-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] witanko Córcia:multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć mamuniu, dzisiaj też dzięki za kciuki :) :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć siostra:lol: Wpadłam na chwilkowo sie przywiać i zmykam do szkoły:cool3: Buuuziole!:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :) :multi: ooOO zawsze chciałam mieć troszkę młodszą siostrę od siebie :multi::multi: jestem kolekcjonerką sióstr...już mam 3 :evil_lol::evil_lol: Buziole przyjęte i odesłane w tą samą stronę :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]wpadlam tak z samego rańca.............słonko mam a ty???:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: u Nas słońca brak ale ogólnie pogoda jest ok, grunt że nie pada i mam nadzieje że nie będzie padało jak już wsiądę do fury ;) :evil_lol::evil_lol: albo jak będę ośrodek podpalać...jak będzie padać to może być problem z rozpaleniem ;) :evil_lol::evil_lol: Salsa jednak mnie nie olała...przyszła spać do mnie po chwili :multi: cofam to co napisałam o małej zdradliwej zoUzie ;):evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zaczynam zaciskać :kciuki: już na jutro ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzięki :) ale pamiętaj że jak kciuki odpadną to nie będzie na mnie ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]że wycałowana, to i dobrze, bo bym sprawdziła:razz: :evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=Olive]ufff...to dobrze że ją wycałowałam ;) [/COLOR][/FONT] jak to nie możesz? kto Ci zabrania? dawaj mi go tu :mad: :diabloti: (powiem Ci w tajemnicy, że pikny on był... i choć sama nigdy gada żadnego nie miałam (mam ino gadzinę, ale ona futrzasta;) ) to tego bym z radością przygarnęła:) taki on.... kolorowy:loveu:) [COLOR=Olive][FONT=Georgia]Mama mi zabrania i inni, z którymi mieszkam :placz: mówią że gady są obrzydliwe i że przeżyli jakoś szczury ale legwana i innych takowych nie przeżyją i że jeśli przytargam im jakieś zielone cudo do domu to mi je wyrzucą :roll: co prawda przy szczurach taka sama gadka była ale znam moją mamę i wiem na ile mogę sobie pozwolić. Kumpel kiedyś miał do oddania agamę błotną i byłam gotowa już od niego ją zabierać bo tak się nakręciłam ale mama mi taki cyrk zrobiła w domu że zrezygnowałam...ahhh, ale jeszcze kiedyś będę miała takiego zieloniaka w domu :loveu::loveu: tak samo doga niemieckiego i kilka innych cudów natury :evil_lol: :loveu::loveu: [/FONT][/COLOR] aaa.. jeszcze się wróciłam;) zapomniałam powiedzieć, że też będę kciukać:cool3: a jak coś Ci gnojki powiedzą, że nie tak... to dawaj od razu cynk i przyjeżdżam z zapałkami :mad: :diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]No i to się nazywa poprawne podejście do rzeczy...zastraszyć, podpalić :) zawsze mówiłam że Polacy to zgodny naród :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Paula_']No to trzymam kciukasy za jutro :kciuki:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzięki, przydadzą się jak najbardziej :) Salsa mnie dzisiaj olała...zdrajczyni...przyjechał mój kuzyn na kilka dni z Norwegii i poszła spać do jego wyra...mała zdradliwa zoUza ;) :evil_lol::evil_lol: ...jeszcze wróci w moje łaski :) :eviltong: ;) tym czasem ja mówię DOBRANOC :multi::multi: kolorowych i sUotkich snów życzę :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]co Wy tutaj tak o przebijaniu....z takimi tematami to na inne forum .... ... na forum o ... ... o przebijaniu :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Paula_']:grin: Cześć Joinciku :loveu: :evil_lol: ;) [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jeszcze moment, jeszcze chwila i wyjdę na nałogowego palacza Jointów :evil_lol: :diabloti: [/B][/FONT][/COLOR]:grin::grin:
-
[quote name='zuzolandia']hello nocka ciemna moja slodka zaciagajaca sie crakiem zonkilkowo ;-)[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi: Cześć :) my tu gadu, gadu a faktycznie już przed 24 troszkę ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Paula_']Joint-klika :evil_lol: ;) Witanko :multi:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Paulinko :) Ja dzisiaj miałam na 18 do 20 jazdy :) Było ok...robiłam błędy ale raczej małe więc jest ok. Jutro na 14:45 mam 3 podejście do tego popieprzonego egzaminu i mam nadzieję i wierzę że tym razem mi się uda :) I oby nie oblali mnie znów za taką bzdurę jak szurnięcie felgą o krawężnik bo będę zmuszona podpalić całą tą imprezę ;) :evil_lol::evil_lol: Byłam też na piwku a w sumie dwóch...opijałam swój jutrzejszy sukces :evil_lol::evil_lol: nie żeby zapeszać czy coś ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Maksiu świetnie udaje żabę [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/img09.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/img05.jpg[/url] nie ma to jak mieć duży język, który nie mieści się w buźce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www1.era.pl/phones/phone_details.php?type=0&subtype=0&id_phone=1371"]http://images31.fotosik.pl/53/0d784249a43a6626.jpg[/URL] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]takie coś to chyba wścieklizna się nazywa ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/117/281e1c228b565253.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: jaki on jest rozkoszny :) [url]http://images29.fotosik.pl/117/013ae5c63eef6995.jpg[/url] duża głowa do małego ciałka :evil_lol::evil_lol: [url]http://images34.fotosik.pl/53/cdcd7c5efc83173f.jpg[/url] ahhh i moja piękność z piekielnie ślicznymi oczami :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mamuniu Ozzy na tym zdjęciu --> [url]http://images33.fotosik.pl/53/b9ed679e06e57084.jpg[/url] wygląda jak nie z pełna poważny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jeśli wpychasz nos w śnieg to kaganiec Ci się zapycha :) taka kolej rzeczy ;) :evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam i miziam tego białasa ;) :multi: :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Logan znów spacery w śniegu sobie urządzał widzę :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cieszę się że tyle domków się znalazło :loveu::loveu: :multi::multi::multi: no a Litwo...hmmm ja o ile pamięć mnie nie myli nie poszłam na lekcje na której recytowaliśmy i dostałam później jedynkę :evil_lol::evil_lol: znam do momentu [SIZE=2]"... Panno święta, co ..." :evil_lol::evil_lol: Nie mam pojęcia po co uczyć się tego na pamięć...jakby miało to coś nam w życiu pomóc :roll: :evil_lol::evil_lol: [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=Olive][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dzięki Crack za wyściskanie Czarnucha ;) od JOINT-kilki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi:Witanko Córcia:loveu: z samego raneczka :multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć mamuniu wieczorową porą :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Joint-kilka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja Joint-kilka a Ty Crack :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]ceść lalluniaaaaaa :multi: :loveu: dawno mnie nie było... ech... alem poczytała... pooglądała... widziałam jakieś łogoniaste gryzonie:eviltong: i jednego piknego kolorowego gadzika :loveu: Twój Ci on? czy ino do foty pozował? całusy w śnupala dla Salsiczki :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Basiu :multi::loveu: ni mój :( niestety...ja mieć nie mogę, fote znalazłam w googlach :loveu::loveu: Salsa wycałowana :) [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Klocunie :multi: :loveu: wyściskasz czarną bestie ode mnie? :) :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam dnia dzisiejszego :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: a tu co za Jaja odchodza? ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ahhh...jestem dumna z Zuzoliny :loveu::loveu: ale z niej pojętne suczysko :loveu::loveu: a jaka klatka jest duża :) [/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi::multi: :loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/116/74639feec575a80c.jpg[/url] :diabloti: :evil_lol::evil_lol: jaka cenzura :evil_lol::evil_lol: haha...w końcu nie obnażasz klejnotów Ozzulca na forum :) [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] Strasznie się cieszę że Zuzka tak szybko dała się przekonać że klatka nie gryzie...jeśli tak dalej pójdzie to nawet zamknięcie nie będzie jej przeszkadzać. Gratuluję postępów i oby tak dalej. Wymiziaj ją mocno za to że jest taka grzeczna :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi: Bazyl ślicznie się prezentuje w śniegu :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi: [url]http://images32.fotosik.pl/52/226a4cf75508105c.jpg[/url] wszyscy patrzą na jedzenie a Lalka na Frania...coś tu jest nie tak :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]taki odblask równa się = pies bezpieczny na drodze a co za tym idzie? właściciel bezpieczny na drodze, w końcu osobisty pies z policji to nie żarty ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='clockwork']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze DŻOINT-kila :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klockowa :) :multi::multi: DŻOINT-kilka :grin::grin: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_']Hej kwiatuszki :loveu: Cieszkam, że Dewi zdrowa :multi: Jak Ci się udało tego posta wrzucić :-o bez wymaganych 10 znaków :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Paulinko :multi::multi: dla chcącego nic trudnego :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]