-
Posts
1835 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anushka
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anushka replied to arima's topic in Foto Blogi
Eris ( od kremów I.Eris hehe) Era ( kom) Eni Emi Elvis Etinne Efra Eleni :lol: Etna Escort (samochód) i narazie tylko tyle wymyśliłam..kluska fajna,ciepła i pachnąca mniam mniam :loveu: -
[quote name='tygra']marzenia- rozmrażałam lodówkę więc zamrażarka była pusta:evil_lol:[/quote] marzenia :evil_lol: Tygra cię zdradziła bo ma ozór na wierzchu...a gdyby było pusto to język byłby w schowku :cool3:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anushka replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']Ania! To musimy skontaktować się z Pysią, może ona lubi odbierać porody :evil_lol:[/quote] i blisko mieszka :evil_lol: -
[quote name='Behemot'][IMG]http://images4.fotosik.pl/244/efaa526e86fe721e.jpg[/IMG] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ja nie mogę...... :roflt::roflt::roflt:[/quote]tego mi trzeba było przed snem :p posikam sie chyba :turn-l: :turn-l: :turn-l: teraz to już czekam na TZ aż z pracy wróci...hahah spać nie ide :cool3:
- 78403 replies
-
Szaraduszka ahoj :-(
-
[quote name='tygra'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/75c4a0e90123f218.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aea0ce339e511c13.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/50a5e013623e115f.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c43f3689b22dbae9.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eefaf3f8b904d088.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/297/eefaf3f8b904d088.jpg[/IMG][/URL][/quote] dałabyś czasem psom coś do picia z miseczki :angryy: bo one już z zamrażalnika piją :shake: :lol: autoporterty booomba :crazyeye:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anushka replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']byłam jak maluchi miały kilka dni :loveu: :loveu: :loveu: i tygodni :loveu: :loveu: :loveu: ahhhhh:loveu:[/quote] zazdrościła ci tego cała DGM :angryy: wkurzyłaś chyba z 200 osób :lol: to była pierwsza sesja Pysiowych klusek to tak Kasia apropos bernardynów :loveu: -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
anushka replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://images3.fotosik.pl/286/f5f3cb62264af506.jpg[/IMG][/quote] :mdleje: :mdleje: :B-fly: piękna Gajosława...:Rose: śliczności Madzia normlanie nie moge sie na nią napatrzeć :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anushka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']tarzanko też było a jakże :lol: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/95/dscf3509tq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9002/dscf3510tv9.jpg[/IMG] [/quote] mam nadzieje,że nie w qpie :p ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anushka replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Malawaszka poplułam monitor!!! nic prostszego jak sie na spacerosa umówić a do tego jeszcze Luneta twoja i mamy istną mandżurię :mad: :lol: ale będziemy pamiętać,że się polecasz hahaha..ja to dygotam :errrr: :nerwy: i bojam sie strasznie samego porodu :p a czy to przypadkiem nie byłaś ty jak Zmorka sie szczeniła ??? :cool3: i jak wrażenia hahaha bo ja mdleje jak sobie pomyślę..to to bzykanie chyba będzie lepsze nż ten finisz :p -
no i zaś TygrA jutro kac od nowa :evil_lol: najlepszego i więcej elastycznosći pyska Tygra normalnie,tak żebym spadła z krzesła :evil_lol: bo to co jest to powala na kolana ja się boję co będzie jak ona dorosła już będzie :cool1: :multi: stwókaaaaaaaa :BIG: :bigcool: :drink1:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anushka replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia a gdzie kupiliście takie łańcuszki na szyjkę ?? i jaka to długośc jeśli mogę spytać :cool3: -
jesooooo gdzie wy jesteście?? pewnie gdzieś wyjechali na wekendzik na jakiś Cypr :evil_lol: albo Kuwejt :evil_lol: proszę się zameldować w galerii:p
-
[quote name='furciaczek'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/243/3556e0e2c51d98d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/296/fbb8f46710984494.jpg[/IMG][/URL][/quote] Furciaczek :mad: czym ty szprycujesz swoje psy :crazyeye: :loveu: :loveu:
-
możesz napisać potem jak sprawa się bedzie toczyć co i jak ??ciekaw ajestem finału tej sprawy :mad: :p
-
jaką ona ma paszczękę...:errrr: :crazyeye: Tygra czy ty chcesz powiedzieć,że masz kaca..???:mdrmed:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anushka replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']co? :p :hmmmm:[/quote] firanka :p -
[quote name='furciaczek']i jeszcze troche foteczek:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/283/fbefd0118d039d44.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/239/2debbe162d2d41cb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/quote] Furciakowa jaka luzara no nie mogę..posikam sie :mdleje: :Cool!: :Cool!:
-
śliczności :crazyeye: :crazyeye: Ress a to że będzie z twoją ksywką i napisałaś twoja kluska czy to znaczy...:crazyeye: :crazyeye: ;) no i nie moge znaleźc fotek białaska :-(
-
[quote name='tygra']najpierw skoki [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/06b524c9b24571ed.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/292/06b524c9b24571ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/889a6c5c7a68c8c6.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/283/889a6c5c7a68c8c6.jpg[/IMG][/URL] [/quote] że tak spytam to po tym siemiu lnianym tak się dzieje?? :cool3: :cool3: :crazyeye: o żesz...;) Synuś śliczny,ile on ma lat?? 5-6???:loveu: :loveu: :loveu:
-
Justyna czy ty masz BA może???:crazyeye: :crazyeye: :loveu:
-
to nie koń :mad: to czarny kangur :loveu: ale booosko śmiga w zwyż..może i on z Michasiem na zawody pojedzie ? ?:loveu: