Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. W takim razie przelałam 350 zł. za luty. Jeszcze nie mam żadnego nowego przelewu ale przy okazji następnej wizyty bardzo podziękuj swojej przyjaciółce za pomoc! Edit: na koncie pozostało +62 zł. (wszystko w drugim poście).
  2. tak ale gdzieś czytałam że czerwony kolor może używać tylko moderator (chyba, że to chodziło o same posty). Poza tym za czerwonym nie przepadam- wolę zielony czy niebieski ;)
  3. może faktycznie ciotki zapomniały i trzeba się przypomnieć- innej opcji nie ma... edit: rzuca się w oczy podpis czy za mały?
  4. myślę, że skoro jest już na opłacenie za luty, nie będę czekać do końca m-ca ale prześlę teraz pieniądze. Dużo staruszków jest u Kikou a kasa zawsze potrzebna. Co o tym sądzicie? Może tak być?
  5. a co Ulv?......;) e tam- odchudzają! pffff kochanego ciała nigdy nie za wiele!
  6. uuu a ja myślałam, że Sami jest na plusie, tzn bez żadnych długów. Czyli po spłaceniu długu u Aty- już wycofuje się ze swojej deklaracji? Dlaczego nie zagląda na wątek Samiego?....za bardzo zajęta?
  7. ale za to zgrana ;) [I]dzisiaj odnowiłam kolejne ogłoszenia Samiego[/I]
  8. ok to wpisuje 1160 zł. "na marginesie" w moim poście, żeby się nie zawieruszyło. Beatko- wysyłam nr konta.
  9. z tego co go widziałam ( a szedł wtedy na spacer) to miewa się całkiem nieźle.
  10. a tak na marginesie to "straszny" tłok na wątku........szkoda, że Sami ma tak mało aktywnych fanów.
  11. nie trać....w końcu ktoś się musi zainteresować!!!
  12. czyli jeżeli dług wynosił 1440 zł. - 200 zł. (P.B.) - 350 zł. - 300 zł. = dług zmalał do minus 590 zł. obliczenia tak na szybko.
  13. o masz, ale "niespodzianki".........
  14. wszystko zależy od "szkoły" i oczywiście weta. Jedni ciachają w czasie rui- inni nie.
  15. Właśnie o to chodzi, że nie wiem ile zostało w sumie przelanych pieniędzy i ile jeszcze wynosi dług. Jestem taką osobą, że lubię mieć wszystko dobrze poukładane- to się tyczy również spraw, których się podejmuje a w tym przypadku skarbnikowania, więc dzisiaj wyślę jeszcze do Dady sms z przypomnieniem i mam nadzieję, że już dzisiaj wszystko będzie czarno na białym napisane.
  16. prawie, prawie ;) ale się "odpicuje" i może trochę z tą dominacją popracować?
  17. a który to Barry? sunia faktycznie bardzo biedna- coś ma z uchem? ktoś ją pogryzł? to są typowo bezdomniaki, czy idioci je puszczają samopas? [I](może założysz im osobny wątek...?)[/I]
  18. kotka nie krwawi. weź bo będziesz miała kociaki! ciachaj anisa! a zaczęcie się u kotki rui- zależy od samej kotki- niektóre mają przez kilka pierwszych dni (ciche dni)- tak, że nawet nie zauważysz a kot pokryje Ci kotkę/taki przypadek znam, że rodzeństwo się "pokryło"- babka nie chciała robić aborcyjnej- urodził się jeden mały kociak, który po tyg. umarł.
  19. Dada- bardzo proszę o rozliczenie aby było wiadomo na czym się stoi (albo leży). Rozmawiałyśmy przedwczoraj i prosiłam abyś przynajmniej zajrzała na wątek. Z tego co zrozumiałam to i ja przelałam za styczeń i Ty, także, żeby sytuacja była jasna- muszę mieć Twoje rozliczenie. A tymczasem kolejne wpłaty z FB dla Chojraczka za, które baaardzo dziękuję! * Anna R. (Ruda Śląska)- 30 zł. * Małgorzata K.-Cz. (Warszawa)- 32 zł. * Monika K. (Piekary Śląskie)- 50 zł. jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję!!! STAN KONTA NA DN. 14.02.2013r.: + 412 zł. jeżeli 2 razy zostało przelane za styczeń (i ja i Dada to już zostanie z tego opłacony luty albo dług za poprzednie m-ce. No ale do tego muszę mieć poprzednie rozliczenie).
  20. eeee ściema jak zwykle .... ;)
  21. podpowiedzcie mi (bo trochę osób dzwoniło w sprawie "mojego" onka to może i o Alpinie bym wspominała?)- tylko ja spod Warszawy i ogłaszam głównie na mazowieckie. Czy szukacie jej domu/mieszkania? może mieszkać w budzie? czy lepiej w domu? wiadomo jak z kotami?
  22. prawda, że cudne te psiaki z długim stażem w schronisku? tyle lat- kupa czasu ale teraz- nadrabia!
  23. a można to tak z dnia na dzień przerwać? czy stopniowo?
  24. Magdy to zawzięte dziewczyny (i dobrze! :) )
×
×
  • Create New...