-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
gartuluję małych obsrańców :) foty z rzezi z przyjemnością też bym oglądnęła i jakiś filmik! :eviltong: ale zadowolę się szczeniorami jutrzejszymi jeśli tak stawiasz sprawę :) jeszcze raz gratulacje... no i niech zdrowiutkie będą ŁONE oraz ich mamuśka żaden nie wypadł w biegu? :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
rozrywkę na dzisiejszą noc poproszę bo do pracy idę zaraz :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ten temat już został szeroko zganiony :evil_lol:[/QUOTE] ominęło mnie :roll: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']tak jak krasnale :lol: Wacek wyskoczył w drodze powrotnej z piłką :shake: :evil_lol:[/QUOTE] i Ty tak otwarcie na dogo o tym piszesz? xD zaraz Cię ktoś zgani -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']:lol:No jedna szczera.Repa ci przyprowadzić jakiegoś?:eviltong:[/QUOTE] teraz już nie...przed trzeba było zaproponować mi repa :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja przyznaję się bez bicia że owszem mam xD hahaha... -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Nie lubię statystyk....tam gdzie 'bogato' też jest menelstwo, pijaństwo i ćpuństwo tylko bardziej pochowane po melinach bo kontrole mundurowe większe. Wiem jak jest u mnie, niby porządna okolica a melin od groma.... u mnie chociażby piętro niżej przez kilka lat dwóch braci handlowało prochami. Wracając do domu w nocy z imprezy czy od znajomych musiałam niemalże slalomem omijać naćpanych gówniarzy na klatce schodowej. Z mieszkania zrobili konkretną melinę, nie można było zliczyć ile osób tam mieszka....podjeżdżały im auta pod okna i napierali bejsbolami w szyby. Całkiem wesołe towarzystwo. -
[quote name='Pusiakowa']Dzień dobry! :) Tu jak zwykle nagadane o głupotach :diabloti:[/QUOTE] Bo takie rozmowy są najciekawsze :) [quote name='Aleks89']Bessi ma w misce ,albo karme z auchana ,albo puffi z biedry:evil_lol:[/QUOTE] bardzo możliwe... Bessi pomimo że jest psem wystawowym tzn. była to nie jada zbyt wytwornie :evil_lol: [quote name='Alicja']Buba ma najprawdopodobniej porażenie , wg objawów można podejrzewać[/QUOTE] bardzo możliwe... tak czy inaczej nie wygląda to fajnie :roll: [quote name='Vectra']chwalisz się czy żalisz ? :grins:[/QUOTE] sama nie wiem.... od paru dni stale robi coś takiego że mam chwile zwątpienia w to czy się cieszę że nadal żyje :evil_lol: [quote name='Unbelievable']a miska z biedronki :grins:[/QUOTE] więc żarło pewnie też :eviltong:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ekshibicjoniści są niegroźni :) jara ich że się ktoś ich boi ... ja tylko raz widziałam takiego , pół nagiego w płaszczu , tasującego frędzla na czyjś widok ... w parku koło ZOO , akurat maszerowałam do babci przez ten park ... pan z ptakiem miał pecha, bo miałam pieska ze sobą :evil_lol: foksteriera o imieniu Foksio :grins: na szczęście hycnał go tylko za płaszcz.[/QUOTE] a by juz nie miał się czym chwalić gdyby złapał za coś innego dyndającego :evil_lol: myśmy już później będąc w gimnazjum zwyczajnie w swiecie wyśmiewali takowego delikwenta...że ma małego, wtedy znika szybciej niż się pojawił :evil_lol: ale zdarzało się też tak że chłopacy dorwali, pobili i tyle było z miotania ptakiem przed szkołą ;) Amber, nie wiem...nie widziałam tych dzieci ale np. limo pod okiem to żaden problem :) Kumpela kiedyś spadła ze schodów a limo miała takie jakby ktoś jej ostro przywalił :evil_lol: Kazała sobie zrobić ładne portretowe foto, wydrukowała i ma w ramce powieszone :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Moja podstawówka była w lesie, potem przeszła transformację na gimnazjum i dalej tam uczęszczałam. Do szkoły prowadziły dwie drogi... pierwsza ta zalecana przez nauczycieli - ulicą a druga zakazana - lasem. Ja miałam 10 minut krótszą drogę do domu idąc lasem więc nie było mowy żebym zapierdzielała od dupy strony ale zawsze się chodziło większą paczką. Masturbujących się facetów za drzewem to ja się naoglądałam mnóstwo, takich wyskakujących zza drzewa z gołym ptakiem także :evil_lol: Szkoła w lesie = istny raj dla zboczeńców. Co ciekawe z mojego gimnazjum też o dziwo wyszłam bez uszczerbku na zdrowiu. Kiedyś był reportaż w lokalnej telewizji o mojej szkole, było to rzekomo najgorsze gimnazjum w trójmieście. Poziom nauczania był całkiem wysoki ale uczniowie niby byli bardzo agresywni. W reportażu wypowiadały się dziewczyny z mojego rocznika jak i kilku chłopaków...ogólnie reportaż był tak zmontowany że gdybym nie wiedziała jak to wygląda na prawdę to bym była w stanie uwierzyć. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Jak byłam mała to w moim sąsiedztwie mieszkał psychicznie chory gościu, który nas (w sensie dzieci) też gonił po podwórku z siekierką.... a mieszkam w centrum największej dzielnicy Gdańska ;) świra można znaleźć wszędzie. Co do pobitych dzieci to ja nie lubię generalizowania, nie każda rodzina zahaczająca o margines tzw. lekka patologia bądź przekraczająca ten margines bije dzieci. Dzieci jak to dzieci, czasami 'lubią' sobie same krzywdę robić. Sama nie raz nie dziesięć wracałam z podwórka do domu ze śladami pobicia, czemu? Bo byłam jedyną dziewczynką w moim przedziale wiekowym na podwórku i za wszelką cenę próbowałam dorównać chłopakom...byłam niekiedy przez to jeszcze gorsza od nich. Któryś skoczył z drzewa to ja skakałam z wyższej gałęzi, któryś mnie szturchnął to ja oddałam rzucając kamieniem i zaczynała się bójka ... takie tam pogodne zabawy dzieciaków. Chude, zabiedzone dzieci? Dzieci często są zbyt chude bo są w fazie wzrostu...długie ręce, nogi a chude jak patyki (faza pająka)... z wiekiem to się wyrówna i niekoniecznie wynika to z zaniedbania, niedożywienia czy czegokolwiek. Cieszę się że choć w gruncie rzeczy moje dzieciństwo było nie tak znowu dawno ale jeszcze w tych czasach kiedy siniaki, zadrapania itd. nie kojarzyły się przechodniom tylko i wyłącznie z maltretowaniem w domu. Fajnie że ludzie teraz zwracają uwagę na takie rzeczy ale jednak mam wrażenie że niekiedy jest to ostro przesadzone. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
wolę nie analizować co się dzieje z moim mózgiem po alko...grunt że szybko wraca do swojego stanu wyjściowego :evil_lol: -
skoro się już tutaj ktoś doczłapał to wrzucę jakieś foty :) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/P8230102.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/P8250109.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/P8250127.jpg[/IMG] a że nie mam zdjęć swojego psa to macie mojej kumpeli Bessi i jej babci Bubę :) Bubę także miałam przyjemność poznać osobiście. Starsza, schorowana dama... nie wypytywałam bo to niegrzeczne ale musiało jej się stać coś poważnego bo kuleje i pół mordki ma sparaliżowanej, na jedno oczko nie widzi. Dlatego też jest rozpieszczana przez swoją panią, też sędziwego wieku kobietę :) Fajnie razem wyglądają... pani Babcia jest bardzo drobnej budowy a Buba to dużutka suka :) No a Salsa żyje! :)
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[QUOTE=makot'a;19883448]Amber, czy Ty nie masz przypadkiem niepolskich korzeni? :diabloti:[/QUOTE] dobrze kombinujesz! :D hahahaha -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
aj tam się znasz :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
wódka nie jest nudna...może w złym towarzystwie pijasz :evil_lol: samemu to fakt nudno -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
o ho :) nie oburzaj się maleńki -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Wódko wódko uszczęśliwiasz mnie na krótko :evil_lol:[/QUOTE] kupujesz za mało w takim razie xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:) oj tam... słowa nie są ważne więc nie ma co zapisywać -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Do kiedy ;)?[/QUOTE] też do jutra :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Dzień dobry, nazywam się Kasia, nie piję od jutra :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: buahahahaha.... Doglov wygrałaś z tym parciem :cool2: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
U mnie to zależy...czasami mam bardzo bolesne miesiączki a czasami przemijają prawie niezauważalnie, częściej jednak niestety ta pierwsza opcja się pojawia, wtedy pomagają mi dwie tabletki ibupromu max wzięte z około godzinną przerwą. Zdarza się że biorę tabletki na zaś czyli np. rano się budzę, jest niby ok ale gdzieś tam już powoli zaczynam czuć że będzie bolało to sobie aplikuje ibuprom i jest cacy :) Jak byłam młodsza to wymiotowałam :loveu: Gospodarzu a jak u Ciebie z tymi sprawami? :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
fajne podnóżki o wyglądzie pita ale nie lubię mebli ze zwierzęcym akcentem :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[QUOTE=makot'a;19862859]A jak się kupiło nie tylko głupiego, ale też opętanego? :roll:[/QUOTE] pies z papierami jest poza konkurencją i tyle :) a właściciele psów rodowodowych powinni mieć osobne dogo dla zadufanych ludzi:eviltong: