-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='karkakarka']I Jak poszło?? Opowiadaj!:lol:[/QUOTE] Szybko :crazyeye: Hehe.. jakoś przed 9 byłyśmy na miejscu, zanim się rozpakowałyśmy it.d. minęło sporo czasu i w konsekwencji tego nie zdążyłam Jess nawet koka zrobić :crazyeye::evil_lol: Uszy też miała nie związane, nawet jej żadnym nabłyszczaczem ani niczym nie psiknęłam :crazyeye: Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło :evil_lol: A Buff - dostała doskonałą :crazyeye: Pani sędzia bardzo miła - pierwszy raz mi się zdarzyło usłyszeć od sędziego "dzień dobry" :crazyeye: I to nie od Polki :crazyeye: [quote name='Borówka16']Cześć Be :loveu: Opowiadaj jak tam na impezce było :)[/QUOTE] Hej ;) Na imprezce? Co to za imprezka jak nawet radia nie było.. Mięcho się zjadło, piwko wypiło i do domu ;) [quote name='*kleo*']Cześć Be :p Jak tam wystawa?[/QUOTE] Cze Klaudia :multi: Noo.. jak wyżej :cool3: Ogólnie było fajnie - trafił nam się ring honorowy więc nawet cienia trochę mieliśmy :crazyeye: :loveu: A ja wróciłam wypompowana.. 7 h za kółkiem - to nie dla mnie :eviltong: Wszystko mnie dziś boli a w szczególności mięśnie stopy o których istnieniu nie miałam bladego pojęcia :crazyeye: :evil_lol: P.S. Laski ja was proszę - przestańcie narzekać na te upały!! :mad: Nie powiem - też czasami sobie postękam ale kocham taką pogodę :loveu: Mogę się dusić tak nawet cały rok byle zimy nie było :evil_lol: A jak wy tak narzekacie to zaraz zacznie padać :mad: Już się chmurzy dziś u mnie :mad:
-
Daria na długo wyjechała? :roll:
-
[quote name='*kleo*']U nas też nie da się wytrzymać, Gracja w nocy zamiast spać tak jak zawsze w łóżku tym razem rozpłaszczyła się na podłodze i dyszała, Ula spała pod łóżkiem, nawet Tina się nie przykryła kołdrą. Tylko Bućka jest ciepluch i śpi przykryta.[/QUOTE] O patrz.. Jess o dziwko pod kołdrą dziś np. spała :crazyeye: Jej wiecznie gorąco, futra ma 10x tyle co Buff, szybko się męczy ale pod kołdrą spać musi :crazyeye: Cze dziewczyny wakacyjne :multi: Już pojechałyście do tej Chorwacji? :loveu:
-
[quote name='agamewa']Wow,wow no to foteczki śliczne prosimy:)[/QUOTE] Ni ma :eviltong: Hehe.. Za późno dotarliśmy na miejsce, było już ciemno no i fotki nawet za ciekawe by nie wyszły więc nic nie robiłam.. [quote name='laurin']impreska pewnie już pełną parą [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Music/dancewoman.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Music/danceman.gif[/IMG] ie opij się za bardzo ;)[/QUOTE] Radia nie mieliśmy :crazyeye: :evil_lol: No nie powiem.. najlepiej się dziś nie czuję .. Idę wstawić pranko, zrobić śniadanko i niedługo nad jeziorko jedziemy :multi: :multi:
-
[quote name='Kasia']Be a gdzie to chciałabyś pojechać na urlop? :lol: kiedy tak w ogóle idziesz na ten urlop...?[/QUOTE] Ojj gdzie ja bym nie chciała pojechać.. :evil_lol: Opcji jest wiele :eviltong: Chociaż najbardziej realną Tunezja ;) Urlop mam od 2 sierpnia i patrząc na aktualną pogodę coś wątpię, że i w sierpniu będzie tak ładnie :roll: Laski grillek kolejny dziś :multi: I to bez Ł bo pojechał do pracy na nockę :multi: :diabloti: Zabieram aparat więc może jakieś fotki będą :cool3:
-
[quote name='*kleo*']Nie wiem czy każda, ale w zeszłym roku była ciężka, na własnej skórze się przekonałam :roll: więc też trzymam kciuki. A drogi nie zazdroszczę, ja po wystawie zawsze jestem padnięta, a jeszcze prowadzić w drodze powrotnej...[/QUOTE] To zawsze zależy od sędziego.. Stawkę mamy dużą nie chce mi się tyle siedzieć znów na tym ringu :mad: Na wystawie myślę, że szybko pójdzie bo klasa młodzieży jest osobno a to już dużo daje chociaż jak Natala wygra z którymś ze swoich psiaków znów to będzie masakra :evil_lol: [quote name='Pegaza']Be tzrymam kciuki za wystawe:) w kazdym badz razie pomysle o Was:)[/QUOTE] Dziękuję Daria ;) [quote name='agamewa']Ja też trzymam kciuki bardzo mocno!!![/QUOTE] Dzięki Aga ;) Lece dziewczyny zaraz składać wniosek o paszport.. wczoraj sobie fotki byłam zrobić :multi: Kurcze zagapiłam się i teraz nie wiem czy do urlopu mi wyrobią :shake: Zresztą.. pewnie i tak nigdzie nie pojadę :angryy:
-
Cze Klaudia :multi: Gracula jaka elegancka :loveu: [url]http://img638.imageshack.us/img638/9397/p1040189b.jpg[/url] bardzo ładne zdjęcie :loveu: Śliczna kicia :loveu:
-
Ale masz fajnie :loveu: Ja też chcę.. :loveu::eviltong:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Bella będzie podpatrzeć co i jak :cool3: -
[quote name='Pegaza']Oj tyle km nie zazdroszcze:roll: dasz rade sama jechac bez zadnej zmiany? no i teraz Ty Darkowi lizaka musisz kupic heheh[/QUOTE] No będę musiała dać radę :eviltong: Sama już jechałam 400 km. Te 600 to w dwie strony jest więc przerwy trochę będę miała .. Hehe jak się zgodzi to mu kupię :evil_lol: [quote name='karkakarka']O kurde, 600 km... dużo! No a tak pozaty będziemy trzymać kciuki za Buffinkę... słyszałam, że warszawskie wystawy są ciężkie....[/QUOTE] Noo.. :shake: Byłam w Wawce z Jess dwa lata temu. Strasznie nie było tylko strasznie zimno a nam chodzi tylko o bdb do hodowlanki ;)
-
[quote name='Mała Rita'] A o mnie i Fidku nikt nie pamietał ;( ;( ;([/QUOTE] :oops: Jeszcze pewnie ktoś się znajdzie o kim zapomniałyśmy :oops: Ciekawe, że Aśka się pojawiłaś dopiero jak Kasia przyszła :mad:
-
[quote name='Borówka16'][URL]http://images47.fotosik.pl/311/73fd778a1c292471med.jpg[/URL] Ślicznie :loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/307/128e306ad2ad8a9emed.jpg[/URL] Ale laleczka cudna :loveu: Cześć Be ! :)[/QUOTE] Ojej dziękuję :oops: :loveu: :cool3: Cześć :multi: [quote name='*kleo*']Przeczytałam sobie opis tego filmu, faktycznie nieźle się zapowiada :p Oj tam zaraz żal, jakby im się nie opłacało to by się po pyskach nie trzaskali ;) Za taką kasę to i ja bym mogła wyskoczyć i się tłuc :evil_lol::evil_lol: A z resztą, twardym trza być :diabloti:[/QUOTE] No naprawdę jest rewelacyjny! Zabrałam dziś do pracy płytkę to sobie pozgrywali wszyscy :evil_lol: O kurcze tyś odważna dziołcha :crazyeye: Ja tam bym się lać nie dała za żadne pieniądze :shake: :evil_lol: Co u was dziołchy? Mi coraz gorzej im bliżej niedziela :roll: Jestem przerażona tym, że będę musiała prawie 600 km zrobić :shake: (Wystawa w Warszawie) Miał ze mną jechać Łuki ale okoliczności się pozmieniały i wolę, żeby jednak został na miejscu .. Chyba poproszę Darka, żeby przyszedł na rano w poniedziałek (ja powinnam być ale chyba na 4 nawet dojechać nie zdążę :evil_lol:).
-
[quote name='dysia-u']powiedz tylko kiedy wybierasz sie w te strony[/QUOTE] Moja mama coś wspominała, że się wybiera :diabloti: Jakoś pod koniec lipca jedzie i potem chyba we wrześniu też :crazyeye:
-
[quote name='laurin']Asz kurde a Polacy się nawet nie dostali doopy takie a nie piłkarze:mad: Pamiętam że jak raz Słowacja; czy to może Czechy :roll: ; jakiś mecz wygrała to później w radiu się któryś wypowiadał że dziękują polakom bo dzięki nim się zakwalifikowali do mistrzostw :p Cześć Be :multi: ale NIUNIA KOCHANA :loveu::loveu::loveu:[URL]http://images38.fotosik.pl/307/128e306ad2ad8a9emed.jpg[/URL][/QUOTE] No widzisz Anka jacy CI polacy są dobroduszni :loveu: :diabloti: Tia.. kochana - niegrzeczne to takie, że nie wiem :mad: :eviltong: No.. wstałam, dogo obeszłam teraz idę się za moje ćwiczonka brać, śniadanko zrobić i do pracki :roll:
-
[quote name='jot11']Cześć Be :multi: Ja tak jak Klaudia boks oglądam.Piłki nożnej nie oglądam,nudzi mnie .;)[/QUOTE] Ja nie lubię jak się biją :shake: Żal mi ich :eviltong: Tak sobie dziś myślałam właśnie, że to miękkie serce mnie gubi :shake: No ale cóż.. ten typ tak ma :roll: [quote name='karkakarka']no ba holandi!! I wygrywają:cool3:[/QUOTE] Kurka Ci Urugwajczycy mnie wkurzają :angryy:
-
[url]http://img810.imageshack.us/img810/9498/img9274.jpg[/url] widzę go , widzę :multi: :loveu: A te dwa przy tarasie jakie piękne :loveu: Kurde no ja go chce.. :placz:
-
[quote name='dysia-u']praca w ogródku fajna sprawa byle by to człowieka nie przerosło...a trawsko nie urosło ja też mam dużo tui , 74 sztuki mam też oleandra który nazywa sie Be hihihi Beatko , wiesz prawda? chcecie fotki?[/QUOTE] Wiem, wiem :loveu: [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/2012.jpg[/url] Ćwiniak nawet się opala :multi:
-
[quote name='Pegaza']Ewa od Aksy i Tofika.. no a od Ballady tez byla Ewa..i juz nie zaglada..[/QUOTE] Aaa.. [quote name='Kasia']haha, mam w domu cyrk na kółkach! Młody jest wiernym fanem i słuchaczem Lady Gagi, dziś dostał od mojej siostry perukę długich białych włosów, ubrał moje obcasy, usta malnął moim błyszczykiem i szaleje właśnie przy jej teledyskach :evil_lol:[/QUOTE] O kurcze to masz wesoło :evil_lol: Nagraj i daj nam też się pośmiać :loveu::evil_lol:
-
[quote name='Princess_York']Cześć Be :multi: Jaka imprezka była hehe :) . Buffy taka słodziutka jest :loveu: . Nie papilotujesz jej ? .[/QUOTE] Cze Martyna :multi: Ano :loveu: No taka przytulanka to jest nasza :eviltong: A po co? W niedzielę jej przedostatnia wystawa :-( [quote name='Viky i Ja']Carmen też była taka siwa ;) Bufinka na zdjęciach ma ładniutki ten złoty :) Zaintrygowałaś mnie tym sekretnym szamponem :evil_lol: No i tylko pozazdrościć takiej pracy ;)[/QUOTE] Na zdjęciach tak ale na żywo nie :eviltong: A taki tam jeden :p Dostałam go w gratisie kiedyś :cool3: ;) Laski mecz oglądacie? Ja oglądam bo obiecałam Darkowi - jutro mnie będzie odpytywał :crazyeye: :evil_lol: I będzie jutro w biurze laska co na pół etatu pracuje i jest tylko środy, czwartki i piątki i ona na pewno też ogląda i jeszcze mamy jedną babkę co też się interesuje piłką :crazyeye: Więc jutro będą tylko o meczu gadać - muszę coś wiedzieć :evil_lol:
-
Mi się wydaje, że to jakaś bzdura z tym kręceniem się włosów po cięciu :shake: Mama tego Jazza musiała mieć wcześniej loki ale jak włos długi to cięższy więc automatycznie się prostuje a jak zetniesz to wiadomo..
-
Cześć dziewczyny :multi: Dawno u was nie byłam :oops:
-
[quote name='*kleo*']O dzięki!!! :loveu::evil_lol: Buff na tych fotkach jak była mała trochę podobnie z tym kolorem wygląda jak Ula, ale jak patrzę na te aktualne to mi by mocno nie przeszkadzało jakby taki kolor miała :p[/QUOTE] :evil_lol: No mi tam przeszkadza :eviltong: Zawsze mam w opisie notkę, że zbyt jasna no i na tle innych Yorków makabrycznie wygląda z tym kolorem :eviltong:
-
[url]http://img189.imageshack.us/img189/9823/p1040173.jpg[/url] Ale słodziaki :loveu: [url]http://img257.imageshack.us/img257/4409/p1040177edited.jpg[/url] Buff też ma takie papcie :multi: I zielone i szare i czerwone :multi: Ale już w nich nie chodzi :p