Psiaczek znalazł dom!!! Przyjechała do nas jego nowa pani.Bardzo sympatyczna osoba.A na dodatek okazało sie że jest to koleżanka mojej siostry ze studiów :) Siostra mówi że będzie mu u niej jak w raju bo to złoty człowiek :) hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Dzisiaj odezwała się do nas pani,która mieszka całkiem blisko nas i bardzo jej zależy na maluszku :) Dziś lub najpóźniej jutro jedziemy tam z grazyna9915 :) Trzymajcie kciuki!!!
Królik jest przekochany!!! Osobiście widziałam :) Wygląda jak mały osiołek :lol: szaro-błękitne futerko,wielkie,niesamowite błękitne oczy i grzywka na czubku głowy :lol:
Odezwała się osoba w sprawie pieska ale chyba z adopcji nici :( Tak więc maluszek dalej szuka domku.Dziękuję wszystkim za wsparcie :) Za dobre słowo,banerek i zamieszczanie psiaczka na innych stronach :)