-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='3 x']gdzie i jaka trójka? :cool3:[/QUOTE] na moje zamówienie, psiak i 2 suczki wyjechały dzisiaj z Nowego Targu :) [quote name='elaja']Dokładnie to siódemka :diabloti:[/QUOTE] Właśnie :) i bardzo to cieszy :)
-
[quote name='AniaB']dziewczyny, jesli Efi znalazałby dom w krakowie po moim przyjeździe to nie martwcie sie - nawet gdyby Figu nie dała rady zgarnąć to ja po nią przyjade extra..Tak ze spokojnie..:)[/QUOTE] Dzięki :) miejmy nadzieję, że ktoś zadzwoni, w końcu dzisiaj następna trójka wyjechała :)
-
Dzięki dziewczyny za błyskawiczną akcję z ogłaszaniem. Mam nadzieję, że się uda z małopolskim. Zrobię jej jeszcze gumtree i kilka innych portali.
-
Dzięki Aniu :loveu: Jeśli chodzi o moje psiaki to do Łodzi, do Hop może jechać psiak lub suczka, ale muszę jeszcze z Hop porozmawiać, bo potwierdziła tylko, że może przyjąc jednego psa. A druga (to już suczka) jedzie do Warszawy tylko muszę zorganizować transport Łodź- Warszawa. Gdybyście miały jakieś pomysły to będę wdzięczna :) Znam jedną osobę która jeździ tą trasą, nie wiem jednak czy jedzie w sobotę. Na razie nie odbiera telefonu. Czekam na Agatę - wtedy wybiorę psiaki.
-
Ale fajny ma ten kubrak :) dzięki, że uszyłaś :) Zainteresowania adopcją nie ma żadnego. Może to i racja, żeby ją ogłosić na małopolskie, i z wizytą nie będzie problemu ;) W mazowieckim na razie się na niej nie poznali .... :(
-
HUGO w typie owczarka niemieckiego po roku znów szuka domu.
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
miejmy nadzieję, że taki dom wkrótce się znajdzie... -
[quote name='AniaB']no trzecia to właśnie ta sunisia ze zdjecia..:oops: Taki maluszek okruszek..:-( Ona z kolei mnie nie moze wyjsć z głowy. I dlatego chciałabym wziąć ja do siebie na DT, mam nadzieje ze podołam, bo z maleńkimi pieskami nie mam kompletnie doswiadczenia.. Musze sie tylko jakoś lokalowo przygotowac, zeby malizny wielkopsy moje nie zjadły.. Klatka kennelowa by mi sie przydała..[/QUOTE] Na pewno dasz radę, będzie się chowała za Twoje plecy ;) w razie czego. Ja też zawsze miałam duże psy, owczarki, kaukazy a teraz mam średniaki i maluszka 10 kg. Zakochałam się w nim na śmierć :) kiedy był potwornie zabiedzony w schronisku w Korabiewicach. Jest przesłodki, chociaż musi biedny stawać na dwóch łapkach ciągle :) jak chce do mnie trochę dosięgnąć Maluszki są cudne :) Tyle o mnie ;) popatrzę potem na zdjęcia...
-
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Z kotem nie jest najgorzej. Fredek jest za to demolatorem na całego ;) obgryzł obicie drzwi wejściowych i parę innych rzeczy. Na szczęście ludzie się nie przejmują, nie jest to pierwszy pies tego typu u nich w domu ale jednak biorąc pod uwagę jego energię, domu szukamy, najlepiej z ogrodem. Może do czasu znalezienia już wszystko się uspokoi, łącznie z temperamentem Freda ;) ale na razie jeszcze szukamy :) -
[quote name='ania shirley']Wiem , że jest w domu- zdjecia widziałam. Żart miał być- znowu nie wyszedł... :placz: To ja przechodzę odbioru , nim znowu coś "palnę."..[/QUOTE] Ja wiedziałam, że to żart ;) Odpisałam tylko do 3 x ;) żeby postronni nie pomyśleli sobie że trzymamy prawie ratlerki na śniegu ;)
-
Dzięki Ziutka :) Oczywiście, Efi jest w domku, w ciepełku. Hop dzisiaj w nocy uszyła jej wdzianko (dziękuję bardzo :loveu:) a ona paskuda jedna nie chce w nim chodzić.:razz: Spacery będą krókie, chyba, ze się przyzwyczai.
-
Ale piękny Jantar, naprawdę się napracowałaś żeby wyglądał tak cudnie, jestem pod wrażeniem. :) Sara śliczna, może i dobrze, że tamta pani się wycofała, bo wiele razy mówiła Asi, ze maly piesek, do 10 kg, żeby mogła spokojnie nosić. Na pewno szybko znajdą domy, trzymam kciuki. Fajnie, ze chociaż tym nielicznym się udaje...
-
[quote name='hop!']Dobrze, że chociaż zdajesz sobie z tego sprawę. ;) Jest zimno. Efi na zewnątrz marznie... Są dwa wyjścia - kupić/skombinować ubranko lub olać sprawę i niech Efi trzęsie się z zimna do czasu znalezienia DS. Czekam na opinie i propozycje. ;)[/QUOTE] Poproszę o wymiary Efi :)
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
mysza 1 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
To już coś jest, miejsce zarezerwowane. Teraz kasa... :( i wyciągnięcie, dowiezienie... -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A dlaczego z ciastek nie mogą skorzystać wszystkie psy? Bo właśnie z tego powodu kupiłam ciastka, żeby wszystkie mogły je jeść. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
mysza 1 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Może mu wydarzenie na FB zrobić? Tylko boję się głupich komentarzy w stylu - czy nie można go przenieść do innego boksu itd... Nie wiem gdzie go umieścić :(