Jump to content
Dogomania

GrubbaRybba

Members
  • Posts

    6319
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GrubbaRybba

  1. Nikt nie zagląda.... A Buba czeka już ponad rok....
  2. [quote name='Bazyliah']Rybba - ja robię ogłoszenia ze starymi fotkami. Mina się nie zmieniła - to dorosły pies. A te letnie na zielonej trawie dużo lepiej wyglądają, niż takie z aktualnym błotem ;)[/quote] Może masz rację. A gdzie Mina ma ogłoszenia? Chciałabym jakiś tekst ściągnąć. Napisz mi też, na której stronie są te zdjęcia, bo ja mam net tylko w pracy i nie bardzo mogę cały wątek przeglądać. Pomogę w ogłoszeniach.
  3. Andzia już zagojona po sterylce. Biega i szaleje, blizny prawie nie widać. Ogólnie super. Dudek trochę się socjalizuje i z dnia na dzień staje się grzeczniejszy. Burgundek jak zwykle zachowuje stoicki spokój. Ogólnie jest dobrze. W święta porobię dużo zdjęć, to będzie co oglądać.
  4. Gosiu, co tam u Suzi? Jak jej zachowanie? Jak szukanie domku?
  5. Mudik, dzięki za info. :) Andzia super, biega, szaleje, blizny już prawie nie widać. Ogólnie jest super! :multi:
  6. Gafelek, zapraszam na pierwszą....
  7. Aniu, co masz na myśli pisząc, że Lord się bardzo zmienił? Ja nie widziałam go od dwóch miesięcy. Jak on się teraz zachowuje?
  8. Dobrze, że nie chcą go wyrzucić. Dobrze, że szukają pomocy. Dobrze też, aby skontaktowali się z Bazyliah. Ona na pewno do nich przemówi. :kciuki: Chętnie pomogę w ogłoszeniach, ale muszę mieć opis zachowań psa i zdjęcia. Bo te ze schroniska są kiepskie. A teraz pokażę wam pewną dziewczynkę. Kto zgadnie, co to za panna... [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8657/9a18227fb9mf0.jpg[/IMG]
  9. Gafel się przypomina....
  10. Co ze zdjęciami? Nikt nie podał maila. To ja podaję: [email][email protected][/email]
  11. Aha, myślałam, ze to ten nowy pluto. No nic, dowiedz się jak najwięcej, łącznie z tym, co zrobiła sąsiadka, że on ją ugryzł. Jak się zachowała. Może machała ręką. Może krzyczała. Psy ze schronisk mają różne schizy. Boją się różnych rzeczy. Czasem nei można przy nich biegać, czasem machnąć ręką, kopnąć piłki, itd.
  12. Aha, jak facet będzie niemiły i niewspółpracujący, powiedz mu, że pies ma czipa, że on jest za niego odpowiedzialny, a za porzucenie psa grozi kara pieniężna i / lub do 2 lat więzienia. Wtedy powinien się uspokoić i chcieć współpracować. Poza tym jak szczeniak mógł ugryźć kogoś specjalnie. Zrobił to pewnie dla zabawy lub ze starchu. U psów agresja zaczyna się rozwijać dopiero po 8 miesiącu życia, a jest rozwinięta ok 1,5 roku życia. A on tyle nie ma.
  13. Aniu, dowiedz się konkretnie co robi pies, że facet nie daje sobie z nim rady. Jak się pies zachowuje w domu. Jak do innych psów, dzieci. Jak na spacerach. Powiedz facetowi, że postaramy się poszukać domu, ale że to może potrwać miesiąc - dwa. Że Boże Narodzenie to nie jest dobry pomysł na szukanie domów. Że ludzie myślą o świętach, wyjazdach, nie o psach. Postaraj sie o dużo zdjęć. Najlepiej ładnych, łapiących za serce, ze spacerków. Zapytaj, co facet zamierza zrobić z psem, gdy nie znajdziemy dla niego domu. Bo znalezienie domu w ciągu tygodnia jest nierealne, nawet w przypadku małego, rasowego szczeniaka. W razie czego poleć hotel w Wiadernie. Ja wkleiłam numer do tego hotelu na watku Malwiny. Tam trzeba go poszukać. Ogólnie postaraj się wytłumaczyć facetowi, jakie są realia, zapewnij, że pomożemy, ale że cudotwórcami nie jesteśmy i że facet musi mieć plan B.
  14. Masz do tych ludzi adres, numer telefonu? Jak mamy szukac dla psa domu, skoro nie mamy zdjęć z domu, nie wiemy co pies robi, dlaczego nie dają sobie z nim rady (choć uważam, że to sciema), na kogo mamy podawać kontakt? Dla mnie to wszystko wygląda dziwnie. Kierownik nie wezwie sm. Psa nie zabierze. Nie mamy kontaktu z właścicielem. Co my niby mamy zrobić w tej sytuacji? Ogłoszenia? A właścicielowi tu ujdzie na sucho?
  15. Ale przecież kierownik powinien nasłać na właścicieli Straż Miejską, aby go pilnowali. Co to znaczy, zabrali psa do domu, a teraz wyjeżdżają, więc się go pozbędą, a ja wrócą, to zabiorą z powrotem? Przecież są hotele dla psów. Znajomi, rodzina. Niech się właściciel martwi. A SM powinna go pilnować, aby jak tylko pies zniknie, zareagować, psa znaleźć, a właściciela oskarżyć o porzucenie i ukarać.
  16. Co się stało? Dlaczego szuka DT? Kierownik go wyda na dt?
  17. 37 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818422.jpg[/IMG] 38 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818424.jpg[/IMG]
  18. 31 z tyłu Betty [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818411.jpg[/IMG] 32 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818414.jpg[/IMG] 33 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818415.jpg[/IMG] 34 Sara i ...? [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818416.jpg[/IMG] 35 Luna i ...? [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818417.jpg[/IMG] 36 Czipsi [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818420.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818421.jpg[/IMG]
  19. 30 Duduś, Pluto, Berry [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818407.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818408.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818409.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818410.jpg[/IMG]
  20. 26 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818401.jpg[/IMG] 27 Barry [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818402.jpg[/IMG] 28 Lenard [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818403.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818406.jpg[/IMG] 29 Buli [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818405.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...