Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. po prostu wyuczone zachowanie. szczerzenie prawdopodobnie pomagało to i stosuje taką metodę. Psy jakoś muszą powiedzieć, żeby się do nich nie zbliżać. Te które umieją odczytać- faktycznie nie podejdą. Jedna z moich suczek jest "niewąchalska" i jak nieznany pies do niej podejdzie- pokazuje uzębienie (również zachowanie nauczone w schronisku), natomiast ze swoim stadkiem żyje w zgodzie.
  2. Szkoda, że tak się dzieje. Kiedyś ludzie na dogo się wspierali i działali razem dla dobra zwierząt. Teraz? wątpię w to coraz bardziej... Wydaje mi się, że ta strona to wydarzenie na FB
  3. to się cieszę, że jednak w tym całym zgiełku myśli się o bohaterze wątku ;)
  4. myślę, że nie zaszkodzi ale dajmy jeszcze kilka dni.
  5. ale się ciotka rozkręciła! :) super!!!
  6. oj......a ogłoszenia Misiek ma?
  7. dziewczyny- znacie kogoś ze śląska kto mógłby przyjąć suczke?
  8. ciotki a sprawdzałyście na wątku domów tymczasowych? ja niestety nikogo ze Śląska nie znam, kto mógłby wziąć sunię...
  9. Obecnie Dada mega intensywnie "uzależniła się" od pomagania zwierzakom z Korabiewic. Tam większość czasu i energii zostawia ale jak już wyżej napisałam- skontaktowałam się tel. i dzisiaj ma swoje rozliczenie wkleić.
  10. to trzymam bardzo mocno kciuki za zdrowie psiaka!!! a jak tam Sami w wielkim świecie sobie radzi?
  11. edit: Skontaktowałam się tel. z Dadą (nr podany na wątku Megi). Dzisiaj wieczorkiem wejdzie i zrobi rozliczenie. O ile dobrze zrozumiałam- pieniądzę są przelane na konto Kikou ale to już potwierdzi Dada.
  12. takich ludzi to tylko sprać! i jak psiak? wiadomo coś? jakiś odzew z ogłoszeń?
  13. dzisiaj trafiła wpłata od Pani Barbary B. z Przemyśla- 3 zł. Dziękujemy! ja od siebie dokładam 12 zł., tak, żeby Chojraczek miał równo 300 zł.
  14. wszystko dobrze?
  15. ale ładny psiak :) szybko powinien znaleźć dom.
  16. jejku...zaraz z bezsilności serce mi pęknie...
  17. no proszę to u nas można o takich warunkach tylko pomarzyć!
  18. jest to jasne ale jak na razie ani osoba z doświadczeniem ani bez niego się nie zgłasza a 6 psów niezsocjalizowanych do dt oddać? to graniczy z cudem.
  19. na miejscu jest...ale lepiej, żeby nie wiedział o tym psie...nie chce się rozpisywać na wątku. Lilk_a- jak możesz podaj mi już nr konta dla Samiego- wpłacę od lutego grosik.
×
×
  • Create New...