Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. ale ja nie mówię o sobie tylko ogólnie uważam że babski światek traci przez takich jak Ty :evil_lol: promocja z gratisami to już stara sprawa a wrocław jest teraz tutaj w sensie w gdańsku i opowiem Ci wszystko na gg jeśli ofkors sobie życzysz :eviltong:
  2. [quote name='FredziaFredzia']Żulowa imprezowała? Znów?[/QUOTE] Żulówa nie robi nic innego :evil_lol: się cofnęłam żeby zobaczyć Twój ryjek....marnujesz się będąc pedałkiem :niewiem:
  3. Żulówa wróciła :) głowa mnie boli :evil_lol:
  4. a przez Ciebie zazdrość przemawia! :):eviltong: przecież nie mogę mówić w pracy że coś jest dobre nie wiedząc jak smakuje...sama nie lubię mieć do czynienia z ludźmi niekompetentnymi więc robię co w mojej mocy żeby być odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku :evil_lol:
  5. [quote name='Aleks89']Flaszka flaszka ,masz masz :evil_lol:[/QUOTE] mam ochotę pokazać Ci fakolca w tej chwili! :evil_lol: poza tym nie rób ze mnie alkoholika ... ja tylko testuje produkty, które potem w pracy sprzedaję! jestem zaangażowana w swoją pracę do tego stopnia że pracuję nawet mając wolne! to tylko i wyłącznie zaleta :eviltong:
  6. grasz niesprawiedliwie! :-(
  7. [quote name='Aleks89']Gnido!!:angryy:[/QUOTE] kto w ogóle wymyślił tak głupio ten zlot? przecież gdyby był nawet tydzień później to nie miałabym żadnego problemu żeby się pozamieniać tak żeby móc Ci towarzyszyć podczas nocnego plażowania :p
  8. ale noc z 16 na 17 downie będziesz w 3mieście :D kurde ale nie dam rady 4 nocek z rzędu walnąć :evil_lol:
  9. [quote name='Aleks89'] Żulówa-chcesz ,żebym ci rozkazał spać ze mną na plaży?[/QUOTE] przecież ja bym chętnie to zrobiła ... nie musiałbyś rozkazywać :) Ty ja zaraz coś wykombinuję żebym 17 miała chociaż na noc!
  10. [quote name='Aleks89']Jak ładnie poprosicie:diabloti: To wezme jutro aparat na spacer...[/QUOTE] bierz bo będzie wpierd.... :)
  11. [quote name='Aleks89'] Żulówa-no ty się zawsze zjawiasz w odp momencie ,a gdyby tak odkręcić wódkę to już stałabyś na tylnych łapkach i prosiła jak piesek:evil_lol:[/QUOTE] :crazyeye: nie wierzę że oficjalnie przy wszystkich nazwałeś mnie Żulówą :evil_lol::evil_lol: hahahahahaha no ale pewnie masz rację....dzisiaj też idę na wódkę :loveu:
  12. widzę że przyszłam w odpowiednim momencie...ciekawe rozmowy są :)
  13. [quote name='Aleks89']A no tak zapomniałem:evil_lol:[/QUOTE] dlatego masz mnie, żebym Ci przypominała o takich rzeczach :)
  14. [quote name='Aleks89']Wówczas będę abstynentem.Bo póki co to mam malutki problem :P:diabloti:[/QUOTE] że niby z alko? :) proszę Cię! już Ci to tłumaczyłam...jesteśmy polakami :eviltong: w nas siła narodu, musimy pielęgnować tradycje :razz:
  15. [quote name='Aleks89']Módl się ,żeby z Gdynią wyszło to zaproszę cię do mojej willi :diabloti:[/QUOTE] na spożywanie alko w luksusach? ;) kiepsko tak przyjść z wódką za 15zł do luksusów...zacznę zbierać na coś z wyższej półki xD hahaha
  16. [quote name='Aleks89']Potem wróciłaś nawalona do domu i pogadałaś ze ma chwile i zostawiłaś na pastwę doła.[/QUOTE] wiem, mam wyrzuty sumienia z tego powodu...nawet nie wiesz jak wielkie :( ale byłam w kiepskim stanie
  17. [quote name='Aleks89']Nie kłam ,w nocy to albo ...... ,albo jesteś w pracy.:eviltong:Więc na bank nie płaczesz do poduszki.[/QUOTE] w przerwach o ile mam poduszkę gdzieś w pobliżu :) wczoraj np. byłam tak zmęczona że leżałam i imprezowałam niczym spraliżowana :evil_lol:
  18. [quote name='Aleks89'] kasiu-a cóż ja mówię co nie byłoby prawdą?:evil_lol:[/QUOTE] tak, wszystko! ja niby się śmieję i traktuję to jako żarty ale w nocy przez Twoje słowa nie mogę spać i płaczę do poduszki :eviltong:
  19. [quote name='Aleks89']MASZ MASZ MASZ TY W SWÓJ ZAKAZANY PYSK :lol::lol:Tak mnie od ciot wyzywać :-([/QUOTE] przecież wiesz że to z miłości.... i wybacz ale kultura osobista nie pozwala mi przytoczyć epitetów jakie na gg piszesz o mojej osobie i to jeszcze do mnie to piszesz, wcale się nie kryjesz z tym że masz o mnie złe zdanie :evil_lol:
  20. [quote name='Aleks89'] Kaśka-za ciotke mam w pysk:evil_lol:[/QUOTE] Ty masz? xD
  21. [quote name='dOgLoV'] skoro tak mowisz :evil_lol: [/QUOTE] wiem co mówię ;) :evil_lol:
  22. Olek to przecież 100% ciotka i za to go uwielbiam! :) :loveu: mój pedzio kochaniutki
  23. trzeba było wstawić, na pewno by było popularne ;) Olek proszę Cię...zniszczyłbyś kolesia tym dresem, czapeczką i opalenizną, fajny jest taki jaki jest! naturlanie naturalny :D ale zarościk taki 3 dniowy to nie głupi pomysł
  24. ja mogę trzymać parasolkę żeby światło nakierowywać czy coś ;)
×
×
  • Create New...