Jump to content
Dogomania

Izabela124.

Members
  • Posts

    18886
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Izabela124.

  1. [quote name='dOgLoV']Chyba założę sobie stronę z tekstami mojego męża do mnie :lol: Dzisiaj idziemy sobie idziemy i .... Ja : Qulfa ale zimno aż mi łzy z oczu lecą Sebek : a z czego miały by Ci lecieć , z dupy ? .... :roll:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']nie mam :roll: zaraz spać ide :eviltong: Sebastian przyszedł do pokoju i mówi S: a Ty co robisz ? Ja : siedze przed laptopem ? S : to widzę , ale dlaczego spać nie idziesz ? Ja : bo mi się nie chce S : kim jesteś ? i co zrobiłaś z Agnieszką ? :diabloti:[/QUOTE]Ha ha ha uwielbiam go :D [quote name='dOgLoV']chętnie :roll: a jaki ja sen dzisiaj miałam :nerwy::shiny: Śniło mi sie że wybuchła wojna , i w ogóle taką duża grupa jakaś ludzi szliśmy i szukalismy starych mebli itd .... to trawało jakis czas i doszliśmy do jakiegoś budynku i tam jakas impreza była , i od razu sie tam ludzie z dogo znaleźli , wiem że Kasia z Torem była ale oczywiscie Toro nie wyglądał jak niuf i dużo innych dogomaniaków z psami ale nie pamietam kto , pamietam jeszcze tylko Angi na wózku inwalidzkim z jakimś psem na kolanach :roll: chciałam focić te wszystkie psiaki i ludzi z dogo ale co zrobiłam zdjęcie to na nim nie pojawiało sie to co widziałam w obiektywie tylko jakies inne kadry sufitów , ścian itd :diabloti:[/QUOTE]Masz gorsze sny ode mnie ha ha
  2. [quote name='Angi']ja go tam wolę bez tych włosów :P[/QUOTE]Ja już też :)
  3. Prawdopodobnie to będzie nasz nowy członek rodziny, czekam aż koleżanka mi ją przywiezie :) Wyprawka kupiona już dawno, klatka zamówiona, będzie w poniedziałek lub wtorek i tylko króliczka brak :D [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/V__D10F.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/V__D10F.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/V__71B9.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/V__71B9.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='bety']GRATULACJE!!! Dla obojga - STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT No właśnie ;) Pzdr[/QUOTE] Dziękuję!!!!!!!!!! [quote name='magdabroy']Kiedy? :mad:[/QUOTE]Może za rok zacznę :D
  5. [quote name='magdabroy']Coś Ty mu zrobiła :placz:[/QUOTE]Kiedyś znów zapuszczę :)
  6. [quote name='Angi'] To załóż devinta :>[/QUOTE]Nie, będę wstawiała na fb i dogo :D
  7. [quote name='Pani Profesor']niemiecki się przydaje, podobno w piekle są zajęcia z matematyki w tym języku, 24/7 :diabloti:Ha ha ha :D http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_5156_zpsdaa81866.jpg :loveu: Super zdjęcia z wypadu w góry!
  8. [quote name='dOgLoV']nie no słodziak z niego nadal :loveu: ale ja kochałam te jego kłakole na uszach :loveu: Bobik :loveu:[/QUOTE]No jasne, że nadal słodziak :)
  9. [quote name='kalyna']Coś Ty zrobiła Kissowi :crazyeye: A takie miał fajne, długie włosy :loveu:[/QUOTE]Kiedyś odrosną :lol:
  10. No i metamorfoza Kissa :D [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140120_003.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140120_003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140120_002.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140120_002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140120_006.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140120_006.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140123_002.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140123_002.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140119_003.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140119_003.jpg[/IMG][/URL] Olcia z Kissem, przed goleniem uszu [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140119_001.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140119_001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140119_002.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140119_002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140119_005.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140119_005.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140119_004.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140119_004.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='dOgLoV']Nawet tak nie pisz ! muszą mu takie same odrosnąć :mad:[/QUOTE]Na razie nie zapuszczam, jak zacznę to zobaczymy czy takie same odrosną :) [quote name='magdabroy']Trzeba było nie obcinać :eviltong: Zaraz już minęło :eviltong:[/QUOTE]Na początku trochę żałowałam, ale teraz się przyzwyczaiłam do zmiany i mi się podoba :) Nadrabiam dogo :D Zaraz zgram fotki z tel na komputer :)
  13. [quote name='Angi']" pod wpływem chwili " ah, skąd ja to znam :p[/QUOTE]Ha ha :D [quote name='dOgLoV']A miał takie ładne długie kłakole na uszach :roll:[/QUOTE]Kiedyś znów mu zapuszczę :) Ale dobija mnie fakt, że mega długo będą odrastać i może być tak, że już takie długie i gęste nie odrosną :/ [quote name='magdabroy']Czekam :mad:[/QUOTE]Zara :D
  14. [quote name='Yuki_']Skoro był taki malutki to był to roborowski. Nie wiem czy wiesz ale to sprzedawcy farbują dzungarki i roborki farbkami i sprzedają je jako chomik panda. A i nie ma ras u chomików. Są gatunki. ;)[/QUOTE] Jak to przeczytałam to myslałam, że z krzesła spadnę buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha [quote name='Angi'] kurde. prosiakom zrobili takie ładne i urocze fotki... królikom nikt nie zrobi.. :c[/QUOTE]Mój będzie miał piękne fotki :D
  15. Widać piłka zdała testy :D
  16. Spóźnione wszystkiego dobrego :)
  17. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-dfQR1ZMacUo/Uuv-ayec9aI/AAAAAAAAKQk/CwdS0WpP3to/w640-h427-no/pla%C5%BCa%2C+zima+30.01.2014r+018.JPG[/url] ha ha psychol :D
  18. [quote name='magdabroy']No to pokaż :)[/QUOTE]Pokażę :) [quote name='dOgLoV']Ueeeeeeeeeeee , dlaczego to zrobiłaś ?? :placz:[/QUOTE]Zrobiłam to pod wpływem chwili, naszła mnie myśl, że sezon wystawowy 2014 będzie z ogolonymi uszami i ogoliłam :D
  19. [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1557729_589571404447612_66545659_n.jpg[/url] :loveu::loveu:
  20. [quote name='Ty$ka']:mdleje: Ja podziwiam wszystkim, którym chce się w taaakie zimno gdzieś wychodzić :p[/QUOTE] Ja też :D Zdrówka życzę :)
  21. [quote name='unikatowydiament']doberek:):)[/QUOTE]Witaj :) [B]Zapomniałam wam się pochwalić, że zgoliłam Kissowi uszy :D Niektórzy pewnie na fb już widzieli :)[/B]
  22. Macie na bańce coś :evil_lol: [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/823/ndtq.jpg[/url] jaka dresiara :D
  23. [quote name='kalyna'] Taki długi wywód, ciekawe czy ktos go przeczyta :lol: [/QUOTE]Przeczytałam :) Czekam na fotki :)
×
×
  • Create New...