Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ajj fotki :loveu: Super masz te dziołchy :loveu: I widzę, że masz taką kanapę jaką i ja zamierzam nabyć :cool3: Jak się spisuje materiał?
  2. [quote name='***Paulina***']Dzielna Jess:loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu: Wpadłam pooglądałam lete dalej na weselu slicznie wygladalas :loveu:[/quote] Cze Aśka :multi: Dzięki :loveu: [quote name='Kasia']fajne znajomości zawiera Jess :evil_lol: co by wkrótce nie zaprosiła jej mieszkanie... cze Be :loveu:[/quote] :evil_lol: Już kumpela odfrunęła i więcej się nie pokazała :eviltong: No cze :loveu: Jutro na szoł jedziemy :loveu: DO Torunia :cool3:
  3. Cze Daria :multi:
  4. [quote name='iwa63']wczoraj pan mi zabespieczył balkon i mogę się opalać:evil_lol: [url]http://img193.imageshack.us/img193/4762/dsc01143t.jpg[/url] [/quote] O kurczę jaki super patent :multi: Chyba dziś pojadę do Casto po taką siateczkę :cool3:
  5. No no gratuluję 300 :multi: :multi:
  6. [quote name='***Paulina***']I co? Sroka zamieszkała z wami?:evil_lol:[/quote] Sroka podleciała i dziobała Jess kiedy ta załatwiała swoje potrzeby fizjologiczne :cool1: Jess skończyła i zaczepiała srokę, sroka Jess no i tak się bawiły :loveu: :evil_lol: W końcu Jess była zbyt namolna i sroka fruuuuu zrobiła :roll: No ale co .. to w końcu sroka jej przeszkodziła :diabloti:
  7. A może ona na rowerze obok pomykała albo jakim Quadzie ? :crazyeye: :diabloti:
  8. [quote name='AmiX']Ja też mam taką madzieje :) :) :) albo i lepsza ;) ;) Pudzianek cudny:loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu: No kurcze.. chce aktualne zdjęcie :placz: [quote name='***Paulina***']Hejka:bye: Co tam u was?:razz:[/quote] Cześć Paulina :multi: A nic nowego w sumie .. Chociaż wczoraj Jessi miała przygodę - zakolegowała się ze sroką :crazyeye:
  9. [url]http://images40.fotosik.pl/179/4a2c911ba12e18e4.jpg[/url] pikne :loveu:
  10. tigrunia

    Aksa i Tofi

    Bry wieczór :multi:
  11. [quote name='Magda']Uuu... to idzie jak smok:eviltong: Uważaj, żeby nie przekroczył 4 kilo hihi[/quote] :roflt: To mu raczej nie grozi :evil_lol: [quote name='iwa63']Witam ;) Jaki nieszczęśliwy Pudzianek:-([/quote] Cześć ;) [quote name='ewa2909']To tak jak na prawdziwego PUDZIANA przystało:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witamy się wieczorową porą:multi:[/quote] :evil_lol: Cześć Ewa :multi: [quote name='Zuza i Noddy']Pudzianek prześliczny, na pewno ciężko było go oddać :loveu:[/quote] Ojj bardzo .. :placz:
  12. O kurcze ale dzielne z was dziewczyny :crazyeye: Ja bym już po 5 km stękała a co dopiero 5 godzin :crazyeye: Po lesie :crazyeye: Grzyby chociaż jakieś były? :cool3:
  13. [quote name='Magda']Toś mnie teraz zagięła:mdleje: wygrałaś:modla::evil_lol: To może się podzielisz? Nie będę wyjmować swoich ciastek...[/quote] :evil_lol: A częstuj się - śmiało :loveu: Dobry dzień :multi:
  14. [quote name='Zuza i Noddy']Prześliczna ta mała gwiazdeczka, w jakim jest wieku? :loveu:[/quote] No napisały przecie z 1 stycznia :eviltong:
  15. [quote name='...::Basia::...']Aha:placz: a z mlecznymi mozna jeździć na wystawy?[/quote] Tak.. na pewno w szczeniakach - nie powiem Ci jak w klasie młodzieży ale pewnie też.. ;)
  16. [quote name='***Paulina***'][/b] I właśnie to jest w tym wszystkim najfajniejsze:loveu::loveu::loveu:[/quote] Nooo :loveu: [quote name='Magda']No ładnie to tak? Pierworodnego?:cool1: Ma dziewczyna charakter:evil_lol:[/quote] No uczucia za grosz :shake: Właśnie dostałam info, że Pudzianek waży już 1,25 kg :loveu:
  17. [quote name='Magda']No my też:eviltong: To jak już tu jesteśmy to może coś przekąsimy? Coś przyniosła ze sobą?:razz: Dużo nie miałam do nadrobienia, często czytam galerie, ale nic nie piszę. Maluszek słodki:loveu:[/quote] Lody mam :loveu: Od wyboru do koloru :evil_lol: [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1145/1145434zsswkhdnh4.gif[/img][/url]
  18. [quote name='ewa2909']Normalnie ręce mi opadajkąz takimi ludźmi:mad::mad::mad:[/quote] Na głupotę nie ma rady :shake: Pozostaje nam chyba tylko modlić się, zeby suńka nie zaszła bo wątpię, że właścicielka coś zadziała w tym kierunku :mad:
  19. [quote name='ewa2909']Byliście z sunią u weta czy u yorkaska????[/quote] :evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='***Paulina***']Cześć Be:multi: [URL]http://images44.fotosik.pl/184/15ec670743a9fb48med.jpg[/URL] Szkoda że już nie w komplecie:-( Ale w nowym domku na pewno też ma super;) Właśnie, masz jakieś wieści od Pudzianka???[/quote] Cześć Paula ;) No szkoda :-( Tak - mam stały kontakt z Pudziankiem :loveu: Ma się całkiem dobrze :loveu: [quote name='Magda']Najpierw wesołe zdjęcia z wesela, a teraz fotki Pudzianka... masz Ty serce?:placz: Mały coś już chyba wyczuwał Twoje zdenerwowanie. Teraz ma za to wszystkich tylko dla siebie. Nie musi dzielić się z kobitami:eviltong:[/quote] Najmniej przejęła się Jessi, że Pudziek pojechał :cool1: Nawet go nie szukała, nie zaglądała do kojca.. normalnie tak .. :cool1: Nooo.. ma fajnie :loveu:
  21. Cześć Paulina :multi: Super zdjęcia :loveu:
  22. Wpadłam z rewizytą :multi:
  23. [quote name='Pegaza']Be Ty mnie nie rozumisz:evil_lol: no lapia ten welon po odczepieniu go przez pana mlodego ktory musial dostac po lapach..by go odczepic rozumiesz teraz:cool1:[/quote] No dobra.. już rozumiem :eviltong: [quote name='Pegaza']no jaki smutny jakby rozumial ze odchodzi z tego domu na zawsze:roll: [URL]http://images48.fotosik.pl/184/15c59e746dddb6f3med.jpg[/URL][/quote] No smutny był wyjątkowo tego dnia :-( [url]http://images41.fotosik.pl/180/3bb182995c95a74emed.jpg[/url] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/184/be3a8d2dfd1af67cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/180/aaedc35384afc583med.jpg[/IMG][/URL] I filmik mam jeden :loveu: [URL="http://tigrunia.wrzuta.pl/film/0Mh3ErAWqBN/pudzianek"]Wrzuta.pl - Pudzianek[/URL]
  24. Pudzianów dwóch :loveu::evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/184/52b78e3e92877566med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/183/7ec282152eeb7466med.jpg[/IMG][/URL] I Buff :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/180/2fba76db1b3e072bmed.jpg[/IMG][/URL] I rodzinka w komplecie :loveu::evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/184/15ec670743a9fb48med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/179/79beb58f9092e564med.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Pink]ok ktoś musi ustąpić :diabloti: :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New]a tak szczerze póki co jesteśmy zbyt nieśmiali :roll: ale praktyka czyni mistrza <chyba> :razz: [/FONT] [/CENTER] [/quote] Spoko .. do przyszłego roku dziewczyna się rozkręci :multi: :loveu:
×
×
  • Create New...