Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Borówka16']Hej Beatka :) Na fotki przeleciałam zaprosić ;)[/QUOTE] No muszę wreszcie się wybrać.. :oops: [quote name='dysia-u'][URL]http://images47.fotosik.pl/328/4528c659ba52dab5med.jpg[/URL] laseczka jak malowana ale fotek u ciebieeee, dawno nie było u nikogo tyle[/QUOTE] :loveu: [quote name='jot11'][URL]http://images47.fotosik.pl/328/4528c659ba52dab5med.jpg[/URL] jakaś Ty zalotna Be jesteś ;) pięknie :loveu: Wszystkie fotki cudowne.I dziewczynek i widoczki super :loveu:[/QUOTE] O kurcze Jolka bo się zarumienię :oops: Dziękuję :loveu: [quote name='dzasta']Be gratulacje dla Ciebie bo naprawdę udany debiut Bellusi !!! Fajne wakacyjne zdjęcia. Zazdraszczam bo wakacje dopiero przede mną ....[/QUOTE] Dzięki Justynka :loveu: Ale też wreszcie pewnie wyruszysz na zasłużony wypoczynek ;) [quote name='agamewa']Cześć Be niedzielnie:)[/QUOTE] Cze Agniesia :multi: [quote name='Borówka16']Cześć Becia w niedzielkę :multi:[/QUOTE] Cześć ;) [quote name='dagos1']Dziewczyny śliczne, łącznie z Panią. Pudzianek też kochany. Czy on jest większy od Buffki???????[/QUOTE] Dzięki :loveu: Jest chyba taki sam .. [quote name='Borówka16']Hej Be :loveu: Zapraszam na foto - daaawno u mnie nie byłaś :eviltong:[/QUOTE] No już idę, idę.. :evil_lol: [quote name='agamewa']Cześć Be we wtorek:)[/QUOTE] Kurcze tu w niedzielę, teraz nagle wtorek sie zrobił :roll: [quote name='Borówka16']Witamy się dzisiaj :loveu:[/QUOTE] Noo.. i my się witamy :loveu: Tyle miałam do cytowania, że już sobie idę.. Pochwalę się tylko, że u fryzjerki mej dziś byłam :loveu: Ale tylko odświeżyłam to co miałam a następnym razem będziemy kombinować coś nowego ;) A mówiłam, że na wesele nei idziemy? Noo.. nie idziemy :-( Łuki kasy nie ma .. jak zwykle :angryy:
  2. Ale was mam do cytowania :crazyeye: [quote name='agamewa']Śliczne fotki:)i te kąpielowe i po kąpielowe,także te na ,których Ty jesteś,ogólnie foty zajeb......bim bim bim:evil_lol:[/QUOTE] Miło, że się podobają :loveu: [quote name='Borówka16']Hej Be :multi: Znów o Ciebie mam zaległości ,więc muszę nadrobić:lol: To tak : :cool3: Babilon jest cudny ,zakochałam się w nim ,wymiata chłopak normalnie :loveu::loveu::loveu: Kąpielowe fotki boskie :p Ale najlepsze te na ,których Ty jesteś - ślicznota :loveu:[/QUOTE] Ojej dziękuję bardzo :oops: [quote name='*kleo*']O matko, tyle fotek u Be? Nie wierzę!! :evil_lol: [URL]http://images46.fotosik.pl/327/2def98c930d2ac64med.jpg[/URL] sama się laska wykąpała? ;) Nad Żarnowieckim byłam :p[/QUOTE] Hihi a to Ci niespodziewajka :evil_lol: A co myślałaś - moje psy szkolone :diabloti: [quote name='Princess_York']Ja w ogóle spodziewałam się odpowiedzi innej na moje pytanie o fotki :evil_lol: . No ale dobrze że są :-D[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='karkakarka']Be się postarała :D Fotorelacja normalnie :D [URL]http://images43.fotosik.pl/328/06b630d696c26b4amed.jpg[/URL] fajne panny! Buff to drobina :) Ona takiej drobnej kości jak Cleośkowa moja :D A Jess to kulka hehe jak Trolka :D No i fajne zdjęcia z widokiem na góry![/QUOTE] Jak B się chce to potrafi :cool3: Ano drobina - znowu mi schudła :mad: Jess ma teraz ksywę BALERON :diabloti: Widok nie jest NA góry tylko Z góry :eviltong:
  3. Gratulacje Klaudia! Idziecie jak burza :multi:
  4. [quote name='agamewa']A ja muszę wybadać jak wygląda dziadek Moniego???...Whirlwinds HIGH HOPES??nie widziałam go na fotach jeszcze????[/QUOTE] No co wy laski - przecie to słynny Fritz :crazyeye: :loveu: Przebywa (chyba gościnnie) w hodowli Hunderwood we Francji ;) Klaudia nawet Ty nie kojarzysz słynnego miotu po Yamajce Bakarat? Właścicielka kupę kasy żądała za szczeniaki nie pamiętam już teraz kwoty ale 6 tyś zł? Pamiętam ostatniego chłopaka, który był u niej dość długo. To właśnie za niego taka cena a pies był no co będę kłamać - okropny :shake: Weściu uroczy na ostatnich fotkach - zresztą jak zawsze :loveu:
  5. [quote name='Princess_York'][URL]http://images39.fotosik.pl/324/f9d690fe23a96700med.jpg[/URL] - Buffy jaka biedna :loveu: NAjmniejsza chyba była :evil_lol: . A Pudzianek obcięty chyba ? :razz: . Dziwnie dzisiaj u wszystkich zdjęcia są :diabloti:[/QUOTE] Teraz też bidulka w wannie siedzi.. :shake: Trauma jak nic :shake: Pudź ścięty, tak ;) [quote name='Princess_York'][URL]http://images37.fotosik.pl/323/b6f3b773cb43173dmed.jpg[/URL] - haha jaki puszysty dziubek :loveu: [URL]http://images43.fotosik.pl/328/06b630d696c26b4amed.jpg[/URL] A Buff rośnie ten włos na kufie ,przecież :lol: .[/QUOTE] Fajna jest teraz :loveu: Mięciutka jak kaczuszka :loveu: hihi Rośnie na brodzie nie na kufie ;) No i po stegnie.. jedziemy do Łeby a po drodze zajechaliśmy nad jezioro Żarnowieckie. Zbiornik wodny elektrowni wodnej (największej w Polsce ;)) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/182/3fff5e344903b037med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/324/3c12655a94160b95med.jpg[/IMG][/URL] I B z widokiem z góry na okolicę ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/328/7197badbd037dcf9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/324/7a7911b9b5b6fe28med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/328/4528c659ba52dab5med.jpg[/IMG][/URL]
  6. Wykąpane, wysuszone, poczesane :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/328/06b630d696c26b4amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/323/399abec451cc926cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/323/b6f3b773cb43173dmed.jpg[/IMG][/URL] A takiego oto pieska spotkaliśmy w Krynicy : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/182/483ed5d499b3c67amed.jpg[/IMG][/URL] :razz:
  7. Pudzianoski niepoczesany :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/327/9e68b43af92c807emed.jpg[/IMG][/URL] I kąpiemy Buff - przez szybkę zagląda Pudź :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/328/3e04165435ea092amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/329/cd08e0a5df2d3fe4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/327/2def98c930d2ac64med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/324/f9d690fe23a96700med.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Princess_York']ooo ! Babeczki mniam :p Podziel sie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: . A masz może jakieś zdjęcia Jess ?:razz: Baaardzo dawno jej nie było :placz:[/QUOTE] Ojej .. aparat mi się wyładował - nie podzielę się :evil_lol: Wedle życzenia :loveu: Jess kąpielowa: :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/324/11385f4017faa864med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/327/04bb0316f11e47e1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/329/9b1d1be00566e6femed.jpg[/IMG][/URL] I po-kąpielowa :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/324/f21203af8d1d4d5dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/328/3e04165435ea092amed.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia jak najbardziej wakacyjne bo to juz w Stegnie .. ;)
  9. Ja się właśnie zbieram i zgrywam wakacje ;)
  10. [quote name='Nati28']dostalam i wlasnie wysylam, musialam pewien program zainstalowac (chyba dlatego wczesniej sie nie wyslaly) ;)[/QUOTE] Dziękuję ;) [quote name='karkakarka']haha Super! To twoja sis?[/QUOTE] Nie - przyjaciółka u której byłam na weselu rok temu ;) A druga rocznica ślubu bo rok wcześniej mieli ślub cywilny ;) [quote name='dagos1']Bo tak pisałam, a potem myślałam:eviltong: A w sprawie urody, to głównie chodziło mi o kufę, ona jest taka charakterystyczna. Mam jakąś książkę francuskiego autora, zresztą też hodowcy i tam jest dużo zdjęć właśnie francuskich piesków, one kufy mają krótkie i coś w nich jest charakterystycznego, nie wiem jak to określić:oops:, czy to kąt pomiędzy kufą a czołem???[/QUOTE] No i tak faktycznie jest - nie bez powodu mówi się, że pies ma "francuską" urodę ;) [quote name='dagos1']Mogę coś jeszcze napisać???:placz: Mnie i jeden i drugi się podoba, chociaż faktycznie inne są. A Dorcia w dziadka też się nie wdała. Zresztą ona do nikogo nie podobna. Takiego anorektyka nie ma w rodzinie, ani z jednej ani z drugiej strony.[/QUOTE] Hihi - mozesz :evil_lol: Rodzice Buff też chuderlakami nie są .. nie wiem jak tam dziadkowie. Buff ma częste wahania wagi. Jak moja mama ma ją pod opieką to Buff zawsze sporo przytyje - jak wraca do mnie waga znów w dół :evil_lol: No ale to dlatego, że nie napycham jej parówkami :evil_lol: [quote name='dysia-u']cześć Be nowe sadzonki juz puściły korzonki jutro wsadzam do doniczek[/QUOTE] Cze Ulka :multi: Podeślę chyba do Ciebie mamę jak będzie jechała do Zakopca :diabloti: [quote name='Princess_York']On ma baaaardzo dużo włosa na mordce i w ogóle :loveu: . Gratulacje dla Bellusi :loveu: :)[/QUOTE] Ano ma bardzo gęsty włos ;) Dziękuję :loveu: [quote name='jot11']Cześć Be :multi: Gratulacje dla Belli :loveu: Śliczna jest :loveu::loveu:[/QUOTE] Cześć Jolka :multi: Dziękuję bardzo :loveu: No .. i jestem - coś mnie dawno nie było. Zaglądam ale jakoś nie mam weny pisać. Wczoraj miałam mały zabieg robiony i trochę mnie wybił z rytmu :roll: Dziś mnie na słodkie naszło i upiekłam przed chwilą babeczki czekoladowe :loveu: Ale pychaaa :loveu: Kurcze zdjęcia by się przydało wstawić z wakacji.. :roll:
  11. Ojej ale trafiłam na śliczne fotki :multi: :loveu: Cześć Agniesia :loveu:
  12. Ojej ja też chcę do Pragi.. :roll: Zazdroszczę :loveu: Przywieź nam dużooo fotek :multi:
  13. Cześć Justynka :multi: Co u bobaskow? Zdjęć widzę, że dawno nie było.. :mad: Ile maluszki już mają? :loveu:
  14. [quote name='Nati28'][URL]http://images40.fotosik.pl/322/2746e6d3253cc934med.jpg[/URL] piekna :) ale na zywo jeszcze ladniejsza! :loveu:[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Nati wyślij mi jeszcze raz fotki bo chyba nie dodałaś do wiadomości.. :shake:
  15. [quote name='karkakarka']No dużo, a moja nie :/ A casandra tez mi się podoba :loveu:[/QUOTE] No tak bywa.. ;) Pokażę wam coś .. ta moja Anka to wariatka na całego :shake: W życiu bym na to nie weszła! Oto jak się bawią Szym i Anka : :crazyeye: [url]http://www.youtube.com/watch?v=4eDWeVqgGyU[/url]
  16. [quote name='agamewa']Cześć Be:)gratulację dla Bellusi:)a Babilonek jaki ładniusi:)[/QUOTE] Dzięki Aga :loveu: [quote name='karkakarka']No śliczny jest... mnie bardziej Velvet się podoba... (pisałam ci to już kiedyś:)) no ale Cleoń nie podobna do ojca... cóż....[/QUOTE] Bella też nie podobna :placz: Zresztą chyba żadna :placz: Nie wiem jak teraz laski wyglądają.. chciałabym je zobaczyć :loveu: Lulci zdjęcie ostatnio dostałam po strzyżeniu :crazyeye: Biedna kurka mała :evil_lol: [quote name='*kleo*']Jakbym miała wybierać z tych dwóch to mi też się bardziej Babilon podoba :p chociaż moja trójka najulubieńszych go nie zawiera.[/QUOTE] Ja tam nie mam żadnej trójki - on jedyny i koniec kropka :loveu: :evil_lol: [quote name='karkakarka']Babilon jest bliższy wzorcowi :) Taki 100% yorkshire terrier A Velvet ma słodziastą mordkę :D Do całania :cool1: Chociaż mojemu M też nie bardzo się podoba hehe[/QUOTE] Ano.. bosski :loveu: A mi się właśnie ta mordka Velveta nie podoba :shake: Zupełnie nie w moim stylu. I Cassandra ma taką samą.. i dużo dzieci Velveta właśnie tą mordkę ma.. :shake:
  17. [quote name='*kleo*'] Fotki dla Be - mało i mało widać, ale niestety aparat nie w moich rękach. [/QUOTE] Dziękuję :loveu:
  18. [quote name='dagos1']Jak tak na Buffkę patrzę to mi moją Dorkę przypomina, zresztą podobnie jak Carmen i Cleośka. Podobna struktura włosa, takie delikatne panny. Z pozoru oczywiście. Moja to taka mała kotka, wszędzie wejdzie i obserwuje. Mała a odważna.[/QUOTE] Buff zbyt odważna to nie jest ;) Jak idę ze szczotką to ucieka pod kołdrę :diabloti: [quote name='dagos1']No a wnusio jak mamusia, śliczny psiak. Zresztą tata też piękny.[/QUOTE] Wnusia ;) Dziękujemy :loveu: [quote name='dagos1']No własnie, coś mi nie pasowało, przecież były same dziewczyny w miocie - to wnusia a nie wnusio.[/QUOTE] ;) [quote name='dagos1']Dorka jest wnuczką innego pieska z hodowli Desire - Velveta. Jak tak patrzę to te pieski francuskie maja taką charakterystyczną urodę.[/QUOTE] Aleś się kurcze rozpisała na 4 posty :p Velvet ma zupełnie inną urodę niż Babilon .. osobiście o wiele bardziej podoba mi się Babilonek :loveu: [quote name='*kleo*']A ja widziałam Bellusię na żywo :lol: Ładnie się dziewczynka zapowiada, zasłużyła na I lokatę :p [URL]http://images38.fotosik.pl/322/b4e47f8f46ad2b3emed.jpg[/URL]hehe i zadek synusia mojego się na fotkę załapał :evil_lol:[/QUOTE] Ale miałaś szczęście.. mi kurcze widzisz nie dane było :-( Ale może do Bydgoszczy przyjadą :multi: Dzięki Klaudia :loveu: Ja tam jej nie wróżę świetlanej kariery no ale co tam.. niech sobie pojeżdżą ;) Hehe.. możesz sobie wziąć fotkę :evil_lol: [quote name='karkakarka'][URL]http://images40.fotosik.pl/322/2746e6d3253cc934med.jpg[/URL] śliczniusia :loveu::loveu: Fajne zdjęcie z tatą :D może kiedyś na wystawię i Cleośka trafi swojego ;)[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Buu.. Jess na swojego tatę na pewno nie trafi :placz: a Buff jakieś tam zdjęcie z tatą chyba ma .. ;) No ale Babilon pobija jak dla mnie wszystkie psy w Polsce :diabloti: Zakochana żem w nim po uszy :mdleje:
  19. [quote name='*kleo*']Widziałam, ale niestety nie zdążyłam focić, bo zaraz po niej musiałam wchodzić na ring z Ulą. Ale mam Bellunie na fotkach z porównania ;) [CENTER] [SIZE=4][COLOR=Red]IV lokata na BIS Szczeniąt !!! [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/QUOTE] :multi: :multi: Czekam więc .. :loveu: Kurcze Klaudia toś pocisneła :crazyeye: Mega gratulacje !! :loveu: Oby tak dalej!! [url]http://img97.imageshack.us/img97/8337/p1040517edited.jpg[/url] :klacz::klacz::klacz:
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/322/b4e47f8f46ad2b3emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/326/31fa8adff2f8fb41med.jpg[/IMG][/URL] I Bellunia z tatusiem :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/325/8a29d73927fe758dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/326/6800dd9734606f72med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Viky i Ja'][B][SIZE=3]Gratulacje dla Bellusi i dla Ciebie[/SIZE][/B] bo to przecież Twoja wnusia :klacz::klacz::klacz:[/QUOTE] [quote name='karkakarka'][URL]http://images39.fotosik.pl/321/98e83863a30bda5cmed.jpg[/URL] nono jaka królewna z niej :loveu: [SIZE=3][B]gratulacje[/B][B]!!![/B][/SIZE][/QUOTE] [quote name='Borówka16']Cześć Be :multi: Wielkie gratki dla Ciebie i Twojej wnusi Bellusi :loveu: A swoją drogą Bella jest śliczna , taka dostojna , yorkowa księżniczka :loveu: Wpadnij na foto :p[/QUOTE] Dzięki dziewczyny :loveu: Jestem mega dumna z mojej gwiazdy :loveu: Mam już zdjęcia a oto opis Bellusi: [FONT=Arial][SIZE=2]"bardzo ładnie zapowiadająca się suczka ,o prostym grzbiecie,bardzo ładnej główce,poprawny ruch,bardzo ładnie zapowiadająca się szata"[/SIZE][/FONT] :loveu: I nasza księżniczka: :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/322/2746e6d3253cc934med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/322/1d4e1eb206a9d70fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/326/8beb5e018558fb6dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/321/33c3de1c3f61c666med.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='jot11']Cześć Be :multi::multi:[/QUOTE] Cześć Jolka :multi: Noo.. jestem w domku :multi: We wtorek wyjechaliśmy z Łeby i mieliśmy jechać do Ustki ale drogi pokierowały nas na Stegnę znów :evil_lol: Pudzianek się ucieszył ale szybko rozczarował kiedy zrozumiał, że dziewczyn nie ma z nami.. :-( Wczoraj wieczorem wróciliśmy zmęczeni ale zadowoleni :multi: Wakacje były fajne :loveu: No a dziś Bellusia miała swój debiut na wystawie :multi: Wygrała z suczką, która już parę razy była wystawiana, zdobyła nawet chyba kiedyś II lokate na BIS Baby o ile dobrze pamiętam. No a [SIZE=3]Bellusia dziś 1 lokata i ocena Wybitnie Obiecująca[/SIZE] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/321/98e83863a30bda5cmed.jpg[/IMG][/URL] Mam obiecane fotki z wystawy więc jak dostanę zaraz wstawię :loveu:
  23. [quote name='agamewa']Ojjj.....ja nie lubię takiego typu rozrywek,może nie tyle że nie lubię a że się boję....no to przeżycie miałaś co:eviltong:[/QUOTE] Nie mogę do dziś uwierzyć, że dałam się namówić :crazyeye: [quote name='dysia-u']cześć Be oleandry kwitną jak oszalałe szczepki wzięte i stoja w wodzie , ale jakies marne pozdrowienia[/QUOTE] Cześć Ulka :multi: Buu.. kwiotki moje.. :placz: [quote name='*kleo*']Cześć Be :p No to fest Ci Łuki atrakcję zafundował, nie ma co :evil_lol:[/QUOTE] Cze Klaudia :multi: Noo.. nie ma co :angryy: [quote name='Viky i Ja']Cześć Be :lol: Urlopu zazdroszczę, ale ostatniej atrakcji to już zdecydowanie NIE ;) Nie lubie i boję się wszelkich karuzel i tym podobnych ;) A odruch wymiotny mam już od samego patrzenia na nie :evil_lol:[/QUOTE] Cze Marzka ;) Ja też nie lubię i się boję no ale masz.. jakoś mnie zmusił :mad: [quote name='laurin']Cześć Be :) to miałaś atrakcję :) Ja napewno bym... no wiesz... bleeee... na stówe![/QUOTE] Cze Anka :multi: hehe.. wszystkie jakieś mało odważne jesteście :evil_lol: [quote name='karkakarka']Urlopiku nie będzie bo mi nie przysługuje... kicha...[/QUOTE] Jak to? :roll: [quote name='Borówka16']Hej Beatka :multi: Strasznie szkoda tego yorusia :-( Ale to przez ludzką głupotę są niestety takie tragedie :-( U mnie też taka była :-( Na osiedlu jest taka dziewczyna co miała dwa yorki - Gucia i Lila. Lilo był identyko jak Lucky , taka kochana , fajna psica była ,zawsze się witać leciała :-( A pewnego dnia Ola (tak ma na imię ta dziewczyna , moja imienniczka) chciała iść z nimi do lasu ,a do lasu trzeba przejść przez ulicę no i Lilo chciał być pierwszy i go samochód trzasnął , na miejscu zginął :-(:-(:-( Olka chodzi cały czas zapłakana , chociaż już ze 2 mies. minęły.:-([/QUOTE] Hej ;) Kolejna tragiczna historia.. :-(
  24. Klaudia powodzenia jutro :multi: Szkoda, że nie zdążyłam Ci powiedzieć, żebyś moją Bellunię obfociła :roll: Ale może zwrócisz uwagę ... ;)
  25. A ja takie tabliczki widziałam nad morzem. Są wszędzie! Jakaś moda na nie nastała ;)
×
×
  • Create New...