Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Przykra sprawa :-( Takie życie.. niestety :shake: Faceci są do bani.. :shake: Trzymaj się Dorotka, spędzaj dużo czasu z przyjaciółmi, wyjdź z domu! Nie zamykaj się i nie rozpaczaj bo to zupełnie nie ma sensu! Jesteśmy z Tobą!
  2. [quote name='Viky i Ja']Wstyd się przyznać,ale nie wiem która to z Twoich dziewczynek zaszalała z nową fryzurką :oops: Wygląda ślicznie :)[/QUOTE] Żartujesz ?? :crazyeye::crazyeye: :loveu: [quote name='karkakarka']A ja wiem - to Jess :D Ale wygląda inaczej :) Tak szczenięco :loveu:[/QUOTE] No pewnie, że Jess :loveu: [quote name='agamewa']O jaaaa!!!!ale super!!!![/QUOTE] :cool3: [quote name='Viky i Ja']Zupełnie inaczej :crazyeye: Nie poznałabym ...[/QUOTE] No pewnie, że inaczej.. jutro będę miała więcej czasu to pokażę wam zdjęcia sprzed i po ;) [quote name='*kleo*']O ja, ale zmiana!!! Brawo za odwagę, ja się boję Grackę obciąć :eviltong:[/QUOTE] Zapisałam ją prawie miesiąc temu no i cały czas się wahałam.. :shake: [quote name='agamewa']Ja też myślałam żeby obciąć Westerna,ale brak mi odwagi...[/QUOTE] Mnie przekonało to jak Jess zdychała w upały w tym swoim gęstym, grubym, czarnym włosie. Teraz ma looz i swobodę, mniej stresu przy kąpielach i czesaniu ;) [quote name='Princess_York']:o Jess ? :o Śliczna :loveu: ! ,ale ja wole nasze długowłose Yorkasy :lol: Ale nam niespodzianke zrobiłaś :p[/QUOTE] A kto nie woli? :p Chyba tylko te nasze Yorkasy dlatego podjęłam taką a nie inną decyzję ;) Z Buff to co innego. Ma 5 włosów na krzyż więc jej to wisi czy ma długie czy nie bo jej nie grzeją tak jak Jess ;) Aśka Pudzianoska i moja mama były największymi przeciwniczkami ścięcia Jess :eviltong: No ale cóż.. już po ptakach jak to się mówi :evil_lol: Ale wiecie co ? Jess jest makabrycznie gruba :crazyeye: Od dziś ma dietę MŻ :diabloti: Wygląda po tym ścięciu jak baleron :oops: Miałam z nią jechać do weta na szczepienie ale wstyd mi z takim grubasem :evil_lol: Tak więc odchudzanko najpierw :eviltong:
  3. Koszty wystawy to nie tylko 80 zł na zgłoszenie.. trzeba doliczyć dojazd, ewentualny nocleg, zawsze się kupi jakąś kawę, coś do jedzenia.. No i nierzadko masę gadżetów dla psiaka :eviltong: Trzeba to mieć na uwadze wybierając się na wystawę.. Na moje nie ma co na siłę zgłaszać, jechać kawał drogi jak nie jest się pewnym ;)
  4. No ciut się przedłużyło :oops: Ale już mamy ... nowego pieska :multi: :multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/315/44774349d5c2e572med.jpg[/IMG][/URL] :loveu: Jutro dam wam więcej fotek bo dziś już mykam spać.. za 5 godzin pobudka :angryy: A dzień był pełen wrażeń :cool3:
  5. Ale wy niecierpliwe :eviltong: Nie mam jeszcze tej niespodzianki - dopiero za godzinkę gdzieś.. w sumie to już powinnam po nią jechać ale jeszcze nie gotowa :p
  6. Halo Aga co słychać? :loveu:
  7. [quote name='*kleo*']Wcale nie, ja tam lubię jak popada od czasu do czasu taki ciepły deszczyk :p[/QUOTE] Ja nie lubię wcale :eviltong: [quote name='dzasta']A u mnie pogoda taka sobie niby chłodniej ale duszno jakoś tak...[/QUOTE] Dla mnie ma być upał nie żadne chłodniej! :placz: [quote name='Viky i Ja']Za to u nas pogoda dziś była idealna na spacer :) Słonko, wiaterek i temperatura 20-21 stopni :) Dziewczyny szalały w parku ponad 2 godziny i wcale nie miały ochoty na powrót do domu ;)[/QUOTE] Ojj moje po 2-ch godzinach padłu by na 24 :evil_lol: [quote name='Princess_York']Klaudia może jakoś podejde do Was :) . Jak oczywiście dojde na wystawe . Be więcej nie było ? :evil_lol: [URL]http://www.tbf.home.pl/allegro/100616066.jpg[/URL] ten i ten [URL]http://files.planetfashion.pl/qoc/4631_7/a.jpg[/URL] --> fajne :) . Tej Pani to się wystraszyłam :o :evil_lol: ,jaka tapeta na twarzy :-O . [URL]http://img12.allegroimg.pl/photos/or.../64/1113616459[/URL] --> Ten też mi się podoba :-D . A fryzura jest boska :loveu:[/QUOTE] Zamówiłam już różowy gorset. Jeszcze się zastanawiam nad fioletowym bo chyba rozmiar za mały a jak bym chciała większy rozmiar to ok 100 zł kosztuje :roll: Bo ten jest uniwersalny. Poczekam aż przyjdzie ten róż.. Laski niespodziankę mam dla was :loveu: Wieczorkiem będzie.. :cool3:
  8. [url]http://img714.imageshack.us/img714/8673/p1040277a.jpg[/url] nie no ten dzieciak mnie rozczula :loveu:
  9. [quote name='karkakarka']Ja już po bułeczki byłam :) też nie miałam pieczywka - tylko chleb tostowy - ale ja nie lubię :p u nas temp. około 20 stop. więc w sam raz, a że nie pada to fajnie się spaceruje :)[/QUOTE] Ja tam tosty uwielbiam :loveu: Ale nawet tostowego nie było :eviltong: A u mnie właśnie wyszło słońce :multi: Po całym dniu zanoszącym się na deszcz.. :roll: [quote name='*kleo*']Mi ta pogoda pasuje :eviltong: A dzisiaj się na deszcz nie zanosi póki co, więc dziewuchy sobie połażą ;)[/QUOTE] Deszczowa? Chyba postradałaś zmysły :shake: :evil_lol: Moje dziewuchy poszły z babcią na porzeczki :cool3: Buff szczeka jak wariatka :crazyeye:
  10. [quote name='agamewa']U mnie co prawda dziś nie padało tylko pochmurno jakoś tak i wiatr wieje:(Be wygoń o de mnie tego lenia bo nawet z Harmonim nie chce mi się iść ćwiczyć,ładnie przygotowuję się do wystawy co??- obijam się co nie co ostatnio!!!....jaka praca taki efekt hehe:)[/QUOTE] Masz dużo czasu Aga więc bez stresu :eviltong: Jeszcze zdążycie ;) [quote name='karkakarka']A u nas też padało :) ale nie cały dzień, tylko pół hehe ale temperatura ok :) w końcu nie zdychałam hehe[/QUOTE] U mnie 16 stopni więc niezbyt.. wolę zdecydowanie te tropiki :loveu: [quote name='*kleo*']Cześć Be :multi: U mnie też cały dzień pada z krótkimi przerwami :roll: Aż mi dziewczyn żal, że nie mogą iść pobiegać :shake:[/QUOTE] Ty nie narzekaj mądralo bo to Twoja wina :diabloti: Tylko i wyłącznie :mad: [quote name='Viky i Ja']U nas leje od piątku z małymi przerwami :shake:[/QUOTE] Też masz niefajnie Marzka :shake: Dziś JESZCZE nie pada .. czekam aż sklep otworzą i po bułki śmigam bo ni ma pieczywka nawet na śniadanie :oops:
  11. Cze Aga :multi: Jenyy u mnie cały dzień pada :shake: Jak na chwilę przestaje to szybko z psami na siku lecę ale i tak całe mokre bidoki wracają :shake:
  12. Tak myślałam, że z jakiejś książki albo filmu ;)
  13. [url]http://i26.tinypic.com/dm5e1e.jpg[/url] jaki słodziak :loveu: Ja właśnie przylazłam pytać skąd te imiona Ci się wzięły? Coś znaczą?
  14. [quote name='*kleo*']No tak, "babcia" przyjechała to porządek zrobiła :evil_lol:[/QUOTE] A jak :eviltong: [quote name='Pegaza']Pudzio to cala dziewczynka:loveu: [URL]http://images49.fotosik.pl/315/a58a61d56c204352med.jpg[/URL] Be chyba ten ciemniejszy fiolet wpadl mi w oko:) Wy to chyba lubicie lazic po weselach:) ja bym nie szla do osoby co wogole ją nie znam lub mam sporadyczny kontakt..;) ale Wy mlodzi to sie pobawicie;)[/QUOTE] Hihi :evil_lol: No ja wciąż nie mogę się zdecydować. Dziś mi się śniło, że byłam na paznokciach już na ten ślub i wciąż byłam niezdecydowana i mi robiła różowo-fioletowe :crazyeye: :evil_lol: Ja idę bo Łuki chce iść a to niby jego "dobra" koleżanka :p W pięknym miejscu będzie weselicho więc tym bardziej warto "wybadać teren" :diabloti: Ale nudy laski.. nikogu na dogo ni ma, za oknem deszcz a ja mam wolny weekend :shake: Lipa na maxa :shake:
  15. [url]http://i28.tinypic.com/8w9ojs.jpg[/url] jaki zmokły kurczaczek :loveu: :loveu::loveu:
  16. Pańcia Pudziulka uczesała wreszcie :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/315/a58a61d56c204352med.jpg[/IMG][/URL] I jak zwykle zmęczona Buff :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/311/aba0570aa4de3409med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/169/ffde561fc3158235med.jpg[/IMG][/URL]
  17. No to ostatnie fotki .. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/311/55f5558a697725c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/311/afff5e5850680552med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/310/906dddcc6064697emed.jpg[/IMG][/URL] Asiunia z "JD" (Dżejdi :eviltong:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/311/eb7898340cb1d35dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/311/a97af4e58cebb586med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [url]http://img51.imageshack.us/img51/9895/sdc10523h.jpg[/url] Mikuliński jak zawsze roześmiany :evil_lol: :loveu: A ogród macie przepiękny :loveu: Pewno dużo wody lejecie, co ? Bo u mnie marnie.. :shake: Coraz więcej siana :oops:
  19. [quote name='*kleo*']Ja jak szłam na wesele mojej przyjaciółki w zeszłym roku to kiecki szukałam, szukałam i szukałam... Aż w końcu stwierdziłam, że w sklepach nic nie mają i dałam sobie na miarę uszyć :p Trochę się zrujnowałam, ale jak patrzę na swoje zdjęcia to stwierdzam, że warto było ;)[/QUOTE] Ja w zeszłym roku też uszyłam spódniczkę .. dlatego chcę ją wykorzystać i tym razem. Dokupię tylko inną górę i będzie cacy :loveu: [quote name='karkakarka'][URL]http://www.tbf.home.pl/allegro/100616066.jpg[/URL] ten mi się najbardziej podoba :D Najmniej ten co tobie :roll: A fryzurka śliczna :D Wybrałaś już coś?[/QUOTE] Wybrałam wstępnie ten fioletowy właśnie i różowy z pionowymi czarnymi paskami. Chyba zamówię oba i na sobie już sprawdzę, który lepiej leży a z Ł doszłam do porozumienia- nie będzie różowej koszuli jakby co ale będzie czarna z różowym krawatem :multi: A z fioletem to nie będzie problemu.. ;) [quote name='agamewa']Cześć Be:)gdzie jesteś?gdy Cię niema??[/QUOTE] Cały ostatni tydzień pochłonęła mnie książka więc tak mało bywałam :eviltong: Na dwa tygodnie przyjechała też moja przyjaciółka która mieszka w Niemczech więc i tu trochę czasu ucieka.. wczoraj byliśmy u niej na grillu, wróciliśmy w nocy i jeszcze musiałam jeden rozdział książki przeczytać - przedostatni. Więcej nie dałam rady bo mi się literki rozjeżdżały :evil_lol: Skończyłam czytać dziś rano i jestem zawiedziona zakończeniem.. :shake: Ale książka była rewelacyjna :loveu: Nie miałam czasu z psami do weta nawet podjechać a muszę hurtem :shake: Zadzwonię zaraz może jutro z rana będzie ten mój przyjmował to skoczę przed pracą.. Jakieś tam zdjęcia chyba ze Stegny mi jeszcze zostały.. zaraz sprawdzę i wstawię jakby cuś :eviltong:
  20. Ja tam legitymację pocztą dostałam :eviltong: Ale nawet nie wiem gdzie ją mam - do niczego się nie przydaje :eviltong: Przy płaceniu składki w ogóle nie wołają ;)
  21. Ula baw się dobrze i wypoczywaj :multi: .. zazdroszczę.. :loveu:
  22. Gratulacje Martynka dla was :multi: :loveu:
  23. Cze Klaudia :multi: Pogratulować przyszłam :loveu:.. znów :diabloti: :loveu:
  24. [quote name='*kleo*']No jasne, bardzo lubię sopocką wystawę. Dziołchy już zgłoszone :p A co do ciuchów to mi chyba najbardziej się podoba ten co Tobie też. Ale faktycznie tyle tego, że oczadziałam :eviltong:[/QUOTE] Ja tak średnio lubię - na sędziego fajnego trafiłam ale korek był mega, nerwy i jeszcze kolo mi w koło wjechał :angryy: No i po wystawie szybko wracałam na panieński :shake: Nie wiem czy jest wart tyle kasy czy nie lepiej kupić ten z cyrkoniami, tańszy i ewentualnie dorobić ramiączka ? :roll:
×
×
  • Create New...