-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='Soema']Ja mieszkam teraz w Nowym Sączu, mam 6 psów na DT, jeśli by się nam ktoś choć trochę dorzucił do benzyny mogę jechać, byłam już tam kilka razy, wiem gdzie to jest. A teraz mam szczepienia wszystkich swoich tymczasów i nie jestem w stanie opłacić benzyny.[/QUOTE] O to super :) trzeba tak zrobić, nie ma co czekać. Kurde, a może ktoś z Krakowa ma wolne miejsce i by przyjął jeszcze jakąś biedę? Tyle tam ich :( zima idzie :( Jaki to będzie koszt mniej więcej?
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
mysza 1 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Nakarmiliście tą sukę chociaż? Już nie wspomnę że pasuje ją wykraść i przywieźć ;) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Kora, spokojnie, to nie jest moja pierwsza adopcja i bardzo dokładnie sprawdzam domy. ;) To jest piesek, nie suczka także parka. Kastrat i sterylizowana suka :) Pani nie ma problemu z jedzeniem butów i nie tylko, psy już zostały w niedzielę same na próbę, nic się nie dzieje. Na szczeście Nuka nie ma zapędów niszczycielskich więc tego problemu raczej nie będzie. Czasem za to lubi pośpiewać z tęsknoty, o czym Pani wie i przyjęła to ze zrozumieniem. W czasie adaptacyjnym różnie bywa i wiele może się zdarzyć o czym wie i Pani i my :) Na razie dostałam kilka zdjęć z kanapy :) Nie znam się na rasach, bo ja tam zawsze kundelki ratuję ;) i owczarki :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj niestety, o Pako to nawet pytań nie ma :( Masakra. Ale Nuka dzisiaj pojechala do domu :) -
[quote name='elaja']Mysza 1 , bo ja się już trochę pogubiłam;) - chodzi tylko o sunię kudłatkę szaro-białą , czy też o jeszcze jakiegoś innego pieska ? Możesz podać link ? Na razie szukam na wątku krakowskim kogoś , kto mógłby zabrać psa/psy do Krakowa .[/QUOTE] Myślałyśmy o dwóch ale ponieważ w tym schronisku nie wiadomo do konca jakim psiakiem się okaże ta czy inna sunia to weźmiemy jedną. Zacznijmy od tej siedzącej w kącie, szarą-białej. Gdyby przypadkiem niestety jej nie było to wtedy tą z linku poniżej. Myślę o tej suni [IMG]http://i46.tinypic.com/uvxir.jpg[/IMG] i z tego linku [URL]http://podhale24.pl/rozmaitosci/artykul/20952/Czy_ktos_przygarnie_psa_zdjecia.html[/URL] o suczce szorstkiej małej, zdjęcie numer 5 lub psiaku czarnym małym, zdjęcie numer 2.
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka'].:-o Oj....czemu tak po cichu:loveu:[/QUOTE] No jak po cichu, piszę przecież ;) To była bardzo szybka akcja :) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ruchu wielkiego tu nie ma ale napiszę ;) niespodzianka- dzisiaj Nuczka pojechała do swojego domu :) Mieszka w Warszawie, poznałam nową Panią jest przesympatyczna i kocha zwierzaki, ma też swojego psiaka - maltańczyka więc Nuka nie będzie się nudzić. Dzisiaj pojechała po małą do Łodzi i już dostałam zdjęcie Nuczki z domu, na kanapie oczywiście ;) Prosimy o kciuki chociaż myślę, że będzie dobrze ;) -
Smsowałam z Agatą, jest po operacji, unieruchomiona i nie pojedzie na razie do schroniska. Może pomóc telefonicznie. Czy ktoś inny by mógł pojechać ze zdjęciem i spróbować wyciągnąć sunię? Szkoda ich, mamy miejsce i chęci ale kłopoty z zabraniem :( Może Agata będzie mogła telefonicznie poinformować o którego psa chodzi. Ale się Torreskowi poszczęściło :)
-
Hop! podesłała mi wątek. Podobno w niedługim czasie organizujecie transport do Wrocławia. Możemy wziąć jakąś biedę od Was na DT do Łodzi. Myslę o Nice [url]http://tablica.pl/oferta/mala-znajdka-z-brazowym-noskiem-prosi-o-dom-ID1E4zB.html#34be1d51;r:14;s:[/url] Czy jest szansa na przywiezienie jej do Łodzi? Zajmiemy się badaniami, sterylką jeśli nie ma i znajdziemy dobry dom :)
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozliczę, obiecuję ale z czasem krucho. Czekam na rachunek od Ajlii, już rozmawiałyśmy, bo żeby wypłacić z konta fundacyjnego jest mi potrzebny. Niedługo będą fotki Jasperka ;) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Dzisiaj musiałam znowu odwiedzić weta z Nuką. Wszystko wyglądało na dobrze zagojone, ale niestety na łapie rozeszła się skóra. Nie było ponownego zszywania. Odebrałam drugą fakturę na 38zł. Łączny koszt badań, zabiegu, antybiotyków, leczenia uszu - 311zł. Z mojego bazarku będzie 330zł. :) Do wpłat trzeba dopisać 20zł od mafik.[/QUOTE] Kurka, to się porobiło. Mam nadzieję, że się zagoi. A do wydatków jeszcze ten Octenisept, drogie to ale skuteczne :) [quote name='kora78']fajnie Wam idzie, ze z kaska na czysto :) a wylizuje lapke?[/QUOTE] Bazarki Hop! zawsze przynoszą dobre efekty z czego bardzo się cieszę :) Jeszcze dojdzie koszt Octeniseptu i pewnie jakaś wizyta kontrolna u weta i pod koniec miesiąca Dt także wciąż zbieram :) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Rusza bazarek. Zapraszam i proszę o pomoc w rozsyłaniu i podrzucaniu :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233385-Skorupkowo-serwetkowo-i-szmatkowo-)-Do-19-10-22-00?p=19790416#post19790416[/URL][/QUOTE] Dzięki :) Idę podrzucać :) -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Po raz kolejny wznowię mu ogłoszenia, nie wiem już jakiego tekstu i zdjęć używać, było na smutno, na wesoło, różne zdjęcia a ten siedzi :( -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mysza 1 replied to golf's topic in Już w nowym domu
Najgorzej jeśli psy tak długo czekają, siedzą i siedzą. Serce boli, kasa leci, okropność :( -
[quote name='jovana']Dexter jest odrobaczony pierwszy raz, za kilka dni druga dawka i będziemy się szczepić. Był na przeglądzie u weta. Osłuchowo serce i płuca w porządku, uszy czyste, brak zmian grzybiczych lub innych chorobowych. Mocno starte siekacze i ogólny stan zębów oraz zmiany okołoodbytowe sugerują że Dex jest starszy niż 3 lata - ok 6-7 lat, ale może być młodszy - ok 4 lat tylko żył większą część życia w bardzo złych warunkch, które spowodowały tak duże zmiany (nie wiem czy rok w schronisku tak by go zniszczył). Dexter przeszedł kiedś poważny uraz - ma zerwane więzadło w lewym kolanie, które jest bolesne w badaniu (próbował mnie ugryźć podczas badania stawu) a prawy nadgarstek chrupie i chrzęści, dlatego Dex kuleje. Na razie ma zalecone podawanie glukozaminy i chondroityny osłonowo dla stawów, które w takiej sytuacji nieprawidłowo się wycierają, powstaje w nich stan zapalny i boli. Będę go chciała jeszcze skonsultować u innego weta.[/QUOTE] Biedaczek, dzięki za info.
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Lepiej, ale jeszcze przez pięć dni mam wpuszczać Surolan. Na tym koniec leczenia. Fakturę odbiorę w piątek, bo dzisiaj był zamęt w lecznicy i zapodziały się druki faktur. ;)[/QUOTE] To się cieszę. A z fakturami to biedni są w lecznicy ;) -
[quote name='kolejna kobietka']dzwonilam i padlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crazyeye: hoteliku juz nie prowadza, ze wzgledu na to, ze mieli duza ilosc pacjentow i brakowalo im miejsca dla chorych psiakow... a doba szpitalna w zaleznosci od tego co by bylo przy piesku robione kosztuje od 50 do 200 zl!!! np jezeli bylby do podawania tylko jeden zastrzyk to mogloby to byc 50 zl - to taki przyklad...[/QUOTE] No nie, to jakiś kosmos. Może jest inna w okolicy? I mają jakieś prozwierzęce stawki?
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jak tam uszka? Lepiej? -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']A jak efekty ogłaszania? Były jakieś telefony o królewnę? :)[/QUOTE] Były dwa telefony. Jednej pani wysłałam ankietę ale nie odpisała a drugi pan miał się zastanowić, trochę obawiał się wieku Nuki. Myślałam, ze będzie więcej biorąc pod uwagę jak ładnie teraz wygląda.