-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]na łóżku jest fajnie ....[/B][/FONT][/COLOR] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/465/dsc05004fj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2766/dsc05022ql4.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4087/dsc05023ab2.jpg[/IMG] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]... ale nie ma to jak na kolanach u jonQuilli :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7623/dsc05043pa7.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5523/dsc05045wf7.jpg[/IMG]
-
[quote name='diabelkowa']to prosze warke strong [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a ja całkiem zapomniałam że dzisiaj od 20 do 22 będę kierowcą :roll: nie mogę pić piwa :evil_lol::evil_lol: ale dla Ciebie kupiłam [IMG]http://www.deliwer.pl/img/product/19920/kind/1[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]hej krejzole! :multi: :loveu: [FONT=Georgia][COLOR=Olive]cześć Krejzolko :loveu::multi:[/COLOR][/FONT] 1. no na studniówce to się widzę wybawiłaś jak ta lala to się ktoś "postarał", żeby chwile były niezapomniane z pająka też bym się nie ucieszyła, bo nie cierpię żadnych takich typów - więc 5-teczka! [FONT=Georgia][COLOR=Olive]pająki to najgorsze co istnieje na świecie...zawsze miękną mi kolana, wpadam w panikę i łzy same cisną się do oczu kiedy widzę jakiegoś :shake: [/COLOR][/FONT] 2. [/B][/COLOR] [B][COLOR=Purple]musisz mi wybaczyć.. ja czasem faktów nie kojarzę :evil_lol: a że młoda nie jestem... :roll: jakoś... dziwnie sobie nie przypominam, żebym Cię widziała wcześniej... no ale może jakaś nie teges jestem... nie kumata znaczy :eviltong: :evil_lol: [/COLOR][/B][LEFT][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]może to dobrze że nie kojarzysz ;) :evil_lol: [/FONT][/B][/COLOR][/LEFT] [B][COLOR=Purple] 3. fajny nowy avatarek! :loveu: (zauważyłam!! :cool3:) [COLOR=Olive][FONT=Georgia]cieszę się :) :loveu: [/FONT][/COLOR] 4. widziałam salsowe fotencje:) Salsa w krzywym mieszkanku [URL]http://img86.imageshack.us/img86/3783/dsc02762rf1.jpg[/URL] o żeeesz Ty w mooordę!! jaka klata!! jakie wcięcie w talii!!:cool3: jednym słowem - dżaga! [URL]http://img120.imageshack.us/img120/3260/dsc02764ea0.jpg[/URL] [FONT=Georgia][COLOR=Olive]Dżaga to mało powiedziane ;) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT] całujemy mocniachno - cmok cmok :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dziękujemy i równie mocno cmokamy :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ja też więc pijmy razem - delektujmy się [/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e4/Beer_wuerzburger_hofbraue_v.jpg/250px-Beer_wuerzburger_hofbraue_v.jpg[/IMG][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]pijcie...na zdrowie ja dołączę się innym razem :placz: zaraz będzie dużo zdjęć Salsy :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]uuu fotki z koncertu :multi::multi::multi: ale było ryku :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oj dzięki! Ale przyznam że zrobiłaś mnie w konia bo jak przeczytalam że napoj Bogów to przed oczmi stanęło mi piffo:placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: ...popatrz ...mam to samo ...może bogowie piją mrożoną herbatę a biginie :grins: piffo :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]hahahaha na pewno kobiety wiedzą najlepiej co dobre [/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]gdyby w tej dyskusji nie brała udziału moja mama to bym prosiła ją o ratunek że tutaj z alkusami siedzę ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dość żartów...wypiłabym sobie zimne piwko :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]super że lokal raczej przerobią :multi::multi::multi: gratuluje sukcesu :) no i czekam na foteczki Czarnuszka :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B][/FONT] -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Grejpfruciki dobre ale cukier lepszy :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No to dobssszzzee. Bardzom rada :lol: Ale co tak późno? - nie żebym się czepiała :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bo ja straszny śpioch jestem...jak mam wolne to nie wstaje wcześniej niż 10 ;) :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ahhhhhhhhhh jak tu fajnnniiiieee :loveu: żonkilka dajno co do picia ino zimne bo jakoś sie ciepło zrobiło.:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]specjalnie dla Ciebie schłodziłam napój bogów ;) :evil_lol::evil_lol: mrożona herbatka :) :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://www.coffeecucina.com/images/j0384720.jpg[/IMG]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']eeee tam:oops:ucze sie dopiero i jeszcze dlugo sie bede uczyc....:) ale ciesze sie ze ci sie podobaja:loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mnie tam się bardzo podobają :) a Ty nie bądź taka skromna :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam Lusiaków poniedziałkowo :loveu::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie żebym marudziła ;) ale jakieś zdjęcia byś dała Maksia i Axy? :loveu::loveu: Cześć Wam :multi::multi::multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hej EFF :) :loveu::multi: skoro z szafy tylko pończochy to pójdziesz w samych pończochach ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widziałam dużo pięknych zdjęć :loveu::loveu::loveu: masz dobre oko :) kurka aż zazdraszczam też chcę takie ładne zdjęcia produkować ;) :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :loveu::loveu::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::loveu: szkoda że zdjęciów nie będzie...no ale wkrótce chyba się o jakieś postarasz jak aparat wróći :mad: ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Mamuniu :loveu::loveu::multi::multi: jak tam poniedziałkowy dzionek mija? ;) bo mi swietnie :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Klockowa :loveu::loveu::multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no to zaczęłam spacerowanie po blogach od Was tutaj :loveu::loveu: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple'][quote name='Niki-lidka'][B]apple[/B] ja t[COLOR=Black]e[/COLOR]z mam takie odczucia, ale decyzja o oddaniu "pozbyciu" sie Barona chyba zostala juz podjeta przez tate Kasi... Kaska pisze, ze nie wie jakiego psa wziasc jakby co, ale bedzie walczyc o Baronka? jak walczyc? walka o tego psa to praca z nim, intensywna praca....a nie proszenie taty... [/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]T[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]o dobrze że nie tylko ja odnoszę takie wrażenie. No po prostu dla mnie jest tu coś nie tak. Wydaje mi się że Baron po prostu wyczół agresję, nerwy u taty Kasi i to wszystko poteguje. jesli się chce mieć takiego psa to trzeba mieć bardzo stabilną i silną osobowość. Nerwami i agresja u takiego psa odnosi sie tylko przeciwny skutek. Tylko strasznie mi szkoda Barona :-(. Według mnie inny pies nie zlikwiduje problemu. Bo z każdym psem trzeba pracować i byc świadomym tego że rózne sytuacje się zdazają :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a myślałam że tylko ja powątpiewam w zaistniałą sytuację jak dla mnie rozwiązaniem także nie będzie inny pies...znam sporo właścicieli jamników i z własnych obserwacji wywnioskowałam że są to dość trudne psy...duża część ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy bo myśli o tych psach "są małe więc co mogą zrobić". Otóż sprawa wygląda tak że w moim otoczeniu co drugi jamnik jest agresywny do obcych i to nie jest wina rasy tylko właścicieli, którzy nie bardzo wiedzieli jak sobie poradzić z psem kiedy jeszcze był mały. Nie zdecydowałbym się wziąć dorosłego bulla po przejściach nie mając pojęcia o rasie...z takim psem trzeba wiedzieć jak postępować, nie można odpuścić, zawahać się. Ja biorąc półroczną suczkę (mix ast'a), która była bita miałam zawahania. Nic nie wiedziałam o bullowatych ale od pierwszego dnia zaczęłam szukać info na forach poświęconych TTB. Gdyby była starsza a ja jakimś sposobem zdecydowałabym się ją wziąć na stałe do siebie to z pewnością zaczęłybyśmy od szkolenia. [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='diabelkowa']haha u Kuby na studniowce polowa sie zatrula bograczem dlatego ja nie jadlam tylko wcinalam smacznego dewolaja a fotki kreacji kaj ?[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jasneee....wódką żeście sie potruli ;) :evil_lol: zdjęcia jakieś dam później :) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='majoka']co za charcik [URL]http://img120.imageshack.us/img120/3260/dsc02764ea0.jpg[/URL] ---------------- propo studniówki, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, swoją studniówkę zapamietasz do końca życia, nie ważne co się mówi, ważne, żeby się mówiło moja studniówka też była udana, o 6 wróciłam taksówką, bez z butów, bo tak mnie nogi bolały[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja zdjęłam buty jak tańczyłam a później miałam problem z założeniem ich ;) a do dziś mnie bolą nogi jak chodzę i skurcze mnie łapią....nigdy więcej nie ubiore obcasów...to był mój pierwszy i ostatni raz !![/B][/FONT][/COLOR] [quote name='agbar']hehehehe ale sie usmialam moja studniowka byla udana a przy polonezie to mialam lzy wzruszenia w oczach.... byly tance ,hulanki, swawole...tez jak Majoka wyszlam bez butow i ponczoch bo jak tanczylam na boso to sie jakos hihi zepsuly dzien dobry [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :) :multi: swawola powiadasz? ;) gubienie pończoch i te sprawy...no no no ;) a taka grzeczna się wydajesz :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic] [COLOR=Green]hahahahaha uwieżyłaś :evil_lol: a tak w ogóle to widzę że zmiany w image'u zaszły. Avek super ale tamten nochalek tyz mi się podobał :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]uwierzyłam i nadal wierzę ;) :evil_lol: mi też nochal się podobał ale jest w podpisie więc żadna strata :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: berek:multi:.....czy ty masz już córcia ferie :hmmmm: czy jeszcze nie :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dobry Dzień :loveu::multi: tak mam od dzisiaj ferie :) :multi: 2 tygodnie obijania się ;) :loveu: kocham to! :multi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]o kurde...jestem w ciężkim szoku :crazyeye: też jestem zdania że pomoc szkoleniowca jest niezbędna ... innego wyjścia nie ma, pies nie może trafić do schronu bo najprawdopodobniej zostanie uśpiony przez agresywne zachowanie :roll: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zawsze to inaczej brzmi ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]racja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: filigranowa sunia :) :loveu: o bardzo kobiecej linii ;) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Pimpek']Witanko! :multi: No nie zazdroszczę tej studniówki :shake: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja też ;) Cześć :multi::multi::multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] Fajny avek :lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu: kuje ;)[/B][/FONT][/COLOR]