiła niedawno gdzieś ale jak przybyła tak szybko znikła :roll: No nerwów na pewno nie zazdroszczę :shake: Dużo zdrówka Kasiunia dla Łukaszka - niech rośnie na silnego chłopaka :multi: A Fidlasty jak się miewa ? Wszystko oki ? :loveu: Pracujesz dalej gdzie pracowałaś ?
  10. [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_9842.jpg[/url] ale Łukaszek już duży :crazyeye: :loveu: Kasia.. dawno Cię nie było :-( Madzia już na stałe przeniosła się na PK , Agusia też nas opuściła.. zostałam tylko ja z D-E :placz: (chyba nikogo nie pominęłam?) Promieniejesz dziewczyno jak zawsze :loveu: I nic nie przytyłaś :eviltong:
  11. Klaudia a nie masz jakiejś foty Ulci z bliska ? Tak żeby głowę było widać.. bo te wąsy wyglądają na tych fotkach na dość ciemne tylko te wyżej takie sobie.. no ale nie ma co gdybać - to jest loteria :shake:
  12. [quote name='karkakarka'][URL]http://images38.fotosik.pl/307/128e306ad2ad8a9emed.jpg[/URL] fajna :) Ale nie jest aż tak siwa jak miała te 6 mies... teraz ma taki słomkowy kolorek :)[/QUOTE] Taki kolorek to ma tylko na zdjeciach wewnątrz.. na słońcu jest jaśniejszy ale trochę jej się poprawił dzięki pewnemu szamponowi sekretnemu :cool3: [quote name='karkakarka'][URL]http://images47.fotosik.pl/311/89fbcbeceb06de3bmed.jpg[/URL] jaki puszysty ogonek :D od Buff nie od kuzyna ;)[/QUOTE] Tia.. puszysty :eviltong:
  13. Tu część zakładu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/307/820d30075e9db842med.jpg[/IMG][/URL] (na poprzedniej stronie w tle widać miejsce gdzie był grill dzień wcześniej :eviltong: No i po pracy pojechałyśmy odwiedzić mamę i kuzyna Łacia :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/311/89fbcbeceb06de3bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/311/76bd839bb1ecf05fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/311/913d0f301d14c638med.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='karkakarka']Be to jest najlepsze [URL]http://images49.fotosik.pl/103/ad0094e7d40f1dad.jpg[/URL] na poprawinie humoru je sobie zostawię :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images49.fotosik.pl/93/19c73c9b2b484ff2med.jpg[/URL] no faktycznie siwulka była... ciekawe czy mojej Cleośce siwizna też zostanie :roll: No a jeśli tak to trudno :loveu: Będziem kochać siwulę :loveu:[/QUOTE] Hehe specjalnie Ci je wstawiłam :evil_lol: Cleo też jest jasna no ale bez przesady - nie aż tak! :shake: Foty z niedzielnego poranku: Buff była ze mną w pracy :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/307/128e306ad2ad8a9emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/311/da6532a6311ba727med.jpg[/IMG][/URL] Pobiegała sobie po podwórku :multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/311/361524bb4937def8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/306/362e0d14becc5a69med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/307/ac74709c497d105emed.jpg[/IMG][/URL]
  15. Nie patrz w galerii tylko w nowościach z 2009. U mnie na galerii Ci wkleiłam parę linków co by Klaudii nie zaśmiecać ;)
  16. Karina foty dla Ciebie : [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad0094e7d40f1dad.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19c73c9b2b484ff2.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c466f070f21456d.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f075dfd06ed6670a.html[/url]
  17. [url]http://www.romantic-passion.pl/strona/index.php?option=com_content&view=article&id=1[/url] tu masz parę jej fotek.. w kwietniu była pierwsza wystawa w Inowrocławiu i tam miała prawie 7 m-cy. Poszukam coś na fotosiku młodszego bo mam fotki na drugim kompie i nie bardzo mi się chce kombinować i przerzucać :eviltong:
  18. [quote name='*kleo*']Ooo jaki miły szef :p Widać, że zabawa udana :)[/QUOTE] Specjalnie dla Ciebie fota szefa :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/312/306e54729442caf9med.jpg[/IMG][/URL] [quote name='laurin']Fajnie że zabawa była ok :) A Ł czemu nie był z Tobą:cool3:[/QUOTE] Bo to firmowa impreza była - zamknięta :eviltong: [quote name='Pegaza']Cze Be no to pomysle nad tą Tunezją hehe ale chce Cie widziec w stroju ;) impreza widze na calego..Ania ja tam nie wiem na impreze swego chopa brac a po co hehe jak tam cudzych jest sporo;) tance rozbierance a na stole kroluje tatra:D a to ten kolega Dareczek? ten co kiedys o nim wspominalas?[/QUOTE] Się uparła no.. :evil_lol: No właśnie.. tylko u mnie w cukierni to wiekszość młodszych bo dużo uczniów, część w moim wieku a starszych to na palcach jednej ręki mogłabym policzyć.. no nie licząc już tych mega starszych czyli powyżej 10 lat :evil_lol: A takich było też 5 chyba.. Tak.. Dareczek ten sam - dostałam dziś od niego lizaka w ramach podziekowania i przeprosin :p Nie wysilił się chłopak no ale cóż- liczy się gest :loveu: No i najważniejsze, że jest między nami zgoda póki co bo ostatnimi czasy nie było kolorowo .. :shake: [quote name='laurin']eee no co Ty Daria:crazyeye:[/QUOTE] Ania nie mów, że Ty taka swięta :evil_lol: [quote name='Pegaza']Haha Ania do tanca zawsze sie kogos znajdzie;) ja tam mysle ze to byla impreza zakladowa wiec nie brali swoich polowek;)[/QUOTE] No właśnie :eviltong: A człowiek zaraz inaczej się bawi jak partnera nie ma :eviltong: Przynajmniej jeśli o Ł chodzi bo on to zaraz nerwowy :shake: [quote name='Katie']Hej BE! :) impreza udana :multi: oproznij skrzynke, bo nie moge wyslac wiadomosci ;)[/QUOTE] Cześć :multi: Już opróżniona ;)
  19. [url]http://img153.imageshack.us/img153/1897/dsc05835i.jpg[/url] ale sobie dzielnie dzieciak maszeruje :loveu: Ja tam co do koloru to mam mieszane uczucia.. Buff miała podobne kolorki jak Ula no i została.. siwa :mad: Co widać zresztą na fotach. Do Jess nie ma co jej porównywać w ogóle :shake:
  20. Ojej Aga pewnie chałupę szykuje na nowego mieszkańca :multi: Cześć Agniesia :loveu:
  21. Jak ja bym miała swoją działkę to był ją wkoło tujami obsadziła i tylko patrzyła jak rosną :evil_lol: No od czasu do czasu by się tą trawkę skosiło ale nie za często co by się nie przemęczać :evil_lol: Moja mama to ma fajnie na swojej działce - ma tam takiego faceta co jej chodzi kwiatki podlewa, pieli a jego żona firanki pierze :crazyeye: :evil_lol: Śmiać mi się chciało jak ostatnio przyszedł ja patrze co on robi a on jak u siebie bierze za wiadro i dawaj.. :evil_lol:
  22. [url]http://i47.tinypic.com/iohr8k.jpg[/url] a Arwenka coraz ładniejsza :loveu: Pewnie te bdb to za to, że drobinka? :roll:
  23. [quote name='iwa63']Witamy niedzielnie i pozdrawiamy :)[/QUOTE] Cześć Iwonka :multi: [quote name='karkakarka'][URL]http://images47.fotosik.pl/311/73fd778a1c292471med.jpg[/URL] ale ładnie :loveu: fajne takie imprezy integracyjne są :)[/QUOTE] A tam ładnie :eviltong: Minę dziwną zrobiłam jakąś .. :roll: No bardzo fajne :loveu: Chociaż 4 lata temu się tak dobrze nie bawiłam ale to dlatego, że wtedy jeszcze w mojej cukierni Łuki pracował no i też byl na tamtym grillu :eviltong: [quote name='Doti1986'][URL]http://images49.fotosik.pl/311/3b1f030cd6c370d0med.jpg[/URL] no ładna bibka:) heh same taterki:)[/QUOTE] W makro kupowali więc hurtem :evil_lol: Szef nam zafundował całego grilla :multi:
  24. Szczęście,że sobie główki nie pofarbowała :shake: [url]http://img375.imageshack.us/img375/7784/pict9676.jpg[/url] bidulinka mała..
  25. Frytela mega gratulacje !! :loveu: Niech się zdrowo chowają :loveu: A imiona na M i do tego piłkarskie ? Na pewno MUNDIAL!! :evil_lol: Dla suczki : MARADONA(Diego) np. ;) albo MESSI(Leo) Nic mi więcej nie przychodzi do głowy póki co no ale .. pomyślę :eviltong:
×
×
  • Create New...