Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. "i co się patrzycie?!" hahahaha faktycznie, mina niezbyt zachwycona.
  2. spotkanie bulw :) boszzz szelki, kolczatka, obroża?
  3. padało rano u mnie było tak, że zastanawialiśmy się czy w ogóle psom spacery w takich warunkach wyjdą na zdrowie (tym bardziej, że nie mają potem gdzie wyschnąć...). ale pojechaliśmy- najpierw padało, no a na koniec wyszło słońce heh Filipowy spacer może nie wyszedł zbyt dobrze ale wreszcie udało nam się dorwać wybieg- Filip najpierw bardzo niepewny (nieznany teren) ale potem nawet się rozbrykał. Mam 2 filmiki. Nie chciał ćwiczyć i skakać przez przeszkody- leniwiec jeden. Tylko szukał jedzenia ;) Psy obok strasznie szczekały- Fifek zwiał i schował się za Tomka- oj niepewny psiak.
  4. Dzięki pięknie Moniko. Potwierdzę jak tylko dojdą. Groosia jak Ty to robisz? dzisiaj w schronisku a już o 16 na forum! ;)
  5. zaglądam do psiaków :) ale tu wesoło!
  6. ja dopiero będę mogła wpłacić parę groszy ale po 10.06...wcześniej nie mam co. a mogą być zdjęcia rachunków? skanu nie mam ale obfocić i tu wstawić- owszem. będę jutro w schronisku. jak coś to mój nr: 609-266-951
  7. ...bardzo smutne. jedni rozpaczają bo stracili członka rodziny a inni zwierzęta traktują gorzej niż śmieci. jutro fifek będzie miał spacer. planujemy bardziej "inteligentne" zadania dla niego- mam nadzieję, że pogoda dopisze.
  8. ale masz piękne (i okrąglutkie ;) ) psiska. ja jak widzę moją "młodszą dwójkę" to przypomina mi się bajka o dwóch, niezbyt mądrych psach :evil_lol:
  9. najważniejsze, że nie brakuje Wam cierpliwości :)
  10. zdjęcie śliczne! :) psiaki na starość jakby nabierają rozumu ;) zaraz pędzę na bazarek. Dostałam wpłatę od Pani Pauliny H. z Poznania- 10 zł. Pięknie dziękujemy! z moją wpłatą Chojraczek ma + 393 zł.
  11. jak coś to też mogę zrobić pakiet/y. Ile psiaków potrzebuje dodatkowych? Bardzo się cieszę, że już tyle psiaków ma domki! aaa i jeszcze jedno: dobrze by było pozbierać psy w kilku pierwszych postach, które już mają ds, które szukają. Jak nie masz zbyt dużo czasu- możesz napisać do moderatora, żeby dał kilka postów- mogę przynajmniej tak jeszcze pomóc.
  12. damy damy a co mamy nie dać? ile jeszcze czasu zostało? które są do wywózki na 1 miejscu?
  13. tak na szybko zauważyłam, że karma ma minus- duże dawkowanie (?)
  14. właśnie znowu siedzę nad ogłoszeniami Fifka. Wypromowałam mu kilka stron, napisałam nowy tekst i wrzuciłam nowe fotki. jutro zrobię plakat i w pon. wydrukuję, porozwieszam (no już sama nie wiem gdzie?) w lecznicy przychodzą ludzie, którzy mają już zwierzęta a Filip raczej nadaje się do domu bez innych czworonogów. Jakieś pomysły?
  15. no proszę i ta tendencja do ucieczek "zniknęła". świetnie :)
  16. kurcze- faktycznie nie napisałam zrozumiale... ;) chodziło mi na jakich stronach jest ogłaszana Renia (tak, żebym nie dublowała bo portal może wtedy usunąć moje ogłoszenie).
  17. nikt nie chce takiej pięknej Bułeczki? (zapisuję się na wątek i kibicuje "małej").
  18. zastój w adopcjach...kiedy się wreszcie "ruszą"? zaraz wakacje i znowu może być ciężej...
×
×
  • Create New...