Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. A można wiedzieć kiedy Dyziek trafi do nowego domu?
  2. Co z tym transportem?Wiadomo już coś?Padła dobra propozycja.[B]Tupadlo [/B]zaofrowała transport z Katowic do Łodzi.To kawał drogi.Można skorzystać z mapy pomocy dogo i poprosić kogoś o przejęcie psów w Łodzi i przewiezienie dalej.
  3. Kawał dobrej roboty :-o Dziękujemy :loveu:
  4. A może zrobić zrzutkę i narazie umieścić ją w hoteliku?
  5. [quote name='Grzecho']Jak wiecie nasz staruszek ma już nowy dom w Ełku ale ponieważ koszty transportu (z Tychów do Ełku i z powrotem jest około 1200 kilometrów) wynoszą około 350 - 400 złotych proszę dogomaników dobrej woli przynajmniej o częściowe wsparcie. Może istnieje też taka możliwość iż ktoś wybiera sie w tamtą stronę i mógłby zabrać Rexa do Ełku? A zajrzeliście na mapę pomocy dogo?
  6. [quote name='amikat']Podnosze. Nikt nas nie odwiedza?[/quote] Ja zaglądam do Was przy każdej okazji. A tak przy okazji zapytam:zajrzał ktos może do tego pana,który mieszka przy Pogorii?
  7. Szkoda,że nie ma fotek.Można by już ogłoszenia porobić :roll:
  8. Zauważyłyście jak śmiesznie posty skaczą? Mój październikowy post jest pomiędzy grudniowymi.
  9. Nie mogę zanleźć na wątku banerka Malwiny.A wydaje mi się,że rafali je robił.
  10. Jak chcecie zobaczyć filmiki z Nuśką wejdźcie na youtube i wpiszcie zujkapsujka :evil_lol:
  11. Gdzie jest dogomaniak Grzecho? My tu czekamy na info :cool1:
  12. Grażyna,Weronia z PiSdZ jest z Poznania.Mogę ją poprosić o sprawdzenie domku. I mam prośbę:czy masz gdzieś w zanadrzu więcej zdjęć Konga?Czy tylko tyle co na wątku?
  13. Dołączam do akcji :cool1: Odnowione allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=558889321]Kongo-czekoladowy "labrador" szuka domu! (558889321) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [B]Grażynko,dałabyś radę porobić Kongulowi więcej fotek?[/B]
  14. Psiaki nas nieźle przeciągnęły po lesie :evil_lol: Śniegu po kolana.Łaziliśmy z półtora godziny :) Najważniejsze,że psiaki wymęczone i wybiegane. Biedna Majeczka cały brzuszek w śniegu miała.Aż jej takie kule śniegowe wisiały.Mam nadzieję,że jej to stopniało później. Acha,zdjęć niestety nie porobiliśmy.
  15. Kochane moje,czy COŚ się dzieje?!
  16. A ten dom dla Dido będzie na 100%?
  17. Dostałam maila o takiej treści: [B]uratowałam bernardyna w podobnej sytuacji.serce się kraje.kosztami leczenia trzeba obciążyć właściciela-sadystę.wysyłam dla DIDO tyle ile mogę i proszę dajcie znać jak on się ma za jakiś czas.jeśli będzie po operacji i będzie zdrowy dam mu dom.mam dzieci i nie chcę ich narażać na utratę kolejnego przyjaciela.Beniu był z nami tylko 3 lata ale bardzo nam go brak.Pozdrawiam[/B] Co o tym myślicie?
  18. [quote name='Ana_Zbyska']My w schronie mamy bardzo podobnego astka, który już na dniach jedzie do domku. Gdyby ktoś pytał o takiego astka, będę pamiętała o Waszym.[/quote] Bardzo dziękujemy :loveu:
  19. Ja też dołączam się do pytań o zdrowie maleństwa.
  20. Zastanawiam się czy to Pan Wójt specjalnie nie oddał tych psów do umieralni,żeby "zniszczyć" dowody zbrodni :angryy: Bo przecież zawsze może powiedzieć,że psy umarły,bo były chore,niedożywione,bo przez lata zaniedbywane... I nikt nic mu nie udowodni... Coś czuję,że to jest jedna wielka klika. [B]Panie Wójcie,Panie Sobiech,Panie Harłacz i reszta kliki odpowiedzialnej za cierpienie tych biednych psów-mam nadzieję,że to czytacie.Pamiętajcie,że zło wyrządzone innym zawsze wraca ze zdwojoną siłą.Mam nadzieję,że dotkną Was wszystkie nieszczęścia tego świata.Wspomnijcie wtedy moje słowa...[/B]
  21. Za 1,5 godziny zabieram Nero na spacer :multi:
×
×
  • Create New...