Jump to content
Dogomania

zonia

Members
  • Posts

    3237
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zonia

  1. Nie no jasne że tego nie piszę...;) Tylko chodzi o to żeby się tu ciotki tak nie nastawiały bo jeszcze nie wszystko ustalone...:razz:
  2. nie Mela niestety nie znalazła domku...:shake: Tak....jest tam na 13...niedaleko Suzi i Herkiego;)
  3. hmm....chciałam tylko przypomnieć, że w żadnym moim poście nie było napisane, że biorę Ewkę na 100%...To nie taka szybka i łatwa decyzja:razz: [SIZE=1]Oczywiście pisząc to nie wycofuję się...;)[/SIZE]
  4. A ja najbardziej lubię takie brzydalki:loveu: Cuudo:lol:
  5. [quote name='Olena84']Zaproponowałam pewnej rodzinie Stefana i Puzona, co prawda podobno chca suczke, ale moze sie zakochaja w ktoryms z nich:loveu:.[/quote] Chcą suczkę...? Jeśli nic nie mają to ja mogę coś zaproponować...:razz::lol:
  6. Ojej...dzięki cioteczko Oleno:loveu: Niestety w ten weekend Puzon nie wyjdzie ponieważ ja nie mogę...:shake:Ale psisko wychodzi co tydzień;) ostatnio rzadko piszę...ale Puzonek ma spacerki:lol:
  7. Niestety w ten weekend nie mogę pojechać do schrona...ale poprosiłam koleżankę żeby z nią wyszła;) Nie pisałam dawno bo teraz głównie zajmuję się ogłoszeniami, ale co tydzień z Sofką wychodzimy...;):cool3:
  8. Ja też podniosę mojego cudnego kundla!!!!:cool3:
  9. Ta tchórzliwa;)....tylko nie pamiętam czy była kiedyś z Ibi(pozdrowionka dla Ibi od ciotki Zośki:cool3:). Właśnie facet do mnie dzwonił. Dojechali, Norka na razie leży w kącie....ale Pan wie co robić;) Myślę, że będzie dobrze:kciuki:
  10. Dzisiaj do domu pojechała Nora :laola::laola::multi::multi: Pan jest z Olsztyna, ma psa, jest na emeryturze więc będzie miał czas się nią zająć....Bardzo miły i strasznie mu się podobała:lol: Wszystkiego Naj w Nowym Domku....:lol::cool3:
  11. Już zmieniłam tytuł....Fajnie że psinie się poszczęściło:loveu::multi::multi: Wszystkiego naj w nowym domku!!!!!
  12. Dziewczyna już ogłoszona na wszystkich ogłoszeniach [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/index3.html[/URL]
  13. [quote name='paros']Alex i Luka też na tych forach mają ogłoszenia :lol: Jednosześnie ogłaszałam cztery psiaki ;) Jak wejdziesz na te fora to zauważysz ogłoszenia pozostałych psiaków. A chyba Alex i Luka nie mają wątków na Dogo, bo nie znalazłam :shake:[/quote] Dzięki:loveu: Nie one nie mają...tzn.Alex gdzieś miał ale nie mogę znaleźć...:razz:
  14. [url=http://www.oddamzadarmo.eu/]Oddam za darmo w dobre ręce - ogłoszenia - wszystko, czego szukasz gratis lub za ćwierć ceny[/url] [COLOR=SlateGray]Przepraszam jeżeli któreś się powtarzają...[/COLOR]
  15. hehe....Zonia(?:diabloti::evil_lol:) na samiutką górę!!!
  16. Ja wstawiam taki tekst(ktoś kto szuka psa i chce go mieć naprawdę chyba nie zwraca uwagi na to czy jest wzruszający-podoba się pies to tak, nie podoba to nie)Ale jak jakaś cioteczka chce coś sklecić nie obrażę się:diabloti: [COLOR=#99CC00]Grzeczny, łagodny, duży pies szuka domu![/COLOR] [COLOR=#99CC00]Stefan to duży, miły psiak. Ma ok.6lat. Jest bardzo łagodny, spokojny, towarzyski. To wesoły i pogodny psiak. Uwielbia pieszczoty i towarzystwo człowieka. Na spacerach nie ciągnie, nie wyrywa się. Jest grzeczny i posłuszny. Do ludzi nie wykazuje agresji. Jest duży i ma długi włos-nadaje się też do pilnowania posesji. W schronisku jest już 3lata…czeka na kogoś kto go pokocha, przygarnie a Stefan na pewno odwdzięczy się tym samym. Jeśli szukasz oddanego i wiernego przyjaciela to taki jest Stefan.[/COLOR] [COLOR=#99CC00]Kontak:[email protected] tel.606 210 658[/COLOR] [URL]http://i39.tinypic.com/4lov95.jpg[/URL] [URL]http://i43.tinypic.com/fks7lg.jpg[/URL] [URL]http://i39.tinypic.com/fxfe3q.jpg[/URL]
  17. Paros a jak tam idzie z Alexem i Luką?
  18. No coś koło kwietnia/koniec marca...:razz:
  19. hehe...to byłby mój piąty pies....:roll: ciekawe co sobie sąsiedzi pomyślą...:evil_lol::zly7:
  20. Dzięki Paros:loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='tifet']kurcze Ciotka szalejes :eviltong: dawać mi tu szybko nowe fotki i sklecić tekst chwytający za serce o Stefanie :mad: ja tu zaraz Was doprowadzę do ładu... raz raz :mad: sam domek od tak się nie znajdzie :mad: szybko mi tu tekst dawać :mad:[/quote] ekchem ciotki....no ja cały czas ogłaszam Stefka...bo z dogo są marne szanse...może ktoś chce pomóc...jakby coś to mogę podesłać krótki tekst i kilka zdjęć.... :diabloti: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/index6.html[/URL]
  22. [quote name='paros']Rudy w necie :lol: [URL="http://www.eoferty.com.pl/id106664_piekny_madry_lagodny_pies_czeka_na_dom.html"]eoferty[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1800589_piekny_madry_lagodny_pies_czeka_na_dom.html"]ale.gratka[/URL] [URL="http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=16712"]psy[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=58393&category=18&buyOrSell=2"]pineska[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=36896"]kupiepsa[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/10855"]bono-polska[/URL] [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=19714"]animalia[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/piekny_madry_lagodny_pies_czeka_na_dom_21210.html"]24polska[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23628689,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html"]dwukropek[/URL] [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Rudy,13703"]cafeanimal[/URL] :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/quote] DZIĘKI:Rose::Rose::Rose::Rose:
  23. Dzięki:lol: Ja kundlom nadal robię...ale mam teraz 30 do ogłaszania i trochę nie wyrabiam....czy ktoś chce pomóc...?!:razz::cool3:
×
×
  • Create New...