Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Widać, znaczy się słychać, że Pan Marian jest zadowolony z Twoich odwiedzin. Może porozmawiać, poopowiadać Ci - tego mu chyba brakuje (możliwości porozmawiania z kimś). Choć jak piszesz tobciu teraz u Pana Mariana "letnicy" na podwórku, to ma towarzystwo. Rex jak zawsze świetny, to jego umiłowanie piłki bez względu na pogodę. Wygląda moim zdaniem bardzo dobrze. Fajnie, że udało się z gazem przed tymi upałami, w taką pogodę palić w piecyku węglowym, to w kuchni bez mała jak w piekle.
  2. No to Rex ma już za sobą niezbyt przyjemną wizytę. Teraz będą tylko same przyjemne :lol:
  3. Przydadzą się na zakupy dla Chłopaków :p A jak wygląda sprawa obiadów Pana Mariana?? Szkoła na razie nieczynna, stołówka nie działa. Czy otrzymał jakąś pomoc na wyżywienie od gminy?? Aaa, no i jak działa kuchenka gazowa?? Zadowolony Pan Marian??
  4. Strasznie długotrwały ten żurek :lol:. To teraz Pan Marian może pokucharzyć sobie i może trochę Rexowi. A na jak długo wystarcza taka butla gazu przy gotowaniu takim jak będzie Pan Marian jej używał, czyli dla jednej osoby + czasem dla psa. Cena nowej pełnej butli to rozumiem 55 zł
  5. Świetna wiadomość :multi:. To znaczy Pan Marian nie wiedział o planach zakupu butli dla niego? Ale miał niespodziankę. Ale czy ma kuchenkę, na której będzie mógł gotować. Nie pamiętam, ale chyba ma. [B]Asikowskiej należą się wielkie podziękowania za sponsoring [/B]:modla: [B]Asikowska pokłony [/B]
  6. Dziękuję tobciu za relację z wizyty. Przyznam, że dla mnie trochę wzruszająca. Życie potrafi być bezwzględne i nieprzewidywalne. I smutne. Nie będę kontynuować tej myśli. Rex wspaniały pies, bardzo dobrze wygląda i jest w świetnej kondycji. Aż miło patrzeć jak biega i się bawi. Zdjęcia świetne, filmiki również :loveu: Chyba w sytuacji Pana Mariana "koza" byłaby bardziej praktyczna niż gaz butlowy. Zimą miałby dzięki niej ogrzewanie. Gaz fajny, szybko się gotuje ale ciepła nie daje. Odnośnie posiłków - czy w miejscowości gdzie Pan Marian mieszka jest jakaś stołówka pracownicza, bar, jadłodajnia?? Może gmina mogłaby wykupić Mu talony na obiady żeby chodził tam zjeść. Na moim osiedlu jest taka jadłodajnia gdzie chodzą ludzie z talonami z opieki społecznej na bezpłatne obiady. Można tam też kupić posiłek, jedno danie kosztuje 2 złote. Takie talony byłyby dobrym rozwiązaniem dla Niego. Przecież gmina teraz płaci za obiad tej szkole czy firmie catteringowej no to niech by płaciła barowi. Może powinien wystąpić o to z prośbą na piśmie, bo dla urzędnika pismo to rzecz święta i musi na nie odpowiednio zareagować. W tej chwili mam poważne wydatki domowe (wymiana wszystkich czyli 4 okien), ale w czerwcu może uda mi się przesłać choć niewielką pomoc finansową dla Pana i Rexa. Zobaczę jak to wszystko wyjdzie. Daj znać tobciu z wyprzedzeniem kiedy będziecie wybierać się z ponowną wizytą.
  7. Jaką Rex ma sympatyczną mordkę. Dopiero teraz na tych zdjęciach to zobaczyłam :oops:. W ogóle to taki fajny pies. No i świetnie wygląda, ani za gruby, ani za chudy, taki w sam raz Bardzo zdemolował zasłonkę do budy, jak taki to niech mu wieje ...
  8. Dobre wiadomości, Rex na filmikach wygląda dobrze, zadowolony, rozbiegany. Jak młody pies. Szkoda, że jest problem z ogrodzeniem, bo teren do biegania jest bardzo fajny. Ale z tego co zrozumiałam Pan Marian spuszcza Rexa jak wyjdzie na podwórko. Pewnie nie biega sobie za długo, ale trochę. Do budy dobra by była gruba (1,5 cm) karimata, świetnie izoluje nawet w ujemnych temperaturach. Tylko chyba też dość łatwo Rex mógłby ją poszarpać.
  9. Tak, poczekamy tobciu :lol:. Fajnie, że pojechaliście w odwiedziny
  10. Tobciu zrobiłam przelew dla Rexa/Pana Mariana. Wysłałam na to samo konto co w grudniu
  11. Można tu [URL="http://pl.tinypic.com/"]TinyPic - WSTAWIANIE ZDJĘĆ - bezpłatny hosting obrazów, udostępnianie zdjęć i hosting filmów wideo [/URL][URL="http://pl.tinypic.com/"] [/URL]
  12. Free zajrzałam na Twój wątek :-(. Tylko tyle mogę, ... zajrzeć Pozdrawiam Cię
  13. Cieszę się, że odwiedziny wypadły sympatycznie. Musi być bardzo zimno w tym domu skoro Pan Marian poprosił o trochę węgla. Tak jak w nieogrzewanym mieszkaniu. Dobrze, że napisałaś tobciu list, wyraziłaś w ten sposób nasze myśli odnośnie Rexa. Niech go zabiera do domu zwłaszcza teraz kiedy tak zimno na dworze. I żeby go spuszczał z linki to pies sobie pobiega po podwórku, tylko o ile pamiętam to tam nie jest dobre ogrodzenie. Żeby gdzieś nie pobiegł i nie zginął. Rex na zdjęciach wygląda ładnie, boki zaokrąglone, radosny. Może zamiast gotowej, kupnej zasłonki do budy przybić nad wejściem mały dywanik/kawałek dywanika żeby mu nie wiało i było cieplej. Tylko wtedy nie będzie mógł wyglądać sobie z budy na podwórko. W lutym dołożę się do zakupów dla Chłopaków, tylko trochę później jak Kochany Zakład Pracy wypłaci mi pensję :oops:. Trzeba chyba kupić jedzenie dla Rexa i może ten ekogroszek jak będzie na tyle pieniędzy. Pisz kiedy będzie planowana wizyta u Pana i Rexa żeby przelew zdążył dojść.
  14. Ależ ta Łatka chuda. Teraz w domku zacznie nabierać ciałka.
  15. Też dziękuję i cieszę się, że wszystko w porządku :lol:
  16. Jeśli tak to Łatka i Czarek trafili do dobrych domów, pod dobrą opiekę. Niech odeśpią stres i długą podróż. A dom Reksia - czy to także jest taki prozwierzęcy dom?? Na zdjęciach Reksiu wygląda na zadbanego i zadowolonego.
  17. Czy ci Państwo - Vera i Juergen - to osoby prywatne, czy przedstawiciele jakiejś organizacji/fundacji?? Łatka i Czaruś u nich zamieszkali w domu??
  18. A tam opóźnienie, dobrze, że miał kto zrobić zakupy i zawieźć. No i tym sposobem ujrzeliśmy oblicze Pana Mariana :lol: znaczy poznaliśmy Pana.:lol: Zmieniając temat - Cudak jak syneczek maluśki?? ile urósł?? ile przytył?? grzeczny, słucha mamy?? Pozdrawiam.
  19. Cudak świetnie, wielkie dzięki.:loveu: Cieszę się, że Pan Marian nie miał świąt Bożego Narodzenia przy puściutkim stole. Trzy torby mówisz. Fju, fju Podziękowania dla Pośrednika za wizytę u Pana.
  20. [quote name='tobciu']I by ogrodzenie zreperował, by Rexa mógł spuszczać. Jakiś drut do połatania by się zorganizowało.[/QUOTE]O właśnie, o tym też trzeba by z Panem Marianem porozmawiać. Tylko nie wiadomo czy free zechce podtrzymać korespondencję
  21. Tak, to miłe ze strony Pana Mariana, że Ci odpisał free. To teraz Ty odpisz na ten list i wytworzy się korespondencja. Może podpowiesz Panu w sprawie Rexa żeby go czasem zabrał do domu, a w mrozy (jeśli będą) to obowiązkowo. Pisałaś tobciu, że Cudak zrobiła zakupy dla Pana. Dostanie je niebawem, a może już dostał?? [B][COLOR=#0000ff][SIZE=3]Wszystkiego dobrego Wszystkim w Nowym Roku 2014[/SIZE][/COLOR].[/B] [COLOR=#0000ff][B] Marzeń, o które warto walczyć,[/B] [B]radości, którymi warto się dzielić,[/B] [B]przyjaciół, z którymi warto być [/B] [B]i nadziei bez której nie da się żyć.. . [/B][/COLOR]
  22. Drugi bohater tego wątku - Dyzio [*] odszedł za TM :-(
×
×
  • Create New...