i jeszcze przyszła wpłata od Groosi- 40 zł. Dzięki!
stan konta na dn. 2.05.2013 +105 zł.
jak Chojraczek stoi z karmą? na ile mniej więcej starczy? czy leki suplementy, które bierze?
Myślałam sobie, że skoro jest na + 105 zł. to, żeby już przelać to 100 zł. na dług i będziemy na 0 ale jak niedługo Chojraczek będzie czegoś potrzebował to lepiej zostawić.