-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Głodowała w tym piekielnym schronie, potem u Chauwy, takie doświadczenia piętnują na całe życie :( -
[quote name='ania shirley']Wpłata za przegrane zakłady - wykonana. Kiedy nastepne????[/QUOTE] Dziękuję :) Wkrótce ;)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też nie mam pojęcia dlaczego Pako tyle czeka, jest regularnie ogłaszany. -
[quote name='hop!']Chipy "wędrują". U mojej Joko znaleźli bliżej tyłka. Chciałam jej to dziadostwo usunąć przy okazji sterylki, ale wetka mi odradziła. Jestem przeciwniczką chipowania. Niby to jest bezpieczne, ale zawsze jest to ciało obce. Wolę tradycyjną obrożę z adresówką i pilnowanie jak oka w głowie. ;)[/QUOTE] A ja nie ufam ludziom i dlatego wolę chipować. Ludzie dużo mówią a potem i tak robią po swojemu. Tragedia z nimi, obiecują a potem swoje ;) [quote name='ronja']Milka wczoraj miała sterylkę. Wszystko jest ok. Koszt to 250zł. Faktury jeszcze nie wystawili. Do sterylki przygotowuje się też Pestka. Miała wczoraj pobraną krew. Koszt 60zł[/QUOTE] Dzięki, poproszę foty pociętej ;)
-
[quote name='voix']Dziś rano Scott wybrał sie w towarzystwie Diany ,Poli i Szwarca/miłego sąsiada/ na pierwszy spacer poza posesję.Widac było, ze ma ogromna frajdę i ze bez smyczy pędziłby za stadem.Scott pięknie chodzi na smyczy/to zasługa Pana Bartka/.Było potrzebne takie wyjscie na dłuzej, bo ostatnimi czasy energię wyladowywał goniąc i podgryzając koty .Szczególnie upatrzył sobie jednego, największego, ktory jest szefem kociego stada.Mamy nadzieje, ze wszystko się poukłada i wszyscy będą czuc sie komfortowo.Poza tym jest super psiakiem, niezwykle inteligentnym i grzecznym. :evil_lol:[/QUOTE] O matko, ale szybko się odważyliście :) Dobrze, ze idzie w stadzie i nie ma powodów, żeby nawiać, bo dookoła spokojnie.
-
[quote name='ania shirley']Mojemu Koksowi tez przepadł . A miał napewno, do paszportu wpisany nawet. A po 3 latach - nie ma. :shake:[/QUOTE] Wydalają je czy jak? ;)
-
[quote name='ronja']a u Wióra jak?[/QUOTE] Doskonale :) Jest bardzo grzeczny, śpi spokojnie w nocy, ładnie się odnalazł. Troszkę się bał na początku wejść do windy ale już się nie boi. Ma apetyt ogromny, spacery w porządku, wydaje się, że wszystko super ;) Pani w domu więc nie narzeka na brak towarzystwa :) Fajnie.
-
Dzięki, naprawdę jest z czego wybierać :) Najlepsza jest banda szpiczastych uszek, dobrały się ;) Lemoniada, wzięłam Murkę, bo na zdjęciu schroniska wyglądała jak tysiąc nieszczęść. Chuda, smutna, cień psa. A tu taka niespodzianka, wielka i wesoła wariatka przyjechała :) Rozmawiałam dzisiaj z domem Didi- wszystko jest w najlepszym porządku, Didi grzeczna i nie ma z nią kłopotów. Chodzą na długie spacery, żeby się wybiegała i jest zadowolona. Słucha się, jest super. :) Z Panią Kropcia też dzisiaj rozmawiałam, zresztą już kilka razy do siebie dzwoniłyśmy, bo Pani bardzo miła i lubi opowiadac o wyczynach Kropka. ;) Kropcik przemiły i cudny, śmieszny, zachwycający, kochany :) Byli u weterynarza na przycięciu pazurków- Kropcik wg weta zdrowiutki, wszystko super. Tylko chipa nie znaleźli... Dziwne, bo na własne oczy widziałam jak miał wszczepianego a potem sprawdzali czy jest ok i było. Może się gdzieś schował ;) Następnym razem znowu mają sprawdzić.
-
Dzięki :) widzę, że sesja była dłuuuga ;) nawet chrupka została na języku i nie przeszkadza w biadoleniu ;)
-
[quote name='hop!']To są spojrzenia rozżalone i pełne wyrzutu. ;) Jak zrobi się cieplej, to zaprowadzę je do fryzjera. Będą grubasy - golasy. ;) Utuczyły się ostatnio. :roll:[/QUOTE] A właśnie, wyrzut, nie mogłam złapać ;) Zimą troszkę ciałka łatwiej złapać, nie chce się biegać po zaspach. Pewnie zaraz zrzucą ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
mysza 1 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ale Wam młody wyrósł, śliczny jest :) Jak widać miejsce kaukaza jest na łóżku, mój spał z moim tatą :) Dopiero teraz Fredziowi cieszy się paszcza :loveu: -
[quote name='3 x']dorcia44 bea100 chyba tez albo jakiś taki podobny nick[/QUOTE] Dzięki :)
-
Znacie może kogoś kto mieszka we Włochach? Chodzi o sprawdzenie domu dla dziewczyn z innego regionu Polski.
-
[quote name='Ewa Marta']Znajdzie swój dom, zobaczysz:-) jest urocza![/QUOTE] Pewnie, że tak. Nie martwię się zupełnie, malutka jest taka :) Po prostu nie ma reguły.
-
[quote name='Ewa Marta']Ja optymistycznie znowu stawiałam na Fortunę na FB:-) No, ale super, że poszedł inny duży psiak! Mój Atos ma 50 ogłoszeń i ani jednego telefonu:-([/QUOTE] Ciężko trafić w gusta ludzi, raz duży idzie, raz mały. Ta malutka Czarnuszka Perełka siedzi jak zaklęta od grudnia :( A waży 6 kg, niby taka adopcyjna.
-
Podrzucę wątek, a co tam :)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Na pewno nie robi takiego wrażenia jak Pako ;) Ale miła jest :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale cudo :loveu::loveu::loveu: Niemożliwy jest :loveu: Jaką karmę mu zamówić? Naprawdę nie wiem. -
Co oznaczają miny Jo i Kiku? Wkurzone, obrażone, że zostały wyszczotkowane? ;)
-
Na fejsie- kalendarz Vivy :)
-
I bardzo fajnie, cieszę się z tego romansu ;) Niech sobie pobrykają, a co tam ;) Klopsik... ślicznie ;)
-
Zwycięzca - Wiórek. Wyrzucony gdzieś na wsi, potem schronisko, chudzinka jak wiór kiedy trafił do Ronji. A teraz okazałe psisko :) Bardzo się cieszę, ma fajny dom w mieszkaniu w Warszawie. Pani pracuje w domu, są długie spacery i szkolenie w planie, żeby Wiór był wytrenowany ;) To duży pies, wysoki, ok 30 kg więc myślałam, że przyjdzie mu jeszcze czekać. Jednak się udało :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/wirek1.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/696/wirek1.jpg[/IMG][/URL]