Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Jak już mamy/masz coś kupić to wybierz tobciu dobry skład, pomyślimy nad kosztem jak wybierzesz. Podobno tzw. czarci pazur to jakiś złoty środek jeśli chodzi o stawy. No oczywiście glukozamina i chondroityna to na pierwszym miejscu
  2. Powiem żartobliwie - "dobre" i "tanie" to się wzajemnie wyklucza. Coś jest albo dobre, albo tanie. No oczywiście może być coś drogie i złe, ale dobre i tanie to nie spotkałam.
  3. Ja swojemu psu staruszkowi [*] jak żył to dawałam Caniviton forte - tak mi poradził nasz tzw. weterynarz rodzinny :D. To były tabletki
  4. Tak, jeśli tego potrzebuje. Pieniądze na to są jak widzę w #3. To oczywiście tylko moje zdanie
  5. Ja to bym pewnie do tej koperty włożyła ciut więcej, chyba bym miała zaufanie, że Pan Marian będzie rozsądny. Nie żeby mi się coś niepodobało, broń Boże, ale chciałabym żeby miał jakiś grosz w kieszeni. Uważam, że bardzo dobrze zrobiłaś tobciu :). Co to jest 40zł na 2 tygodnie, ledwie Mu na sam chleb wystarczy, na pewno nie będzie wydawał nazwijmy to 'na głupoty'.
  6. No to na napełnienie butli będzie (zrobiłam przelew 2 godz. temu)
  7. Ile kosztuje napełnienie butli którą ma?
  8. Tosia&Lesio podziękowania za zakup węgla dla Pana Mariana. :) Taka ilość starczy Mu na trochę (na jak długo myślicie?). Teraz chyba gotuje wodę czy coś innego na piecyku nie na gazie. Spytajcie przy okazji wizyty czy ma jeszcze gaz - pewnie niedługo się skończy.
  9. Wybaczcie, ale nie mogłam się oprzeć ... więc wstawiam
  10. " To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych, bo nikt być samotny nie może. To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimny śniegiem dmucha, w serca złamane i smutne po cichu wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru Zło ze wstydu umiera, widząc, jak silna i piękna jest Miłość, gdy pięści rozwiera. To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu wieków, pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku. " autor nieznany Spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla Was wszystkich
  11. Proszę złóżcie życzenia świąteczno - noworoczne Panu Marianowi ode mnie :tree1:. A Rexa świątecznie wygłaskajcie i przytulcie. To chyba Cudak będzie teraz odwiedzać Pana Mariana. Cudak bardzo proszę
  12. B-b bazarek na taką kwotę - świetny wynik, gratulacje. Bardzo to wspomoże Rexa :smile:
  13. Rozumiem to pożarowe zagrożenie. Jest zawsze gdy w domu jest otwarty ogień czy to z lampy, świecy czy pieca. Też się boję pożaru. No ale co zrobić jak nie ma prądu, czymś rozjaśnić ciemności trzeba. Aha dziękuję Ci, że upiekłaś ciasteczka dla Rexa, to dobrze, że Ci się to spodobało i że się w "tej kwestii" rozwijasz :smile: bo może kiedyś ...
  14. Ciężkie ma warunki ten Nasz Marian. Człowiek nawet o tym nie myśli włączając światło, odkręcając kran z zimną czy ciepłą wodą lub siadając obok kaloryfera, że mogłoby tego nie być. To takie oczywiste, że to jest, że nawet tego nie zauważamy. A gdyby nagle tego wszystkiego nie było?? Tak masz rację, że Rex nie może wszędzie wchodzić jak na przykład moja Sonia czy Twój pies. U mnie sprawa posprzątania m.in. po psie to tylko problem czy mi się chce to teraz zrobić czy może trochę później. To nie takie ograniczenia czy wręcz utrudnienia jak u Pana Mariana. Niemniej cieszę się bardzo, że Rex może sobie poleżeć na kanapce od czasu do czasu i Pan to jakoś ogarnia. Podoba mi się Rex niewyczesany, ma takie łatki/cętki, wygląda trochę jak sarna :-D . W ogóle to świetny pies.
  15. Aaa tobciu jaka fajna relacja, no i te zdjęcia i filmiki. Najwspanialszy dla mnie widok to Rex na kanapce :Cool!: . I niech tak zostanie, znaczy niech mu będzie wolno pomieszkiwać w domu i poleżeć na kanapce (bardzo fajna ta kanapka, Ty ją nazywasz ławka, tak?) bo widać, że mu się to podoba. A narzutę musi Pan Marian zmienić na ciemną no i już będzie OK :grin:. Mordka już siwieje, trochę więcej wygody Rexowi się należy. Bardzo fajnie, że katlis może podarować Panu radio, to chyba jedyna rozrywka dla Pana Mariana, jedyny głos w Jego domu. Nie dziwie się, że tak Mu na tym radiu zależy żeby grało. Przypomniało mi się, że kiedyś myślałyśmy o lampie naftowej do domu. Nie ma chyba tej lampy jak dotąd. A może wrócić do tego pomysłu, jak myślicie?? Pan Marian nie ma wody w domu?? Studnia jest na podwórku blisko domu?? Pomyślałam jak wygląda pranie ... ciężko.
  16. Właśnie, miałam już kiedyś zapytać jak wygląda sprawa światła u Pana Mariana. Czy świeci sobie świeczkami? czy ma lampę naftową? Bo chyba na prąd w domu to nie ma widoku z racji zaległego, sporego zadłużenia wobec Zakładu Energetycznego.
  17. Np. miseczka karmy, puszka karmy i inne zależnie od pomysłowości. Czekam na cegiełki :-P
  18. Fajnie, że "koza" zainstalowana, teraz tylko "paliwo" dla kozuni. A z innej beczki - tobciu mam taki pomysł odnośnie Twojego bazarku. Czy mogłabyś dodać jeszcze cegiełki dla Rexa i dla Bartusia. Ktoś może nie znajdzie czegoś dla siebie wśród zaproponowanych rzeczy, ale chciałby przekazać jakiś pieniążek dla któregoś z piesów. :smile: Spotkałam takie bazarki fantowo/cegiełkowe.
  19. Dyziuniu, kochany staruszku [*] .....
×
×
  • Create New...