-
Posts
3237 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zonia
-
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia i allegro. Tymi psami opiekuje się mój tata..(do schroniska jeździmy całą rodzinką i każdy ma swoje psy) podpytam dzisiaj o niego, żeby dał mi jakiś opis, zdjęcia postaram się zrobić jak najszybciej;) -
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Qrcze.......chciałam zrobić je wczoraj...ale zupełnie zapomniałam-byłam tak podekscytowana Ewką(wiesz którą...), która po 10latach poszła do domu...że zapomniałam..... Sorry.....:razz: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny nie pisałam, ponieważ nie chciałam pisać dopóki nie było pewności.... Wczoraj Ewka pojechała do domu!!!!:multi::multi::multi::happy1::happy1::laugh2_2::laugh2_2::klacz::klacz::Cool!::Cool!::bigcool::bigcool::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::thumbs::thumbs::cool2::cool2::cool2: [B]Wiedziałam o tym długo, ale nie pisałam bo Państwo chcieli ją wziąć jak skończą budowę domu-no i skończyli i wzięli:lol:[/B]:lol: [B]Ewka ma na prawdę super, dom z ogrodem, kilku towarzyszy i przede wszystkim cudownych Państwa! Pani śledziła los Ewki od początku i postanowiła, że ją na pewno weźmie. Utrzymujemy kontakt telefoniczny. Po przyjeździe zadzwonili i powiedzieli, że wszystko OK. Ewka trochę nie wiedziała co się dzieje, dziwnie się zachowywała....ale potem zasnęła;) Będziemy was informować co się dzieje, pojedziemy odwiedzić Ewkę. Nowym, szczęśliwym właścicielom Ewki życzymy wszystkiego NAJJJJJJJJJJJJJ! Wszystkim cioteczkom z dogomani też bardzo dziękuję za ogłoszenia, allegro, odwiedzanie wątku i zaangażowanie się w sprawie hotelu.[/B] -
Super:lol: Czyli mimo deszczowej pogody na evencie, któremuś Paluchowemu się udało;) Ale ogólnie było fajnie;) super, że tyle pieniędzy się zebrało-będzie za leczenie Gamy.:cool3: [SIZE=1]Madallena teraz już nareszcie wiem kim jesteś:p Magda-organizatorka...? Bo wcześniej jakoś nie kojarzyłam...Zonia- dziewczyna od loterii;)[/SIZE]
-
[quote name='justynaz87']Śliczne maluchy :loveu:. Tylko gdzie te domki szukające spokojnych, małych psów :roll:?[/quote] tak....też zadaję sobie często to pytanie....:mad: Rekinek fajny...:lol: on fajnie na spacerkach wygląda-chodzi jak robot na takich sztywnych łapkach:p A jak je wyjmujemy z klatki to jeszcze musi się troszkę oswoić bo jak wchodzimy do wchodzi z budy do budy i tak w kółeczko....a na początku to tak się budami przy wyjściu z Fredzią "wymieniał"...:p
-
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za opóźnienia w pisaniu....:roll: Sabina02-masz Bożenkę na sumieniu.......................bo......... dzięki twojemu allegro pojechała w niedzielę do domku:laola::laola::laola::laola: Państwo super, widać, że mają pojęcie o psach, Bożenka ma dom z ogrodem. Sunia od razu ich polubiła. Mamy telefon do Pani, więc jak będą nowe wieści to przekażę ;) Jeszcze raz dzięki za allegro:lol: -
A wiecie cioteczki o tym pikniku 30maja nad Dolinką służewiecką...? Jeśli macie czas i chęci to serdecznie zapraszamy. Piknik będzie organizowany przez(założoną przez P.Elę Lipińską)fundację Przytul Psa. Jeśli możecie to rozpowiedzcie daleji jeszcze raz zapraszamy:lol: [B][URL]http://przytulpsa.pl/event[/URL][/B]
-
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Hoooooopla!!!!!!!!!!!Pokazujemy śliczną mordeczkę! -
Zapomniana Staffordshire Bull Terrier już rok w schronisku!/MA DOM:)
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Mam wspaniałą wiadomość: w piątek Beza poszła do domku!!!!!!!!!!!!! Pani super, od razu się w niej zakochała, Beza podobno super psiak. Ale się cieszę:laola::laola::laola::laola::laola: -
To ja może troszkę osłodzę:p Coś mamy ostatnio jakiegoś farta w adopcjach:lol: W piątek do domu poszła nasza mini amstaffeczka Beza, w sobotę wydałyśmy naszego szczeniora i mamy jeszcze 2planowane adopcje, ale na razie nie zapeszam i trzymam kciukasy:happy1::happy1: Oby psiakom dobrze było w nowych domkach!!!!!:laola:
-
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Tak, plakaty kierownika też mam;) Tak naprawdę to mój tata zajmuje się tymi psiakami. Siostra i mama są też w tej klatce-klatka rodzinna:p , ale one nie dadzą się wyprowadzić(na razie)-tata i jeszcze taka inna wol. na razie próbują je przyzwyczaić i przekupić smakołykami. Karmią je w klatce, po jakimś czasie się ośmielą....[SIZE=1]Ta siostrzyczka śliczna jest...:loveu: ma śliczny kolor i takie ładne ślepia...[/SIZE] -
Więcej zdjęć psiaków: [CENTER][B]Łatek:[/B] [URL]http://i39.tinypic.com/4vfhw9.jpg[/URL] [URL]http://i41.tinypic.com/10nywpv.jpg[/URL] [URL]http://i43.tinypic.com/erc51d.jpg[/URL] [B]Pimpek:[/B] [URL]http://i39.tinypic.com/2d6nneo.jpg[/URL] [URL]http://i40.tinypic.com/2d8fbd3.jpg[/URL] [URL]http://i42.tinypic.com/23w9va0.jpg[/URL] [URL]http://i42.tinypic.com/rtjnkj.jpg[/URL] [URL]http://i41.tinypic.com/34o59w8.jpg[/URL] [B]Fredzia:[/B] [URL]http://i44.tinypic.com/4ryr29.jpg[/URL] [URL]http://i42.tinypic.com/35173af.jpg[/URL] [URL]http://i44.tinypic.com/2r554zr.jpg[/URL] [B]Rekinek:[/B] [URL]http://i39.tinypic.com/34qacma.jpg[/URL] [URL]http://i40.tinypic.com/2vsnrzr.jpg[/URL] [URL]http://i44.tinypic.com/fw1s7r.jpg[/URL] [URL]http://i41.tinypic.com/35810td.jpg[/URL] [/CENTER]
-
[B]Wszystkie cztery psiaki opuściły już schronisko...Łatek i Pimpek znalazły wspaniałe domy:multi:, a Fredzia i Rekinek powędrowały za TM... [*] [/B] Cztery kochane psiaki...Cztery zapomniane psiaki...Siedzą na końcu schroniska, za białym domkiem gdzie ich nie widać...To jedna z naszych ulubionych klatek-spokojne(na spacerkach nie trzeba się szarpać...:eviltong:), miłe, grzeczne, sympatyczne... [COLOR=#3366ff]Łatek to śliczny, miły psiak. Ma ok.3lat, jest średniej wielkości. To bardzo łagodny, przyjacielski pies. Jest grzeczny, spokojny. Na spacerach nie ciągnie, słucha się, do innych psów nie jest zaczepny. Uwielbia kontakt z człowiekiem, domaga się pieszczot i cały czas chce się przytulać. W schronisku bardzo tęskni za domem… Jeśli szukasz wiernego i oddanego przyjaciela na całe życie, to taki właśnie jest Łatek. Kontakt:[email protected] tel.606 210 658[/COLOR] [IMG]http://i39.tinypic.com/8wa3wy.jpg[/IMG] [COLOR=#3366ff]Pimpek to miły, nieduży(sięga do kolana), ok.4letni psiak. Jest bardzo spokojny, delikatny. Na spacerach nie ciągnie, idzie przy nodze, słucha się, do innych psów nie jest zaczepny. Jest bardzo grzeczny i łagodny. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest wesołym i przyjacielskim psiakiem. Do schroniska trafił w 2009roku. Będzie świetnym pieskiem dla osoby mieszkającej w bloku. Jeśli szukasz wiernego przyjaciela, to taki właśnie jest Pimpek. Kontakt:[email protected] tel.606 210 658[/COLOR] [B][COLOR=Red]-20 września Pimpek pojechał do nowego domku!!![/COLOR][/B]:multi::multi::multi::multi: [IMG]http://i41.tinypic.com/j74593.jpg[/IMG] [COLOR=#3366ff]Fredzia to urocza, starsza suczka. Jest średniej wielkości. Jest bardzo miła, sympatyczna, grzeczna. Jest wesoła, przyjacielska. Bardzo lubi towarzystwo człowieka i pieszczoty. Spacer z nią to sama przyjemność, idzie grzecznie, spokojnie. Nie jest absorbująca. To idealny psiak dla starszej osoby. Jeśli szukasz przyjaciela, z którym będziesz mógł spędzić jeszcze wiele wspaniałych lat, to Fredzia będzie dla Ciebie odpowiednia.[/COLOR] [COLOR=#3366ff]Kontakt:[email protected] tel.606 210 658[/COLOR] [IMG]http://i34.tinypic.com/jfdo3q.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/vd378k.jpg[/IMG] [COLOR=#3366ff][SIZE=1][B][SIZE=2][COLOR=DarkSlateGray]Niestety Rekinek odszedł.......Nie zaznał prawdziwego życia, w ciepłym domu, z dobrym jedzeniem, prawdziwym przyjacielem u boku...Jedyną przyjemnością w jego życiu były te sobotnie spacerki i miska makaronu....Rekinku mamy nadzieję, że jest Ci tam lepiej za TM..... [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*][/COLOR][/SIZE][/B] Rekinek-nazywa się tak ponieważ dolną szczękę ma cofniętą-tak jak rekin...Niestety utrudnia u to jedzenie. Dlatego bardzo trudno mu pogryźć coś twardego..[/SIZE].[/COLOR] [COLOR=#3366ff]Rekinek to mały, starszy psiak. Jest grzeczny i sympatyczny. Na spacerkach idzie grzecznie przy nodze, nie ciągnie. Nie jest absorbujący. To doskonały psiak dla starszej osoby, która chce mieć przyjaciela, z którym spędzi jeszcze wiele wspaniałych lat. W schronisku czeka na kogoś, kto go pokocha, a on na pewno odwdzięczy się dozgonną miłością. Kontakt:[email protected] tel.606 210 658[/COLOR] [COLOR=#3366ff][IMG]http://i39.tinypic.com/2qutf2d.jpg[/IMG][/COLOR] Banerek-zachęcam do wstawiania: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/latek-pimpek-fredzia-rekinek-cztery-paluchwe-zapomniane-psiaki-137980/"][IMG]http://i44.tinypic.com/2gtb707.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial Black][COLOR=Red]BARDZO PROSZĘ O POMOC W ODNALEZIENIU DOMÓW DLA TYCH PSIAKÓW! [/COLOR][/FONT] [COLOR=#3366ff][FONT=Arial Black][COLOR=Red]POMOC W OGŁOSZENIACH TEŻ BARDZO POTRZEBNA![/COLOR][/FONT] [/COLOR]
-
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Dzięki:lol: Psiaki na górę.....Mam plakaty apropos suńki, 30 maja będzie event dla miłośników zwierząt, mam jej plakaty i ulotki, porozdaję...może się uda...bo to przecież ładna i młoda suńka...:roll: -
Nie mogłam wcześniej napisać ponieważ wyjechałam.... W sobotę dowiedziałyśmy się, że Nika nie żyje...:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Nie zdążyła poznać co to prawdziwy dom....:-( Żegnaj Nikuś, bądź szczęśliwa z TM.... [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Najpóźniej za 3tygodnie Ewka będzie miała dom.;) -
Jedna u mnie druga na Paluchu-zapomniana suczka z Podskarbińskiej!
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Na górę hopamy!!!!! -
To tylko człowiek mógł to zrobić tak malutkiemu jamniczkowi!/Już w domku:)
zonia replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że dopiero teraz to piszę. W sobotę jamniś poszedł do domku!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi: Obok geriatrium stała para i szukała opiekuna, my przechodziłyśmy i zapytałyśmy ich kogo szukają, zaprowadziłyśmy ich do biura, wyszli z nim na spacer i zaadoptowali. Jak się potem dowiedziałam, ona była kiedyś wolontariuszką na Paluchu, więc psiak na pewno będzie miał dobrze:lol: Nagłaśnianie jego sprawy jednak bardzo pomogło. Dziękuję cioteczki z całego serca za pomoc:lol: Ale się cieszę:laola::laola::laola: