Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. Nasze koty tzn., że kotki są u Ciebie na dt czy ds? ;)
  2. oczywiście, że odmłodniała ! :) piękna sunia i kciuki za ds!
  3. czy Adaś również potrzebuje ogłoszeń?
  4. dostałam tekst +zdjęcia na mail. jutro przysiądę nad ogłoszeniami (powinno być ok. 50 stron internetowych).
  5. Bardzo mi przykro Lili....dopiero i AŻ rok.....
  6. Ptyś do kotów pewnie by się przekonał- ale swoich ;) u mnie na "nie swoje"- na dworze, drą jadaczkę i ciągną jak lokomotywa a w domu? 6 kotów i jakoś w zgodzie żyją.
  7. [quote name='Amadorka']Jestem z hoteliku 4łapy k/Tomaszowa Maz.[URL]http://hotel-4lapy.pl/[/URL]tel na stronie.Z kotami zawsze uważam,chociaż obserwuję nowych gości.[/QUOTE] ok. dzięki wielkie. zadzwonię jak dojadę do domu (ok. 19-20).
  8. niedługo połknie swoją zdobycz ;) [url]http://images10.fotosik.pl/2583/2ce4c2f76eeecbf4med.jpg[/url]
  9. [IMG]http://images44.fotosik.pl/448/12ded901a14379f6.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images48.fotosik.pl/447/ebdb5d39f04f4bac.jpg[/IMG] Kulawik (w tle- Wredota): [IMG]http://images42.fotosik.pl/620/4c8a2bdbe0a2e3d0.jpg[/IMG] Czyżby najbrzydszy pies w schronisku? :loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/620/a2deaf3ce5902581.jpg[/IMG] i ostatni psiak- Onek Z naroślą na plecach, bojący się smyczy, unikający wzroku człowieka, "sparaliżowany" w czasie głaskania, pomimo to już na tyle nam zaufał, żeby przypominać o swoim istnieniu i wyglądać przez psie drzwiczki. Czy starszy pies, wymagający pracy doczeka się domu???:shake: [IMG]http://images46.fotosik.pl/1807/17bb6ff817870122.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1660/f562a8c32515ae3d.jpg[/IMG]
  11. Reszta z sali 5: Wredotka z Cedrykiem: Wspólna adopcja byłaby cudowna.... [IMG]http://images45.fotosik.pl/1591/156c916fe0f377ee.jpg[/IMG] Cedryk [IMG]http://images40.fotosik.pl/1831/9679fc396a60bbd3.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1813/ffe3fa937768022b.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/447/b33c83f4ccbdc90f.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1705/508e2756944eeec1.jpg[/IMG]
  12. czyli rozumiem, że dzwoniłaś do schroniska i jest ono powiadomione o chęci adopcji? Teraz chodzi o "doglądanie" suczki? Beat- tak, wiem, że poza W-wą ale również padała inf., że jakby była taka potrzeba, Lika przyjechałaby bezpośrednio po suczkę, tylko musiałaby być osoba, która by nadzorowała adopcję, tak aby Lika nie musiała jechać na darmo.
  13. Tej "behawiorystce" to samej by się przydało naprawić psychę. a mnie bierze za każdym razem jak wracam ze schroniska. albo opadam z sił albo jestem wściekła.
  14. Apsa- oczywiście, że działają, aż za dobrze ;) Pies mi wtedy depcze po piętach albo skacze koło mnie i nie chce się odkleić co w ostateczności nie jest spacerem a udręką ;) (wiem, wiem tak źle i tak nie dobrze). Wiesz Velma to taka odważna była bo siatka ją ochraniała ;) 12!!! no nieźle...chyba wczoraj wykrakałam bo swoje chciałam Ci podrzucić ;) może chcesz sprawdzić jak będzie z 16 ? hihihi
  15. Czekam na odpowiedź Amadorki, chciałabym się czegoś dowiedzieć, gdzie psiak miałby przebywać itp.. I oczywiście czy brak inf. jak z kotami nie "skreśla jego kandydatury"?
  16. Do psów jest bezproblemowy- tzn jak już pisałam- trzyma się na uboczu (obecnie jest z 5 samcami), schodzi im z drogi, nie pcha się na spacer do wyjścia tylko czeka na końcu "kolejki". Do ludzi jest miły, przychodzi na drapanie, chodzi za mną po wybiegu. Próbowałam go rozczesać i był bardzo grzeczny (zaniechałam jednak zabiegu bo strasznie skołtunioną ma sierść a przed zimą obcięcie go nie wchodzi w grę). Wczoraj był na spacerze ale długo zajęło nam dojście na trawę, był jakby nieobecny, szedł powolutku, z opuszczonym łebkiem. Do kotów nie był sprawdzany, nie kojarzę też, żeby jakiegoś na spacerze widział. Amadorka- to suuuuuuuper oferta z Twojej strony. Niestety ja sama nie dam rady wspomóc w całym, ew. leczeniu (wychodzimy jednak z założenia, że początkowo trzeba by było go przebadać). Co mogę zrobić? Założyć mu wątek i żebrać o kasę, jeśli miałby do Ciebie trafić. Psiak jest tak "ciapowaty", że aż słodki i zapada w pamięci. Amadorka- skąd jesteś? Może podaj mi nr tel do do Ciebie zadzwonię i pogadamy.
  17. To właśnie słowa ludzi, że kot to nie człowiek, więc po co ja w ogóle zrzędzę?? Tylko przepraszam bardzo, po co w takim razie kot? żeby się miał ładnie prezentować wśród gości? Pasował do wystroju domu? Ogólnie "obraziłam" ludzi bo przecież nie skorzystałam z jakże ich cudownego domu, według mnie nie pasującego do takiego kota jakim jest Majka. Otwarcie stawiałam sprawę ale no cóż, może jednak myśleli, że zmienię zdanie i przeproszę, przywiozę kota i wszystko będzie cacy.
  18. Z Wredotką: [IMG]http://images49.fotosik.pl/1651/81b6bddbb116a382.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/620/c5f925986f5124a9.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1830/9656bf70dd805f19gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1651/f11f33e864ab9352.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1660/4292bfb2b6f7a782.jpg[/IMG]
  19. O gotowaniu też poinformowała mnie opiekunka tylko, że ja nie wiem, czy on po prostu do tego czasu jeszcze pożyje. Wstawię resztę sali 5: Jack- z jakiegoś powodu zasiedział się w schronisku a przecież to ładny pies! Tak właśnie galopuje do człowieka: [IMG]http://images35.fotosik.pl/1660/a849af386d5876a9.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1791/a82303dc79b25162.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1585/cca5e55dbf5f1c1f.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1705/12b8f84376766254.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/447/50e5b7e86c810d1d.jpg[/IMG]
  20. Na Velmę w 70% optyczne wołanie, machanie itp skutkuje odwróceniem się do mnie tyłem i maszerowanie w kierunku w jakim ona sama sobie obrała, chociaż jak widzi, że idę w przeciwnym kierunku- dziarsko za mną zaczyna maszerować. Natomiast jeżeli jest już ciemno- trzyma się bardzo blisko, może pomyśli, że jej zwieję ;) Wczoraj mój dzielny stróż odstraszył intruza- co jakaś tam sarna będzie jej stąpać po "jej" polu! takiego rumoru zrobiła, że po sarnie aż się kurzyło. Zwierza nie było a Velma "dla pewności" jeszcze przez pół godz. szczekała...
  21. [quote name='malagos']Myślałam,że to ta sunia, o która tak walczyła Lika.[/QUOTE] Wyżej Apsa napisała o suczce. Myślę, że lepszym pomysłem byłby tel od samej osoby zainteresowanej suczką, niż chodzenie do Dyrekcji i rozmowy w czyimś imieniu. Lika- dzwoniłaś na Paluch? podaj nr suczki i dowiedz się, powiedz też, że jesteś zainteresowana jej adopcją i chciałabyś jak najszybciej dać jej dom.
  22. Te zdjęcia były robione jakieś 2-3 m-ce temu. teraz jest jeszcze chudszy. nie wiem czy to jest kwestia karmy, którą dostają (po innych nie widać, żeby byli tacy chudzi), czy tego, że zawsze trzyma się na uboczu- może nie dopuszczają go do miski? z opiekunką rozmawiałam na ten temat i powiedziała, że on po prostu tej karmy nie lubi/nie je. teraz nie ma możliwości gotowania. ja mogę go dokarmiać ale jestem tylko raz w tygodniu!, więc w nd się naje a potem co? trzeba by było go wyciągnąć ze schroniska i brać również pod uwagę jakieś choróbsko ale ja już sił nie mam na zbieranie deklaracji itp.
×
×
  • Create New...