-
Posts
10164 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdyska25
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
magdyska25 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
u mnie akurat kot był drugi. należy też zaznaczyć- zależy jaki kot ;) -
Cała młodość spędzona w schronisku. Niewidzialny Filip. Warszawa
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Bea! -
:evil_lol: Maćku- Twój głos oczywiście również się liczy!
-
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
magdyska25 replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:lol: dzięki Bjuta -
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
magdyska25 replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zamówiłam karmę happy dog sano za 114 zł. (99 zł. + 15 zł. kurier). Na innych stronach patrzyłam i kurier gratis ale koszt tej samej karmy w granicach 130 zł. http://allegro.pl/happy-dog-sano-n-7-5kg-na-choroby-nerek-2355-i3051206326.html Mam nadzieję, że będzie jeszcze przed weekendem. stan konta na dzisiaj to 288,69 zł. -
Znasz wątek transportowy? może tam napisać? ja gdzieś zgubiłam w swoich subskrypcjach....
-
Właśnie- najważniejsze, że miał szczęście znaleźć ds- pooglądać świat- nie za krat. Pamiętam go jeszcze jak zaczęłam jeździć do schroniska i Bubę (*) z którą był w klatce. Wszystkim dziękuję pięknie za zaangażowanie- dzięki Wam Kręcik nie spędził reszty życia w schronisku. Chciałabym zaprosić na wątek Filipa, który swoją młodość spędza w schronisku (jest tam już od 2009r) a ma ok. 5 lat: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240746-Cała-młodość-spędzona-w-schronisku-Niewidzialny-Filip-Warszawa[/url]
-
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Też się baaaaardzo cieszę :) Zapraszam również na wątek Filipa, który w schronisku spędza swoje młode lata [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240746-Cała-młodość-spędzona-w-schronisku-Niewidzialny-Filip-Warszawa?p=20550784#post20550784[/url] -
Cała młodość spędzona w schronisku. Niewidzialny Filip. Warszawa
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
rezerwacja -
napisałam post ale mi wcięło bo serwer przeciążony (ciotki nie śpią tylko na forum siedzą). Jeszcze raz: odbiór leków osobisty na bielanach ale mogę któregoś dnia podjechać po całość- to co potrzebne wyślę Tobie Tinula a Theovent przekażę Morisowej (my już się umówimy bezpośrednio albo złapiemy w schronisku)- reszta dla potrzebujących psiaków. Może tak być?
-
Cała młodość spędzona w schronisku. Niewidzialny Filip. Warszawa
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images37.fotosik.pl/1986/90989521d03db9e4.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/791/8f36231c80a6ec9a.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1823/3a220e96694c9b9d.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/582/770cfdd045662511.jpg[/IMG] -
Cała młodość spędzona w schronisku. Niewidzialny Filip. Warszawa
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Tak wyglądał trafiając do schroniska: [IMG]http://images47.fotosik.pl/1744/e10219691465d5a9.jpg[/IMG] I teraz: [IMG]http://images46.fotosik.pl/1979/e878f79ec7c4d814.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1758/06ff22b82c03d9f7.jpg[/IMG] -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Tak, Ci, którzy go ostatnio odwiedzili :) -
Cała młodość spędzona w schronisku. Niewidzialny Filip. Warszawa
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
[U]Tekst do ogłoszeń[/U] napisany przez jedną ciotkę z dogo (zapomniałam nicku...): Wspaniały pies do adopcji. Adoptuj! Warszawa Filip na początku podchodzi do ludzi z dystansem, może po latach spędzonych w azylu bada czy ktoś jest wart jego zaufania, czy nie zostanie znów zraniony ale w głębi duszy pragnie mieć swój dom, swojego człowieka, rękę do głaskania, ramię do tulenia, dlatego wystarczy jeden spacer z psem aby przekonać się, że Filip to jednak otwarty i przyjazny kompan do towarzystwa. Pies, który trafił do schroniska za młodu i spędził tam całe życie czasami po prostu zapomina, że może być jeszcze szczęśliwy, że może mieć życie normalne, jak te psy, o których się słyszy.. W stosunku do innych psów jest tolerancyjny, jednak człowieka chciałby mieć całkowicie dla siebie, nie dla innego psa, kota czy dziecka. Po tylu latach chce być wreszcie czyjś... Filipek ma około 5 lat, odpowiedni byłby dla niego dom u statecznych, spokojnych, doświadczonych opiekunów, psiak nie wymaga dużej ilości ruchu, gdyż szybko się męczy. Jest po tysiąckroć lepszym kandydatem na przyjaciela niż szczeniak, nie przechodź obok niego obojętnie, daj mu szansę pokazać, że jest wart miłości. Psiak przebywa w schronisku w Warszawie. Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o psiaku, proszę o kontakt tel. 609-266-951 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
[B][U]Historia Filipa[/U][/B] nie jest przerażająca, nie grozi mu uśpienie, nie został pogryziony. Jest tylko bezdomny a jego młodość upływa w schronisku. Trafił 20.04.2009r jako roczny psiak, do tej pory nikt go nie pokochał. Czy zestarzeje się za kratami? Poznałam Fifka kilka m-cy temu. Na początku trochę nieśmiały- szybko się to jednak zmieniło. Teraz zbliżam się do jego klatki, ogon zaczyna latać, grzecznie czeka na zapięcie smyczy, otwieram klatkę i na 20 min jest wolny! Lubi pobiegać ale bez przesady, sportowcem nie zostanie, uparciuchem też bywa jak coś poczuje (a jedzenie sobie bardzo ceni- dzięki czemu nowe komendy wykonuje całkiem nieźle). [U]Filip[/U] to cwany psiak- potrzebuje konsekwentnej osoby, w przeciwnym wypadku może sobie pancia dookoła łapy owinąć. Rozpieszczanie? Jak najbardziej ale z głową. [U]Spacer[/U] z nim nie jest uciążliwy, lubi zabawki (ale nie piszczące- ich się boi), zachęcony biega- jako jeden z niewielu w bezpiecznym miejscu jest puszczany i pięknie wraca na zawołanie. Nie chciałabym go widzieć w klatce z budą a w domu- mieszkaniu jako kanapowca. [U]Filip [/U]musi być jedynakiem, dom z małymi dziećmi też nie jest wskazany. [U]Jest wykastrowany, ma ok. 5 lat.[/U] Czy taki "koślawiec" z nadwagą ma szansę wybić się wśród tylu psów? Zostać zauważonym? Mam nadzieję, że tak. Zakładam mu wątek, gdyż nie ukrywam- szybko zdobył moją sympatię- po prostu uwielbiam tego psa! [B][U]Chciałabym prosić o pomoc w wypromowaniu go oraz ogłoszeniach.[/U][/B]
-
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się, że Państwo są otwarci na rady. Mieli onkę- dostawała wspomagacze, regularnie odwiedzali również weta i wiedzą o co chodzi, także Pani jak najbardziej jest za podawaniem suplementów/dobrego jedzonka i wydaje mi się, że chcą jak najlepiej dla psiaka. Kciuki trzymam i prosiłam o inf. -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
magdyska25 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
a ja mam pytanie: czy hotelik w tej sytuacji nie ma możliwości zabrania psiaka do domu? Czy jak na wątku hotelu jest napisane pies będzie musiał zmienić hotel?