Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. Doginka a pewnie że życie pisze różne scenariusze. Nie masz obowiązku nikomu się tłumaczyć z tego czemu Twoje relacje z córką znacznie się ochłodziły, jest to Twoja prywatna sprawa ale pisząc na ogólnodostępnym forum że dla Ciebie Twoja córka umarła, sama dobrowolnie wprowadzasz ludzi do swojego życia i sprawiasz że zaczynają się domysły. Zastanowiłaś się kiedyś co Miśka poczuje jeżeli przeczyta że na byle forum obcym w sumie ludziom napisałaś że dla Ciebie ona nie żyje? Ja bym się załamała na jej miejscu...i mówię Ci to z ręką na sercu, a nie należę do delikatnych osób które biorą sobie wszystko do bani. Swoją drogą jestem ciekawa co trzeba zrobić żeby zasłużyć na takie słowa od własnej matki, która większość życia była bardzo zżyta ze swoją pociechą bo takie odnosiłam zawsze wrażenie wchodząc tu na wątek... że nie wyobrażasz sobie życia bez Miśki. Nie Ty jedna przez nastoletnie dziecko miałaś/masz dużo stresu ale dziecko trzeba wspierać mimo wszystko a nie się od niego odwracać. A co do ojca to powiem tylko tyle że ludzie często popełniają błędy, które z czasem pojmują. Więc jeżeli coś kiedyś powiedział/zrobił to może kilkanaście lat później tego żałował i dziękował losowi że tak się nie stało.
  2. faktycznie łapki ma jak patyczki a obroża jest niesamowicie zajebista :) będę dziś koło decathlonu, wejdę aż z ciekawości obczaić :)
  3. hahahahahaha :D umarłam... nie widziałam tego wcześniej :placz: za mało chyba spędzam czasu przy pc...muszę nadrabiać xD
  4. jeżeli to on mi wysyłał nagie foty to ta xD
  5. ooo no...Jareczek może mnie złowić, lubie to imię ;)
  6. :scared: [SIZE=1][COLOR=#ffffff] .........[/COLOR][/SIZE]
  7. a to mi pisałaś kiedyś...Kościuszki albo coś niedaleko ;) trzeba się ustawić na jakiś spacer, chętnie zobaczyłabym Brume już taką dużą ale wciąż małą :D
  8. Martyńcia gdzie Ty we wrzeszczu stacjonujesz? :p bo to że wykłady masz niedaleko mnie to już ustaliłam xD
  9. dobrze że się nie męczyła ale i tak jest to straszne...nie powinno się tak dziać
  10. [quote name='Izabela124.']Też nie widzę sensu w zakładaniu kilku obroży naraz albo jeszcze szelek do tego... Najbardziej lubię swoje psy "gołe" :D[/QUOTE] Salsa czasami ma szelki i kolczatkę ;) Na kolcach ją prowadzę do lasu czy gdzieś a potem zdejmuję i przełączam ją na szelki :evil_lol: [quote name='zaba14']a czy tak czasem ta 4cm nie jest z obciazeniem?? bo one z reguly się zsuwają i aby nie spadala za nisko zaklada sie jeszcze jedna aby podtrzymywała... ale ja sie nie znam, bo moja zawsze ma albo jedną obroze albo szelki :P[/QUOTE] [quote name='Aleks89']Nie to były dwie zwykłe + łańcuszek:lol:[/QUOTE] a kto tak się w ogóle nosił?
  11. Ogólnie to nie jest smycz Oluś ;) to jest taśma 20m... zrobiło się ciepło i każdy kawałek wolnej przestrzeni zalega stonka więc trzeba Salsunie ograniczać, za dużo pokus czyha ;) I swoją drogą to też wolę szersze smycze, lepiej mi się je dzierży w ręku...mamy chyba smycz szerokości 2,5cm. A obwieszania psa obrożami, łańcuszkami i wszystkim innym też mnie zadziwia...ale no cóż, nie wszystko musi być dla mnie jasne i oczywiste ;) Fredzia wystarczy że żywa na mnie patrzy, nie zdzierżyłabym jakby zerkała jeszcze z fot xD Jeden debilny wzrok wystarczy :evil_lol:
  12. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/hhhh_zps9acbd59c.jpg?t=1370781783[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/ggg_zps3f130c83.jpg?t=1370781780[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/hhhhfgfr_zpsed84e05d.jpg?t=1370781786[/IMG] Małe przypomnienie jak Rudzielec wygląda ;) Obie żyjemy i mamy się dobrze... rudy zając też żyje i ma się ok także w kwestii żywotności nic się u nas nie zmieniło :)
  13. doznałam szoku jak wyskoczyło mi na fejsbóku to przykre info, mam nadzieję że po sekcji wyjaśni się co było przyczyną i że będzie Ci łatwiej wiedząc co tak na prawdę się stało
  14. ale dużo sweet foci :) rozpływam się w tym jeziorze które jest rzeką albo w tej rzece która jest jeziorem :evil_lol:
  15. upaś go to i nadmiar skóry zniknie :)
  16. pa ra pa pa pa :) jaka to melodia?
  17. Czyli mój rzut w psa parówką nie był aż tak sadystyczny...nie była w puszce :evil_lol:
  18. Pole do ćwiczeń znajdzie się zawsze ;)
  19. [quote name='Becia23']Kliknięcie w łeb, haha :lol: Szkoda, że na dzikie króliki nie zadziała, oszczędziłoby mi sporo nerwów :mad:[/QUOTE] No nie, tak to nie działa bo każdego innego królika by przyatakowała ;) :evil_lol:
  20. Żeby być specjalistką nie wystarczy teoria więc pewnie Rinusiowa jest teraz na zajęciach praktycznych :)
  21. [quote name='Luzia'] sądzisz że Olkowi na zdjęciach też kuśkę widać? :diabloti:[/QUOTE] na bank... on tu pokazuje zazwyczaj tylko twarz ale już ja wiem co czyha u dołu foty ;)hahaha
  22. [quote name='Becia23']Jak to zrobiłaś, że Sala nie chce zjeść królika? :razz:[/QUOTE] Intensywnie pracowałam z nią nad tym metodą klikerową :) Smycz, kaganiec i kliknięcie w łeb jak rwała do pasztetu. Trzy dni i zaczęła kumać że królik to ani posiłek ani zabawka a po tygodniu już luzem koło niego śmigała i tylko trzeba było upominać jak się zagalopowywała. Jak przyniosłam Teodora to każdy kazał mi się puknąć w głowę, dawali królikowi kilka dni życia ale jak widać udało się... Teodor jest z nami od 2010r i jeszcze ani razu nie był uszkodzony :evil_lol: No ale nigdy nie zostawiam ich samych sobie na wolności...bo jestem pewna że Ruda wykorzystałaby okazję ;) Ona go ignoruje/toleruje ale go nie lubi.
  23. świetny mix :) śliczną ma mordkę :loveu:
×
×
  • Create New...