-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Jeszcze nie wiem- może pojadę do Łodzi, musze wziąć wolne do tego chyba. Dzisiaj tez mogłam ale dziewczyny napisały mi pw a byłam bez netu zamiast zadzwonić ( podalam nr na pw). Jestem na liście i zobaczymy co sie urodzi. Może zabiore z Krzyczek do Zalesia jakies psy, moze dalej pojade, na razie jest to planowane. Zostało jeszcze 19 psów. Zawsze mozesz wpaść do Lucka jesli mozesz, ja przychodze niestety późnum popołudniem, więc cały dzien siedzi sam. :shake: Im więcej odwiedzin tym jest szczęsliwszy:loveu:
-
Wyjątkowo piękny ONEK? Wrzucony do dobermanów ! ma dom
mysza 1 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
A co się zmieni przez miesiąc? -
Martuś z tym olejem to ostroznie, żeby nam biegunki nie dostał.:evil_lol: Ja właśnie wołowe gotuję, ryż się studzi. Będę jutro po południu.
-
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
mysza 1 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Bambik kochany, pamiętam o Tobie, tylko nie zawsze do netu mam dostęp:shake: -
[quote name='Koperek']Skąd masz info, że "[I]szybko[/I]"?? Jestem tam wolontariuszką- usypiają z bardzo różnych powodów, ciężko wymieniać je teraz wszystkie. Część jestem sobie w stanie wytłumaczyć, część nie. Moim zdaniem oczywiście, że mogło by być lepiej, ale źle też nie jest. Ot przeciętny schron, w którym przynajmniej usypia się psy humanitarnie, a nie przez zagryzienie, zagłodzenie, czy z powodu choroby![/quote] Ok, skoro tak uważasz, nie dyskutuję. Poczytałam i wydawało mi się ze szybko. Czytałam o usypianiu tu z powodu choroby, ale nie wdaję się w niepotrzebne dysksuje.
-
Słuchajcie, o co chodzi z tym wrocławskim schronem- dlaczego tak szybko usypiają psy? Wiem, że w wielu miejscach tak jest, ale czy oni nie przesadzają, czy nie powinno się z nimi walczyć prawnie? Inaczej to się nie skończy. Zobaczyłam post Neris w dziale odeszły w 2008 - malutki jamnikowaty bezimienny psiaczek - dlaczego go uspiono???
-
Zauwazyłaś, że on na żywo młodziej wygląda?:evil_lol: Zwłaszcza jak suczki widzi. Ale ma powera ostatnio:evil_lol: Wypuściłam z klatki sunie buldożki i byłam z nimi na spacerze, ale Lucek był szczęśliwy, wprost zachwycony, najpewniej był takim powsinogą szukającym wrażen;) Dzięki za pomoc w czasie mojej nieobecności, jutro nie mogę, musze być na urodzinach i chcę pomóc w transporcie psów z Krzyczek- tam jest dramat:shake:
-
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
mysza 1 replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja zawsze jak jestem u Lucka to z nimi wyjdę, poza tym chodzą sobie po pokoiku ku wielkiej uciesze Lucka. Zwykle jestem ok 18. -
Wyjątkowo piękny ONEK? Wrzucony do dobermanów ! ma dom
mysza 1 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Przesliczny, uroczy. :loveu:Myslę, że jako mix ONka zadecydowanie. Łapy ma wielkie jak nie wiem. -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
mysza 1 replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj z dziewczynkami na spacerku ok 15. Puma bardziej zywiołowa była, Fidze nigdzie się nie spieszy. Kochane są.:loveu: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
mysza 1 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Niesamowita naprawdę. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bidulka dalej w schronie:-( -
LUCKY-wyrzucony z samochodu 5 miesięczny ONEK! MA DOM!!!!!!!
mysza 1 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Czy on zostanie w DT na stałe w koncu? -
Do góry psiaczku.
-
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że uda się ta adopcja. -
[quote name='justynavege']a nowe foty kiedy " bendom " ;)?[/quote] Aparat się zepsuł, w rozjazdach byłam, ciężka sprawa. Ale załatwi się jakoś. Dzisiaj Zuzia po raz pierwszy nie bała się pójsc na spacer poza ogródek. Wcześniej co chwila się zatrzymywała i siadała, panikowała a dzisiaj spokojnie za nami szła:loveu: Pewnie musiała do tego dojrzeć;)
-
Tylko go nie zgub:evil_lol: tak zasuwa jak rakieta:evil_lol: