Jump to content
Dogomania

zonia

Members
  • Posts

    3237
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zonia

  1. [quote name='nykea']Straszne. Bestialskie zachowanie i zenada jesli chodzi o burmistrza. Ale takie amle pytanko do Dany, czy widzialas gdzies plakietke "katolik" na ktorymkolwiek z oprawcow? Moze zamiast bez sensu generalizowac skupimy sie na winnych, a nie ich przynaleznosci religijnej?[/quote] Nie było plakietki....Nie mówię, że katolicy są źli...Ale czemu żaden ksiądz nie mówi o zaprzestaniu znęcania się nad zwierzętami....?! Gdyby powiedział pewnie większość wiernych katolików by posłuchała....Nie wiem czy to takie trudne...? Lenistwo?Nie zgodne z religią....?:razz:
  2. Pokazujemy śliczną morkę!!!!!!!!!
  3. Na samiuchną górę!!!!!!!!!:roll:
  4. To ja w kilku słowach powiem że Magda długo czekała na Czarka. Opiekunka miała amstaffa na smyczy a drugą ręką wyjęła Czarka z klatki i szła z amstaffem i Czarkiem i amstaf się na nie go rzucił...tzn chyba nic nie zrobił ale....:roll:
  5. Ja na jamniczkach się nie znam...Ale ma sąsiadka, to on jest mniejszy od nich- takiego małego i drobnego to chyba nie widziałam...:razz:
  6. Na szczęście jest... Magdyska wam pewnie napisze o tej nowej na geratrii....szkoda słów:shake: Od 14.00 była umowa na spacery, a ona cały czas gdzieś lata, ucieka....-nie wyprowadziłyśmy swoich z geratrii.....
  7. Byłoby suuuper:lol: Z góry WIELGACHNE DZIĘKI;)
  8. Psiak jest w Warszawie. Ja co sobotę go odwiedzam i wyprowadzam, lecz w tą nie mogłam.....ale nic mu nie jest;) Imienia nie ma-mówimy po prostu jamniczek...Ma ok.8lat
  9. Aurora rzeczywiście cudna :loveu: A my w sobotę myślałyśmy, że kogoś uduszę...:roll: Już nam się wtedy odechciało spacerków....Starszy pan zaadoptował naszą owczarkowatą, śliczną, cudną Bertę...Wydawał się fajny, wesoły i kochający psy...Miał też Onka...Berta pojechała autobusem do domu i za 2 godziny dzwoni córka tego dziadka, że odwiozą Bertę...Powód:bo rodzina się nie zgadza....No myślałyśmy, że nas coś trafi...:mad: Gdy my byłyśmy jeszcze w schronie(ok.18)oni jeszcze nie przyjechali, więc cały tydzień się o nią martwiłyśmy czy nic jej nie jest, czy ją oddali, czy gdzieś porzucili....:razz: Jutro musimy zobaczyć... Czy gdyby jej nie było(odpukać) to schronisko sprawdzi adopcję, czy tak tylko mówią....?:razz: Co możemy wtedy zrobić....? Bo szkoda takiej kochanej psiny:shake:
  10. Bożenka jest młoda, Kierownik starszy a Jaga jest moja:lol:;)
  11. [quote name='Charly']a jaki on jest do innych psow- taki wredny jamnikowaty;):loveu: czy inny?:lol:[/quote] Nie....nie jest agresywny, nie jest zaczepny, łagodny;) On jest w dobrym stanie zdrowotnym i na serducho chyba tabletek nie dostaje... Wielgachne dzięki za ogłoszenia:lol:
  12. Acha i jak cioteczki chcecie takie trochę przyciągające i wzruszające(ale też trochę "straszne"-[SIZE=1]oczki[/SIZE])zdjecie, lepszych niestety nie mam... [URL]http://i41.tinypic.com/2zf3edg.jpg[/URL]
  13. Słuchajcie dziewczyny dziękuję za pomoc i dobre chęci-przydadzą się:lol:;) Nami ten psiak też zapadł bardzo w pamięć, więc co sobotę wychodzi z geratrium na spacerek, a potem przywiązujemy do drzewa na kocyku(jak jest słońce)i z godzinkę czy dwie siedzi sobie na słoneczku:cool1:, podziwia widoki no i oczywiście przez wszystkich pieszczony i dokarmiany:evil_lol: Lecz potem z powrotem do klatki:-( [QUOTE]Wczoraj mówiła mi o nim znajoma hodowczyni, nie sądziłam że to aż taka bida...[/QUOTE] Jaka hodowczyni...?Czy ja o czymś nie wiem....:razz::eviltong:
  14. hooooooooooooooooplamy!!! Spadło psisko nisko.....:razz:
  15. Ewka ma się bardzo dobrze, wychodzi z nami w soboty na spacerki i oczywiście dostaje duuuużą porcję makaronu z mięskiem:lol: [SIZE=2]A tak przy okazji zapraszam do odwiedzenia tych psiaków(też moje i też bidy...) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tylko-czlowiek-mogl-zrobic-tak-malutkiemu-jamniczkowi-135419/#post12119714[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jedna-u-mnie-druga-na-paluchu-zapomniana-suczka-z-podskarbinskiej-135623/[/URL] [/SIZE]
  16. [B]Bożenka[/B] [IMG]http://i41.tinypic.com/14nfi52.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/24o3kaq.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2h6svph.jpg[/IMG] [COLOR=Red][B]ZACHĘCAM DO WSTAWIANIA BANERKA DO SWOJEGO PODPISU:[/B][/COLOR] [IMG]http://i44.tinypic.com/ddfb6d.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...