[quote name='Agnieszka K.']No tak, i do tego pierwszy w miocie jest najwiekszy:diabloti::diabloti::diabloti:, (a ostatni najmniejszy i dlatego nie ma papierów:evil_lol::evil_lol:)[/quote]
No na prawdę niezłe to było psy z jednej ,,rodowodowej,, matki i jednego miotu a jedne rodowodowe drugie nie:cool3: