Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. Mam Ursocam. Wcześniej trzepnęłam literówkę...
  2. u mnie akurat kot był drugi. należy też zaznaczyć- zależy jaki kot ;)
  3. :evil_lol: Maćku- Twój głos oczywiście również się liczy!
  4. Zamówiłam karmę happy dog sano za 114 zł. (99 zł. + 15 zł. kurier). Na innych stronach patrzyłam i kurier gratis ale koszt tej samej karmy w granicach 130 zł. http://allegro.pl/happy-dog-sano-n-7-5kg-na-choroby-nerek-2355-i3051206326.html Mam nadzieję, że będzie jeszcze przed weekendem. stan konta na dzisiaj to 288,69 zł.
  5. spokojnie- trochę więcej ale to nic. Moje odpukać na razie nie chorują. Dam znać jak wyślę.
  6. Znasz wątek transportowy? może tam napisać? ja gdzieś zgubiłam w swoich subskrypcjach....
  7. Właśnie- najważniejsze, że miał szczęście znaleźć ds- pooglądać świat- nie za krat. Pamiętam go jeszcze jak zaczęłam jeździć do schroniska i Bubę (*) z którą był w klatce. Wszystkim dziękuję pięknie za zaangażowanie- dzięki Wam Kręcik nie spędził reszty życia w schronisku. Chciałabym zaprosić na wątek Filipa, który swoją młodość spędza w schronisku (jest tam już od 2009r) a ma ok. 5 lat: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240746-Cała-młodość-spędzona-w-schronisku-Niewidzialny-Filip-Warszawa[/url]
  8. kurcze to może my się nie zrozumiałyśmy hehe Ja kupię te leki (taki mały prezent dla Krysi), odbiorę i wyślę. Krysia może jeść jakieś psie smakołyki typu kurze łapki itp.? lubi? No i proszę podaj mi dane i adres do wysyłki. Wypłatę powinnam dostać jutro/w pt to wyślę na początku następnego tyg.
  9. Też się baaaaardzo cieszę :) Zapraszam również na wątek Filipa, który w schronisku spędza swoje młode lata [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240746-Cała-młodość-spędzona-w-schronisku-Niewidzialny-Filip-Warszawa?p=20550784#post20550784[/url]
  10. Ja :) ........
  11. napisałam post ale mi wcięło bo serwer przeciążony (ciotki nie śpią tylko na forum siedzą). Jeszcze raz: odbiór leków osobisty na bielanach ale mogę któregoś dnia podjechać po całość- to co potrzebne wyślę Tobie Tinula a Theovent przekażę Morisowej (my już się umówimy bezpośrednio albo złapiemy w schronisku)- reszta dla potrzebujących psiaków. Może tak być?
  12. [IMG]http://images37.fotosik.pl/1986/90989521d03db9e4.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/791/8f36231c80a6ec9a.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1823/3a220e96694c9b9d.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/582/770cfdd045662511.jpg[/IMG]
  13. Tak wyglądał trafiając do schroniska: [IMG]http://images47.fotosik.pl/1744/e10219691465d5a9.jpg[/IMG] I teraz: [IMG]http://images46.fotosik.pl/1979/e878f79ec7c4d814.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1758/06ff22b82c03d9f7.jpg[/IMG]
  14. Tak, Ci, którzy go ostatnio odwiedzili :)
  15. [U]Tekst do ogłoszeń[/U] napisany przez jedną ciotkę z dogo (zapomniałam nicku...): Wspaniały pies do adopcji. Adoptuj! Warszawa Filip na początku podchodzi do ludzi z dystansem, może po latach spędzonych w azylu bada czy ktoś jest wart jego zaufania, czy nie zostanie znów zraniony ale w głębi duszy pragnie mieć swój dom, swojego człowieka, rękę do głaskania, ramię do tulenia, dlatego wystarczy jeden spacer z psem aby przekonać się, że Filip to jednak otwarty i przyjazny kompan do towarzystwa. Pies, który trafił do schroniska za młodu i spędził tam całe życie czasami po prostu zapomina, że może być jeszcze szczęśliwy, że może mieć życie normalne, jak te psy, o których się słyszy.. W stosunku do innych psów jest tolerancyjny, jednak człowieka chciałby mieć całkowicie dla siebie, nie dla innego psa, kota czy dziecka. Po tylu latach chce być wreszcie czyjś... Filipek ma około 5 lat, odpowiedni byłby dla niego dom u statecznych, spokojnych, doświadczonych opiekunów, psiak nie wymaga dużej ilości ruchu, gdyż szybko się męczy. Jest po tysiąckroć lepszym kandydatem na przyjaciela niż szczeniak, nie przechodź obok niego obojętnie, daj mu szansę pokazać, że jest wart miłości. Psiak przebywa w schronisku w Warszawie. Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o psiaku, proszę o kontakt tel. 609-266-951 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  16. [B][U]Historia Filipa[/U][/B] nie jest przerażająca, nie grozi mu uśpienie, nie został pogryziony. Jest tylko bezdomny a jego młodość upływa w schronisku. Trafił 20.04.2009r jako roczny psiak, do tej pory nikt go nie pokochał. Czy zestarzeje się za kratami? Poznałam Fifka kilka m-cy temu. Na początku trochę nieśmiały- szybko się to jednak zmieniło. Teraz zbliżam się do jego klatki, ogon zaczyna latać, grzecznie czeka na zapięcie smyczy, otwieram klatkę i na 20 min jest wolny! Lubi pobiegać ale bez przesady, sportowcem nie zostanie, uparciuchem też bywa jak coś poczuje (a jedzenie sobie bardzo ceni- dzięki czemu nowe komendy wykonuje całkiem nieźle). [U]Filip[/U] to cwany psiak- potrzebuje konsekwentnej osoby, w przeciwnym wypadku może sobie pancia dookoła łapy owinąć. Rozpieszczanie? Jak najbardziej ale z głową. [U]Spacer[/U] z nim nie jest uciążliwy, lubi zabawki (ale nie piszczące- ich się boi), zachęcony biega- jako jeden z niewielu w bezpiecznym miejscu jest puszczany i pięknie wraca na zawołanie. Nie chciałabym go widzieć w klatce z budą a w domu- mieszkaniu jako kanapowca. [U]Filip [/U]musi być jedynakiem, dom z małymi dziećmi też nie jest wskazany. [U]Jest wykastrowany, ma ok. 5 lat.[/U] Czy taki "koślawiec" z nadwagą ma szansę wybić się wśród tylu psów? Zostać zauważonym? Mam nadzieję, że tak. Zakładam mu wątek, gdyż nie ukrywam- szybko zdobył moją sympatię- po prostu uwielbiam tego psa! [B][U]Chciałabym prosić o pomoc w wypromowaniu go oraz ogłoszeniach.[/U][/B]
  17. Wydaje mi się, że Państwo są otwarci na rady. Mieli onkę- dostawała wspomagacze, regularnie odwiedzali również weta i wiedzą o co chodzi, także Pani jak najbardziej jest za podawaniem suplementów/dobrego jedzonka i wydaje mi się, że chcą jak najlepiej dla psiaka. Kciuki trzymam i prosiłam o inf.
  18. a ja mam pytanie: czy hotelik w tej sytuacji nie ma możliwości zabrania psiaka do domu? Czy jak na wątku hotelu jest napisane pies będzie musiał zmienić hotel?
×
×
  • Create New...