Coz ja coprawda mam malego psa juz 4 letniego zawsze w zimy wychodzimy bez ubranek i jakos narazie nic nam sie niestalo :razz:
Moze jak bedzie straszy bedzie mu potrzebne tego niewiem...
Alke jaknarazie to ja jestm razczej przeciw zakladaniu takich wymyslowpsu...
No... chybaz et to bardzo potrzebne... to wtedy tak