-
Posts
2039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lolka75
-
mam klopoty z netem... na razie nie bedzie fotek. ale 23 sierpnia przychodzi monter i zalozy normalny net wtedy poszaleje z fotkami :)
-
witam babeczki mieszkam w wielkim miescie:crazyeye: musze sie do tego przyzwyczaic...:roll: pieski maja podworko...ale nie chca na nim siedziec beze mnie:roll:...jak ja jestesm z nimi to pelen relaks, lazenie lezenie, ogladanie ptaszkow. A jak chce zeby sie chociaz wysikaly same na podworku to siedza pod drzwiami:shake: problem mam maly z Boryskiem. Mamy taki uklad mieszkania ze nasza sypialnia jest na poddaszu i wchodzi sie tam po azurowych schodach ktore przerazaja psy. Co za tym idzie pieski musza spac na pierwszym pietrze. Borys zaczal sikac i walic kupy przez to w domu. Ale nie mam pomyslu jak to rozwiazac. przeciez nie bede nosic psow po schodach zeby mogly spac kolo mnie. Moze jak skonczymy Eryka sypialnie to psy beda spac u niego. Koty pelen luz... pokochaly swoj drapak, skacza, drapia, spia w dziuplach. mam zdjecia ale net na razie przez USB i w jednym kompie ...Eryka... A moj syn nie udostepnia swojego sprzetu:evil_lol:.. pozdrawiam Was serdecznie i sle cmoki
-
tadam:loveu: jeszcze w starym.... ale na erykowym kompie:p bo moj pojechal juz do hagi dziekuje za mile slowa.... ale dalej sie troszke boje:roll: wracam do roboty:shake: do zobaczenia juz w Hadze:multi:
-
jestem uzalezniona od kompa:placz:... cos strasznie ciezko mi odlaczyc te kable:roll:... ale musze bo inaczej nie spakuje do konca wszystkiego:shake: a bialasy? bylam u weta... bo leje im sie z tylkow doslownie. Doktorek podejrzewa ze zezarly jakas trutke, albo cos chemicznego... Kurde ostatnio w parku duzo chleba porozrzucanego bylo:shake:... ale juz lepiej...tylko ze zaczyna im sie jesc chciec a ryz taki niedobry strasznie:roll:;) na szczescie obylo sie bez kroplowek... ale stracha mialam:-(
-
no kochane cioteczki:diabloti: odlaczam kabelki, pakuje kompiszcze... wyjezdzamy:roll: podobno internet mamy miec na miejscy juz zanim dojedziemy;)...zobaczymy. Jakby co, to nie bedzie mnie kilka dni:roll:... ale i tak pewnie nie zauwazycie bo ja taka niepopularna:p. Strach mnie oblatuje:shake::roll: a jeszcze bialasy sie posr:roll:.... znaczy biegunke maja okropna:shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
lolka75 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://lh5.ggpht.com/_MXkMDrRnqFY/TF064enGhVI/AAAAAAAAFdE/qV5QGUkoIJ0/DSC_0102.JPG[/url] moja ukochana najslodsza psinka na swiecie:loveu::loveu::multi::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
lolka75 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wasia dokladnie o tych opaskach Ci pisalam... tu w sklepach schodza jak buleczki....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]niewiniatko :loveu: [url]http://a.imageshack.us/img831/7334/kol056crop.jpg[/url] Loluś , Kuba długo nie wychodził z domu , od ok 16 roku życia jeździ do znajomych w Polsce ...zaliczył Wrocław , Poznań , okolice Łodzi , bywa w Warszawie , Zakopane i okolice ...wszedzie tam ma znajomków , oni też u nas bywają . To są ludzie o takich zainteresowaniach jak on ... i nie jest wcale ważne ze tu na miejscu ma takich niewielu .[/B][/COLOR][/QUOTE] wiesz Alu... troszke mnie pocieszylas. Ja nie widze innosci Eryka, dla mnie to super facet, inteligentny, wesoly o super poczuciu humoru, troskliwy, wrazliwy. Ale czlowiek sie zaczyna zastanawiac jak wkolo mowia ze to zle, ze trzeba inaczej ze trzeba jak wszyscy. Ale jak robimy jak wszyscy to Eryk sie meczy i stresuje. [quote name='M&S']Cudo:):) [URL]http://a.imageshack.us/img820/2027/ksio012crop.jpg[/URL] genialne [URL]http://img839.imageshack.us/i/kol053crop.jpg/[/URL] nie mogę.... [URL]http://img840.imageshack.us/i/kol027crop.jpg/[/URL] Lolcia, Twoje komentarze są the best....aż się popłakałam ze śmiechu!!!! Zdjęcia fantastyczne i tytuł galerii też:p:p[/QUOTE] dziekuje.... tak prawde mowiac to naprawde jest teraz weselej. Chlopaki wnosza nowa, taka dziecieca radosc do domku;). Fajnie ze sie podobaja fotkeczki:loveu: [quote name='Cordia']dobrze :D niech leje na nich :evil_lol: a jak bedziesz je obcinac to robie sobie z nich peruke :bigcool:[/QUOTE] kochana....do ewentualnej peruki to juz jest kolejka. Wiesz przeciez ze mama ma deficyt i ona pierwsza jakby co;) [quote name='agbar']Tytul mnie zmylil,nie wiedzialam gdzie wlaze. Kociaki cud mniod malina.A co do ucieczek Peppera-Lolcia to jest kot.I tyle ci tylko podpowiem.W Polsce mamy dwa koty-jedna by zalizala czlowieka na smierc a druga zagryzla :diabloti:.Ja wlasnie za te indywidulanosc kocham koty,robia co chca i chodza wlasnymi sciezkami... I dobrze,ze nie siedzisz na pudlach...pewnie by je bolalo :evil_lol: A odmiennoscia Eryka sie nie martw.Najwieksi tego swiata byli odmiencami;-) A o synku Alicji moge sie wypowiadac w samych superlatywach a ponoc tez odmieniec.Chcialabym takiego odmienca:-)[/QUOTE] wlasnie odkrylam ze Peperowe uciekanie to na zmiane z obrzydliwym podlizywaniem sie i mizianiem jest. Ot taki zmienny zwierzak;) i dzieki za dobre slowa:calus: [quote name='jambi_']eee tam! dlaczego zaraz "najgorsze" ? ja tez tak miałam... i co gorsza tak mi zostało :p a wogóle to muszę Ci powiedzieć, że zafundowałaś mi z rana lekki szok... no może szoczek... jak mi się w subskrybcjach pojawiło "Anioły i Demony" to nie skumałam za bardzo, pomyślałam "co jest? ja tego nie subskrybooowałam" - trudne słowo :evil_lol: dopiero po chwili uświadomiłam sobie cóż to :lol:[/QUOTE] jejku przeczytalam ze zafundowalam Ci soczek:roll::evil_lol: ale byl juz czas na zmiane tytulu:p....
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
lolka75 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[url]http://images8.fotosik.pl/413/0f6022d2248d6205.jpg[/url] hej ciotka gilasz mnie:evil_lol::loveu::evil_lol: -
eeej...ta znowusz nachalnie:shake::mad: [URL=http://img823.imageshack.us/i/kol037crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img823/4483/kol037crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] taaaak mi dobrze, tak mi rob:loveu: [URL=http://img839.imageshack.us/i/kol040crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img839/161/kol040crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] :evil_lol: [URL=http://img839.imageshack.us/i/kol053crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img839/8937/kol053crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ale ze o co chodzi....to nie ja:shake::niewiem: [URL=http://img831.imageshack.us/i/kol056crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img831/7334/kol056crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]jakżeż Cię Loluś rozumie ...w końcu Mój syn jest też takim odmieńcem ... i zobacz w szczęściu i radości wkrótce będzie obchodził 21sze urodziny ( równolegle z 18tką debe :diabloti:) i znalazł ludzi do towarzystwa a podobnych zainteresowaniach ... ale to musiało potrwać [/B][/COLOR][/QUOTE] najgorsze ze on lubi byc sam.... to inni wmawiaja mu ze jest dziwny ze lubi samotne spedzanie czasu tyle jeszcze do przemyslenia....:shake: [URL=http://img375.imageshack.us/i/kol012crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img375/3725/kol012crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] rany...coz on mie tam gmera:roll: [URL=http://img819.imageshack.us/i/kol024crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img819/9813/kol024crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] jesssooooo... leb mi urwieeeeeeeeeeeeee:cry: [URL=http://img840.imageshack.us/i/kol027crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img840/7043/kol027crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cho mala...pokaze ci jak to sie robi delikatnie:sg168: [URL=http://img580.imageshack.us/i/kol028crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img580/2192/kol028crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a ta dalej wtyka nosa w nie swoje sprawy:mad: [URL=http://img819.imageshack.us/i/kol034crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img819/8210/kol034crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
lolka75 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
boszsz...taka babeczka do calowania:loveu: a Borys taki nieuczesany:shake::roll:.........:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]goopecek :loveu: [url]http://a.imageshack.us/img840/1779/ksio025crop.jpg[/url] Loluś myśle że w nowej szkole Eryka też są chłopcy z długimi włosami ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] nosz kurde teraz wsrod dzieciakow niemodne dlugie kudly....to moj syn ze wszystkim idzie na odwrot. Teraz byl szal na te dziwne deskoroli na dwoch kolkach....wszyscy w klasie mieli a Eryk powiedzial ze to marnowanie kasy i nie bedzie tak jak wszyscy bo on ma swoje pasje. Taki odmieniec moj:roll:
-
[quote name='malawaszka']siakoś tego nie zauwazyłam :diabloti: cudne chłopaki i naprawdę byki już! :loveu:[/QUOTE] hahaha... wtedy jas wedrowniczek pomagal w oswajaniu dzikusa:evil_lol: duze chlopaki.... kocury:roll: rzec mozna................:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='furciaczek']Przecudna kocina!!! [url]http://a.imageshack.us/img822/3930/ksio001crop.jpg[/url][/QUOTE] dziekaski... to tylko polowa demonicznego dueciku:diabloti:...ale Twoich to dawno nie pokazywalas:shake:;)
-
bedzie zyl wiecznie we wspomnieniach..... Harley ["]
- 78403 replies
-
[quote name='Cordia']kocham włosy eryka <3[/QUOTE] on tez je kocha:roll:.... martwi sie ze w nowej szkole beda mu dokuczac ze chlopak ma takie wlosy ale za skarby nie chce ich obciac:evil_lol:
-
gratuluje madrego malucha:loveu:...ale rosnie blyskawicznie:crazyeye: pozdrowki
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]:glaszcze: ...zawsze czegoś żal ...ale podobno mamy zdolności adaptacyjne ;) ...Loluś będzie dobrze :calus:[/B][/COLOR][/QUOTE] wiesz Alu... ja dzikus jestem straszny i odludek... ale mam nadzieje ze jakos sie wtopie w to wielgachne miasto:roll: wczorajsze wariactwa:loveu: [URL=http://img822.imageshack.us/i/ksio001crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img822/3930/ksio001crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img822.imageshack.us/i/ksio004crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img822/4163/ksio004crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] runda pierwsza...a Miska jako sedzia ringowy:evil_lol: [URL=http://img820.imageshack.us/i/ksio012crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img820/2027/ksio012crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] nocne pieszczotki:loveu: [URL=http://img830.imageshack.us/i/ksio014crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img830/4404/ksio014crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a kto pamieta tego gapcia:loveu:? [URL=http://img840.imageshack.us/i/ksio025crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img840/1779/ksio025crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
pojechal pierwszy bus z gratami do nowego domku:multi: zaczelo sie:roll:... tylko coraz bardziej zal odjezdzac:-(
-
jessssoooo ale tajemnice:crazyeye:..az sie zaczelam martwic:-( szybciutko jakis raport:roll:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no taaaaa...szewc bez butów chodzi ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] az szlag trafia czasami:shake:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]kurcze ....czy one już urosły :hmmmm: Loluś , kiedy przeprowadzka ??[/B][/COLOR][/QUOTE] urosly byki jak niewiem..... duze chlopaki juz som:p a co do przeprowadzki to ja juz mam dosc:shake:...siedze na skrzynkach (zeby zas nie bylo ze na pudlach:evil_lol:) i czekam az moj maz ze swoja [B]BUDOWLANA[/B] firma znajdzie chwilke na remoncik:roll: [quote name='M&S']Cudne:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] a dziekuje...fajne kociska;)
-
zwierzaki:loveu: jestem bosski:sg168:...wiem [URL=http://img828.imageshack.us/i/koci006crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img828/4652/koci006crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] dobra byla kolacyjka:p [URL=http://img826.imageshack.us/i/koci013crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img826/8026/koci013crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Maxina i Pepper ogladaja animal planet:loveu: [URL=http://img828.imageshack.us/i/koci017crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img828/1151/koci017crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img828.imageshack.us/i/koci022crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img828/3758/koci022crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img814.imageshack.us/i/koci014crop.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img814/6358/koci014crop.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]