Jump to content
Dogomania

GrubbaRybba

Members
  • Posts

    6319
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GrubbaRybba

  1. 21 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818391.jpg[/IMG] 22 Emir [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818392.jpg[/IMG] 23 Biały i Hienek [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818393.jpg[/IMG] 24 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818395.jpg[/IMG] 25 piękna suka Husky [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818397.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818398.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818399.jpg[/IMG]
  2. 17 Ciapek [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818383.jpg[/IMG] 18 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818385.jpg[/IMG] 19 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818388.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818389.jpg[/IMG] 20 Pepe [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818390.jpg[/IMG]
  3. psiaki z boksów ogólnych 12 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818375.jpg[/IMG] 13 Lupi [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818376.jpg[/IMG] 14 Lupi i Zyzio [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818379.jpg[/IMG] 15 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818380.jpg[/IMG] 16 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818381.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818368.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818369.jpg[/IMG] 9 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818371.jpg[/IMG] 10 ONek na kwarantannie [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818372.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818373.jpg[/IMG] 11 Zyzio [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818374.jpg[/IMG]
  5. 4 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818361.jpg[/IMG] 5 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818364.jpg[/IMG] 6 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818365.jpg[/IMG] 7 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818366.jpg[/IMG] 8 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818367.jpg[/IMG]
  6. psiaki ze szpitalika / kwarantanny 1 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818343.jpg[/IMG] 2 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818354.jpg[/IMG] 3 wygląda ja mix doga niemieckiego z bokserem [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818359.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818360.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818353.jpg[/IMG]
  7. kolejna pinczerka maleńka, i jej wielkie szczeniaki [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818429.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818347.jpg[/IMG]
  8. kolejna - tym razem moja ulubienica teriera ze szczeniakami [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818341.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818426.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818427.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818428.jpg[/IMG]
  9. kolejna sunia ze szczeniakami [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818350.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818351.jpg[/IMG]
  10. W święta pewnie pojawię się w schronie, to go wygłaszczę. A teraz wstawiam zdjecia: sunia ze szczeniakami: [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818430.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818348.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818349.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818352.jpg[/IMG]
  11. To już ponad rok, jak Bubusia czeka na domek... :shake:
  12. Wstawię zdjęcia, jak znajdę chwilę. Ocelot, który to ten rasowiec? Ten kudłaty rudy? Jeśli to on, to chyba mieszaniec, choć naprawdę piękny. No nic, zobaczycie, jak wstawię zdjecia...
  13. Dostałam wiadomość od pani, że sunia już w nowym domku. Wizyta przebiegła pomyślnie. Sunia zamieszkała w mieszkaniu z nową panią, jej mamą i bodajże dwoma kotami. :multi::multi::multi: Został jeszcze Gafel...
  14. Haliza witamy na dogomanii. :loveu: Trochę mnie tu nie było, a tu takie wieści. Cieszę się ogromnie. Nie mogę się już doczekać, jak przyjedziemy z Kubą do Krasnegostawu. Obiecuję, że wpadniemy z wizytą. :) O ile oczywiście zostaniemy zaproszeni. :cool3: Życzę powodzenia i przesyłam buziaki dla Stinka. :lol:
  15. Kaszel kennelowy też źle, ale lepiej niż podejrzenie parwo.
  16. I znowu na pierwszą... do skutku.
  17. Rita, pewnie by sie znalazło, tylko kierownik schroniska zabronił komukolwiek zabierania psów na DT lub transportowania. Po psa musi przyjechać przyszły właściciel we własnej osobie. I w ten sposób część adopcji odpada, bo ludzie wolą adoptować psiaka z transportem lub gdzieś bliżej, a nie zasuwać kilkaset kilometrów. I adopcje stoją... A wszystko dzięki jednej dogomaniaczce, która postanowiła zrobić nam na złość, a skrzywdziła psy...
  18. Właśnie dostałam wiadomość, że jest jakaś pani zainteresowana sunią. Jutro wizyta. Zobaczymy, jak pójdzie. Trzymajcie kciuki!!!
  19. Podniosę malucha... Dziewczyny, piszcie co u psiaka.
  20. Wiem Ocelot. Szkoda, że nie ma więcej osób z Tomaszowa. :( Byłoby dużo łatwiej, gdyby było jeszcze kilku wolontariuszy.
  21. Psiaczek piękny, mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy... Niewiele mogę pomóc, ale mogę podnosić i zrobić ogłoszenia.
×
×
  • Create New...