Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. W jakiej folii na dworze mieszka??? Wiesz kuzlik on chyba całe życie spędził na dworze. Zimą lubił być w domu bo było mu ciepło, a teraz jak na dworze ciepło to może woli być na dworze. Tak z przyzwyczajenia. Wiem, że chciałabyś aby jednak mieszkał w domu, myślę, że przejdzie mu to mieszkanie na ogrodzie. Wołaj go często do środka, daj mu coś smacznego w nagrodę że przyszedł i pewnie za jakiś czas zrozumie, że teraz do mieszkania ma dom a ogród to na spacerki.
  2. A Jacuś jest w schronisku czy już w domu?? Zdjęcia takie raczej domowe. Co on ma takie ciemne plamy między oczami i wokół oczu?? Buziaki dla Reksia :loveu:
  3. Widząc nowy wpis zajrzałam w nadziei, że Reksiu ma dom a tu niestety. Pozdrawiam mielecką ekipę i życzę dużo sił, bo pracy jak pisze halcia macie nie do przerobienia.
  4. Waldi481, sprowokowana Twoim wpisem wstawiam (moje ulubione): O PSIE I … ROZSTANIU (Dlaczego Bóg dał człowiekowi psa?) [FONT=Georgia]Pewnego razu Pan Bóg przechadzał się po Rajskim Ogrodzie. Nagle zza krzaka wyszedł Diabeł: [FONT=Georgia]- Słyszałem, że stworzyłeś człowieka...[/FONT] - zagadnął Szatan. [FONT=Georgia]- Tak, już żyje na Ziemi. Może mieć partnera i dzieci, na razie uczy się rozpalać ogień i budować miejsce na nocleg, ale za tysiące lat będzie władcą całego globu.[/FONT] [FONT=Georgia]- I co z tego[/FONT] - prychnął Diabeł - [FONT=Georgia]nawet za te tysiące lat i tak będzie SAMOTNY.[/FONT] Zasępił się Pan Bóg, podrapał w długą, siwą brodę i powiedział: [FONT=Georgia]- Więc stworzę mu przyjaciela! Wybiorę jedno ze zwierząt, które uczyniłem, aby go strzegło i było mu poddane, ale jednocześnie oddało mu całe swoje serce.[/FONT] [FONT=Georgia]- To niemożliwe![/FONT] - Diabeł się roześmiał i gdzieś przepadł. Pan Bóg natomiast zwołał zwierzęta z każdego gatunku i wybrał PSA. [FONT=Georgia]- Odtąd będziesz ogrzewał człowieka swoim ciepłem, uspokajał spojrzeniem, kochał z całego serca, nawet kiedy on Cię znienawidzi. [/FONT] [FONT=Georgia]- Dobrze[/FONT] - odparł dobry pies. [FONT=Georgia]- Chociaż będziesz musiał znosić wszystkie upokorzenia, staniesz się też jego najlepszym przyjacielem. To bardzo zaszczytna rola. Niestety Twoje serce będzie musiało bić dwa razy szybciej i nie będziesz mógł żyć długo - najwyżej 15 - 20 lat.[/FONT] [FONT=Georgia]- Ale powiedz mi, czy człowiek nie będzie cierpiał, gdy odejdę do Ciebie? [/FONT] [FONT=Georgia]- Właśnie o to chodzi. [/FONT] [FONT=Georgia]- Jak to?[/FONT] - zdumiał się pies. [FONT=Georgia]- Będzie cierpiał i będzie wiele dni nie utulony w bólu. Ale to Ty nauczysz go odchodzenia i przemijania, Ty nauczysz go kochać i odchodząc zostawisz wielką miłość w jego sercu. Jesteś aniołem, którego powołałem, aby niósł radość i nadzieję, ale także uczył wiecznego prawa przemijania, aby ludzie wierzyli, że po ich życiu, jest życie TUTAJ. Kiedy to zrozumieją, nie będą płakać, bo będą wiedzieć, że spotkają Ciebie znów. [/FONT] [FONT=Georgia]I w ten sposób Pies stał się aniołem, który przybrał skórę zwierzęcia i trafił na ziemię, aby uczyć Człowieka miłości, wierności i przyjaźni, ale także przemijania. Nauczyć, że jest TU i TERAZ, ale także TAM i POTEM...[/FONT][/FONT] Anna Starek poprostuania(at)gmail.com
  5. Tak się przestraszył zakładania tej obróżki??
  6. O jakim wyczynie Reksia piszecie??? Co zrobił?? Jak dobrze, że Makao ma wreszcie dom, bardzo się cieszę :multi:. No i Dziadeczek Reksiu został sam. Dlaczego nikt go nie chce przyjąć do siebie? Tyle staruszków znalazło domy a on czeka i czeka. Co jest nie tak z Reksiem??
  7. [quote name='toyota']Zapomniałam napisać, że Dyzio ma bardzo gustowne ubranko i wygląda w nim jak Sherlock Holmes :).[/QUOTE]O to to, właśnie, dokładnie tak, jak Sherlock Holmes :lol:
  8. To dobrze, że Dyziu już zdrowy i wrócił do pełnienia swoich obowiązków :lol: Zrobił się z niego pies podwórkowy z domowego. Ubrany zimowo i dobrze, a Gacek co tak lata goły. Zimę macie lepszą niż w zimie. Zaglądaj tu kuzlik od czasu do czasu i napisz co u Dyzia i Gacka.
  9. Więc życzenia zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia są tu jak najbardziej na miejscu. Całej Waszej trójce.
  10. [INDENT] [COLOR=#0000FF][COLOR=#0000FF][B]Zdrowych, spokojnych, ciepłych Świąt Wielkiej Nocy dla Moni i jej wspaniałej Rodziny - Krysia z Sonią [/B][/COLOR][/COLOR] [IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRWqmS6cFBPZMfGyZc_p3x8tfo6SrD1LE2Xtjg8ftYcXVgWnPHn[/IMG] [/INDENT]
  11. [COLOR="#0000FF"][/COLOR][COLOR="#0000FF"][COLOR="#0000FF"][B]Zdrowych, spokojnych, ciepłych Świąt Wielkiej Nocy dla Dyziunia i jego wspaniałej Rodziny - Krysia z Sonią [/COLOR][/COLOR][/B] [IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRWqmS6cFBPZMfGyZc_p3x8tfo6SrD1LE2Xtjg8ftYcXVgWnPHn[/IMG]
  12. [SIZE=2]Kiedyś[SIZE=2], niedawno wpadła mi w ręce pocztówka, którą dostałam od Frania ... Schowałam ją, aby nie zginęła
  13. Może to dlatego, że ma za mało ruchu, albo wiek daje znać o sobie. Reksiu, czy doczeka się swojego domu ...
  14. [QUOTE]nikt nie chcial juz jesc mojego gotowanego :smile:[/QUOTE]Hmm, no i co TY o tym myślisz :evil_lol:, jakieś wnioski?? :evil_lol: No to niech spaceruje i zacznie już pełnić obowiązki kierownika posesji. Ale się z niego spacerowicz zrobił, w Mielcu taka bidunia siedział w budzie cały czas i za bardzo nie chciał wyjść. Pewnie go łapy tzn. stawy bolały. Pomogły mu te preparaty prawda? Będę zaglądać tu do Was czy z Dyziem już dobrze.
  15. No to za każdym razem jak będziecie w schronisku pogłaskajcie Reksia chwilkę , tak ode mnie bo ja mam za daleko aby go osobiście wygłaskać. Taka moja uprzejma prośba. Ja preferuję większe psy niż Reksio, no i długowłose. A tu Reksio mały i krótkowłosy :-D - i bardzo mi się podoba.
  16. Ja tak ciągle pytam o Reksia bo muszę się przyznać, że to mój ulubieniec. Taki Reksio ... z bajki :oops:
  17. No patrz a to sobie rarytasy wybrał - Puffi z Biedronki. Ale jak chce tylko to jeść to niech je. Może jeszcze nie czuje się zdrowy i dlatego kaprysi z jedzeniem. Mam nadzieję, że schudł tylko z powodu tej infekcji. Zawsze tak wybrzydzał z jedzeniem?? chyba nie. Czy choroba już opanowana??
  18. Czaruś już po operacji, ale szybko. Podajcie mi proszę numer konta to wyślę trochę pieniędzy na poczet operacji czy może rekonwalescencji Czarka. Dziadeczki na spacerze a czy z Reksiem w porządku, że nie chciał iść??
  19. Jak Dyziu się czuje?? je już więcej??
  20. Odżyje na pewno, tylko można go wspomóc jakimiś preparatami wzmacniającymi, ale to lekarz powinien sam zaproponować :roll:. Może mu ugotuj trochę rosołku z wołowiny z warzywami i kawałkami mięsa. Powinien się skusić.
  21. Jak Dyziu dzisiaj? Czy jedziecie na kontrolę do lekarza po skończeniu antybiotyku??
×
×
  • Create New...