Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. Piękności! Może Majkel? Majki, Maniek (kurcze-wszystko na m....) albo Lizak bo faktycznie z niego słodziak ;)
  2. 2-3 tyg. to mało czasu ale myślę, że jak najbardziej propozycja Magdy jest do rozpatrzenia (może ktoś na osiedlu/na spacerze by zobaczył Bonga i się zakochał...).
  3. Ciesze się bardzo, że niczego Chojraczkowi nie brakuje :)
  4. ja za to chyba jestem jedną z niewielu babek, które nie narzekają na brak czegokolwiek do ubrania. Tomek się pyta czy nie potrzebuje jakiegoś nowego sweterka czy butów a może spodni. Nieeeeee. Dla mnie to koszmar chodzenie po sklepach ;) a te 3,5 pączka, które dzisiaj zjadłam nie pójdzie w cycki a w brzuch...jak zwykle. heh
  5. [quote name='piescofajnyjest']cierpliwe jestesmy.....poczekamy;)[/QUOTE] oczywiście, że tak :)
  6. Faktycznie- ludzie wydają się fajni i to szkolenie no no. Takiego domu dla tej suni sobie marzyłam ;) Wiem Luciu, ze jest Ci trudno ale myślę, że będzie miała tam baaardzo dobrze!
  7. Dzisiaj dotarło od Ani G. z Warszawy (chyba od Ciebie Groosia ;) ) 40 zł. Edit: Czy coś jest potrzebne na już Chojrakowi? Na dzień dzisiejszy ma + 160 zł.
  8. Wszystkiego dobrego dla Malwinki!!!
  9. trzeba by było zacząć go intensywnie ogłaszać. psiak ładny- może znajdzie dom....
  10. niech ktoś się w końcu odezwie!!!
  11. oj może coś się przykleiło.... pamiętam jak chorowałam po pomidorze...
  12. tam są ogólnie takie ceny? a jak z warunkami? (pytam z ciekawości). Tak- ludzie zazwyczaj w to co słyszą/widzą w tv- wierzą. Ostatnio było gdzieś o amstaffach/amstaffowatych- szlak mnie trafił jak babka mówiła, że "takim psem" (jakby to była inna kategoria psa) ma "zakodowaną agresję i ze to kwestia czasu jak może wybuchnąć" aaa i że jedna tylko osoba z domowników musi się nim zajmować- paranoja jakaś.
  13. co do kotów to ja interweniuje, tzn. krzyczę albo "ejjjjj" albo "spokój" i zazwyczaj to pomaga.
  14. Lucia- nie ma co się martwić. Jak Państwo rozsądni to będzie jej u nich dobrze. Porozmawiaj na żywo i mam nadzieję, że będziesz już pewna.
  15. w niektórych przypadkach- brak wiadomości to dobre wiadomości. Mam nadzieję, że i tutaj to zdaje egz.
  16. [quote name='FLY']no wiem, wiem, po prostu "troszkę" mi się spodobał i nie mogę oderwać wzroku;)[/QUOTE] To prawda :) Piękny pies!
  17. Właśnie- jak dama to co ma po błocie latać? :)
  18. [quote name='FLY']...i jak słodko podgryza palce na ostatnich zdjęciach:loveu:[/QUOTE] to akurat trzeba oduczyć. Wiem co piszę ;)
  19. a stamtąd Hania nie ucieka?
  20. [quote name='sambo_os1']Malwinka pakuje manatki,państwo zdecydowali się na adopcję :multi:[/QUOTE] a co z sunią rezydentką? jednak polubiła Malwinkę?
  21. niestety ale pomóc finansowo już nie daje rady. Psiak u Ulki miałby mieszkać w domu?
  22. oczywiście się z tym zgadzam- stresująca sytuacja, chociaż niczego złego się nie zrobiło
×
×
  • Create New...