Szaraduszko, jak tutaj wchodzę, to poprostu wyjść nie mogę. Zdjecia cudne, w świetnych moementach uchwycone. Po prostu cud, miód i orzeszki!
Świetne! :loveu:
A lisek jaki słodki, ah. :loveu:
Patrz, dodałam więcej kolorków tremu zdjęciu: :)
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/385/s2xr1.jpg[/IMG]
Pozdrawiam!