Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Hoooooooooooooooooooooop Leneczka !!!
  2. Hooooooooooooooooooooooooooooop Syneczku !!!
  3. Hooooooooooooooooooooooop Oskarku !!!
  4. Hoooooooooooooop Oskarku!!!Jesteś pięknym psem i napewno ktoś da Ci dom i odda serce!!!
  5. Kto da domek i serce Mufce?
  6. Hop Syneczku!!! Jestem cały czas z Tobą kochany psiaku!!!
  7. Hooooooooooop Rudziku!!! Znajdziesz domek!!! Wierzę w to całym sercem!!!
  8. Czy Ci "ludzie",którym Misiek przeszkadza mają serca??? Trzymaj się psiaku!!!
  9. Hooooop Leneczka!!! Aż serce mi się ściska jak patrzę na te zdjęcia :placz: Jak ona się teraz czuje? Zamordowałabym tego s... co jej to zrobił :mad:
  10. Psiaczek znalazł dom!!! Przyjechała do nas jego nowa pani.Bardzo sympatyczna osoba.A na dodatek okazało sie że jest to koleżanka mojej siostry ze studiów :) Siostra mówi że będzie mu u niej jak w raju bo to złoty człowiek :) hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
  11. Tak Mada:) Z Kobióra :) Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc!Jesteście super!!!
  12. Co u Lenki? Hooop do góry nasza kochana!!!
  13. Dzisiaj odezwała się do nas pani,która mieszka całkiem blisko nas i bardzo jej zależy na maluszku :) Dziś lub najpóźniej jutro jedziemy tam z grazyna9915 :) Trzymajcie kciuki!!!
  14. Jak się czują Ofka i Synek?Trzymam kciuki Synciu żebyś znalazł kochający domek!
  15. Poznałam Szarika i zaświadczam że to cudowny pies o cudownym charakterze!!! Mam nadzieję,że szybko znajdzie dobry,kochający domek :)
  16. Jak się czuje Lenka? Kto może niech pomoże!!!
  17. Trzymam kciuki za Miśka i jestem z nim całym sercem!!! I z Wami-Jego przyjaciele!!!
  18. Królik jest przekochany!!! Osobiście widziałam :) Wygląda jak mały osiołek :lol: szaro-błękitne futerko,wielkie,niesamowite błękitne oczy i grzywka na czubku głowy :lol:
  19. Odezwała się osoba w sprawie pieska ale chyba z adopcji nici :( Tak więc maluszek dalej szuka domku.Dziękuję wszystkim za wsparcie :) Za dobre słowo,banerek i zamieszczanie psiaczka na innych stronach :)
×
×
  • Create New...