jak coś to też mogę zrobić pakiet/y. Ile psiaków potrzebuje dodatkowych?
Bardzo się cieszę, że już tyle psiaków ma domki!
aaa i jeszcze jedno: dobrze by było pozbierać psy w kilku pierwszych postach, które już mają ds, które szukają.
Jak nie masz zbyt dużo czasu- możesz napisać do moderatora, żeby dał kilka postów- mogę przynajmniej tak jeszcze pomóc.