Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='3 x']gdzie i jaka trójka? :cool3:[/QUOTE] na moje zamówienie, psiak i 2 suczki wyjechały dzisiaj z Nowego Targu :) [quote name='elaja']Dokładnie to siódemka :diabloti:[/QUOTE] Właśnie :) i bardzo to cieszy :)
  2. Moje same pięknoty ;) ale cudna sunia Ani :) - czy to ta, o ktorej mi mówiłaś?
  3. [quote name='hop!']Nie zapominaj o starych. ;) Stodołowy chłopak, ruda sunia i zestresowana suczka z przerzedzoną sierścią - niezły zestaw. ;) Macie fotki? Nigdy ;)
  4. [quote name='AniaB']dziewczyny, jesli Efi znalazałby dom w krakowie po moim przyjeździe to nie martwcie sie - nawet gdyby Figu nie dała rady zgarnąć to ja po nią przyjade extra..Tak ze spokojnie..:)[/QUOTE] Dzięki :) miejmy nadzieję, że ktoś zadzwoni, w końcu dzisiaj następna trójka wyjechała :)
  5. Fajnie dzięki za psiaki, już się cieszę na nowe :)
  6. Najważniejsze, że tyle psiaków już poza schronem :multi: najwyżej potem będziemy sprzedawać co popadnie, żeby jakoś utrzymać tą gromadkę ;) :evil_lol:
  7. Dzięki dziewczyny za błyskawiczną akcję z ogłaszaniem. Mam nadzieję, że się uda z małopolskim. Zrobię jej jeszcze gumtree i kilka innych portali.
  8. Hop! bój się bój ;) Naprawdę będzie niespodzianka ;)
  9. Dzięki Aniu :loveu: Jeśli chodzi o moje psiaki to do Łodzi, do Hop może jechać psiak lub suczka, ale muszę jeszcze z Hop porozmawiać, bo potwierdziła tylko, że może przyjąc jednego psa. A druga (to już suczka) jedzie do Warszawy tylko muszę zorganizować transport Łodź- Warszawa. Gdybyście miały jakieś pomysły to będę wdzięczna :) Znam jedną osobę która jeździ tą trasą, nie wiem jednak czy jedzie w sobotę. Na razie nie odbiera telefonu. Czekam na Agatę - wtedy wybiorę psiaki.
  10. Ale fajny ma ten kubrak :) dzięki, że uszyłaś :) Zainteresowania adopcją nie ma żadnego. Może to i racja, żeby ją ogłosić na małopolskie, i z wizytą nie będzie problemu ;) W mazowieckim na razie się na niej nie poznali .... :(
  11. [quote name='Aga-ta'] szczylki, jest ich co najmniej osiem suczka Czy ta suczka to szczylek czy nie? [quote name='Aga-ta'] maly kudlacz Czarna suczka z białym krawatem jest w schronisku czy to ją zabrałyście ostatnio? [quote name='Aga-ta'] Te dwa zdjęcia powyżej to ten sam pies? Suczka czy psiak?
  12. Kurczę, ja dopiero na dogo weszłam :( to co z moją sunią? :(
  13. miejmy nadzieję, że taki dom wkrótce się znajdzie...
  14. [quote name='AniaB']no trzecia to właśnie ta sunisia ze zdjecia..:oops: Taki maluszek okruszek..:-( Ona z kolei mnie nie moze wyjsć z głowy. I dlatego chciałabym wziąć ja do siebie na DT, mam nadzieje ze podołam, bo z maleńkimi pieskami nie mam kompletnie doswiadczenia.. Musze sie tylko jakoś lokalowo przygotowac, zeby malizny wielkopsy moje nie zjadły.. Klatka kennelowa by mi sie przydała..[/QUOTE] Na pewno dasz radę, będzie się chowała za Twoje plecy ;) w razie czego. Ja też zawsze miałam duże psy, owczarki, kaukazy a teraz mam średniaki i maluszka 10 kg. Zakochałam się w nim na śmierć :) kiedy był potwornie zabiedzony w schronisku w Korabiewicach. Jest przesłodki, chociaż musi biedny stawać na dwóch łapkach ciągle :) jak chce do mnie trochę dosięgnąć Maluszki są cudne :) Tyle o mnie ;) popatrzę potem na zdjęcia...
  15. Z kotem nie jest najgorzej. Fredek jest za to demolatorem na całego ;) obgryzł obicie drzwi wejściowych i parę innych rzeczy. Na szczęście ludzie się nie przejmują, nie jest to pierwszy pies tego typu u nich w domu ale jednak biorąc pod uwagę jego energię, domu szukamy, najlepiej z ogrodem. Może do czasu znalezienia już wszystko się uspokoi, łącznie z temperamentem Freda ;) ale na razie jeszcze szukamy :)
  16. [quote name='ania shirley']Wiem , że jest w domu- zdjecia widziałam. Żart miał być- znowu nie wyszedł... :placz: To ja przechodzę odbioru , nim znowu coś "palnę."..[/QUOTE] Ja wiedziałam, że to żart ;) Odpisałam tylko do 3 x ;) żeby postronni nie pomyśleli sobie że trzymamy prawie ratlerki na śniegu ;)
  17. Dzięki Aniu :) Wszystkie psiaki nasze są :) Oczywiście wybiorę :( chociaż nie jest łatwo :( A tą maliznę ze zdjęcia powyzej zabieracie? Sznupka dla malawaszki, coś dla mnie a trzeci/a?
  18. [quote name='Aga-ta']na pewno bedziemy jechac 22-go, byc moze pojedziemy jutro po tego gryzionego psiaka, (ale tego jeszcze nie wiemy na 100%)[/QUOTE] A weźmie Ania dla mnie suczkę? To bym i ja zabrała jakąś biedę.
  19. Dzięki Ziutka :) Oczywiście, Efi jest w domku, w ciepełku. Hop dzisiaj w nocy uszyła jej wdzianko (dziękuję bardzo :loveu:) a ona paskuda jedna nie chce w nim chodzić.:razz: Spacery będą krókie, chyba, ze się przyzwyczai.
  20. Ale piękny Jantar, naprawdę się napracowałaś żeby wyglądał tak cudnie, jestem pod wrażeniem. :) Sara śliczna, może i dobrze, że tamta pani się wycofała, bo wiele razy mówiła Asi, ze maly piesek, do 10 kg, żeby mogła spokojnie nosić. Na pewno szybko znajdą domy, trzymam kciuki. Fajnie, ze chociaż tym nielicznym się udaje...
  21. [quote name='hop!']Dobrze, że chociaż zdajesz sobie z tego sprawę. ;) Jest zimno. Efi na zewnątrz marznie... Są dwa wyjścia - kupić/skombinować ubranko lub olać sprawę i niech Efi trzęsie się z zimna do czasu znalezienia DS. Czekam na opinie i propozycje. ;)[/QUOTE] Poproszę o wymiary Efi :)
  22. To już coś jest, miejsce zarezerwowane. Teraz kasa... :( i wyciągnięcie, dowiezienie...
  23. A dlaczego z ciastek nie mogą skorzystać wszystkie psy? Bo właśnie z tego powodu kupiłam ciastka, żeby wszystkie mogły je jeść.
  24. Może mu wydarzenie na FB zrobić? Tylko boję się głupich komentarzy w stylu - czy nie można go przenieść do innego boksu itd... Nie wiem gdzie go umieścić :(
×
×
  • Create New...