Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Podglądam co u Amberka, ciekawe jak przebiegała wczorajsza kąpiel. Czasem to przeżycie ekstremalne dla obu stron
  2. Czytam, oglądam i się cieszę bo dobrze to wygląda.
  3. Inny pies prawda. Dobrze mu tam gdzie jest i to okazuje.
  4. Wszak nie od dziś wiadomo, że kanapa czy łóżko to naturalne środowisko psa. Może być jeszcze fotel.
  5. Sprawdzam co słychać u Amberka, cisza więc chyba wszystko dobrze.
  6. Już jest, przyszedł. Witam się w Nowym Roku. Życzę nam wszystkim aby był to rok lepszy od poprzedniego, mniej trudny, bardziej normalny, abyśmy byli zdrowi, ludzie lepsi i żeby niedostatek nie zajrzał do naszych domów. Aha i zrealizujmy plany i marzenia, te które mamy od lat. NAJLEPSZEGO 2021.
  7. Oszszsz te pacany z tym strzelaniem. U mnie to jakby trwały działania wojenne na linii frontu
  8. Uprząż słuszna, w sam raz na Sylwestra. A tak na poważnie, świetne te szelki. Pięknie się w nich prezentuje. Amber nie wygląda na takiego, który planowałby ucieczkę. No bo kto ucieka od dobrego. Pozdrowienia dla Pani Magdy - i dołączam podziękowania.
  9. Tobciu dziękuję. Magia tego wątku, magia Pana i Psa - pamiętamy i ciągle tu wracamy
  10. Spokój, poczucie bezpieczeństwa - to widzę. Amberku oby to był początek końca twojej złej passy, złego losu. To zdjęcie jest świetne. Ale dobrze się złożyło z tym DT i tyle życzliwych osób wokół.
  11. Żeby ten biedny pies wreszcie znalazł tymczasową przystań, gdzie mógłby spokojnie czekać na własny, stały dom. Świetnie, że są dwa DT, znajoma P.Niny jest na miejscu, oby sobie dała radę z opieką nad Amberkiem. WiosnaA, osoba na którą można liczyć w trudnych sytuacjach. Żeby tylko nie wywinął czegoś w Sylwestra, psy wtedy wariują ze strachu. Agat wszystko się ułoży pomimo tych zawirowań. Jaki zadowolony na tej kanapie, za tym tęsknił, tego szukał.
  12. Ta smutna i realna myśl też chodzi mi po głowie. A pies jak to pies pozostanie wierny pomimo wszystko i będzie chciał wrócić do swego pana (celowo p nie P)
  13. Tak mari masz rację w tym co piszesz, niestety, ale ja tak optymistycznie pomyślałam. No a z tym DT na DS to ja nawet boję się myśleć, ale "dwa cudy gwiazdkowe" - tak bardzo życzę tego Amberkowi. Te poszarpane uszy mówią, że za różowo to on nie miał, więc niechby los tu coś zadziałał.
  14. Czyli wynika, że Amber nie uciekł z hoteliku bo bał się ludzi, tylko uciekł bo chciał wrócić do domu z którego no właśnie nie wiadomo czy się zgubił czy była jakaś inna przyczyna. Nie był bezdomny, stał się bezdomny i to niedawno chyba. Może go ktoś szuka? Zaproponuj agat zwrot kosztów, Pani nie chce skromnej nagrody ufundowanej przez nas, ale my chcemy pomóc finansowo w opiece nad Amberkiem, to co Ona mu daje w tej chwili jest bezcenne, ale niech przyjmie mały zwrot poniesionych kosztów. Wizyta lekarska, lek na uszy, kąpiel w salonie. O dojazdach nie wspomnę.
  15. Agat wielkie podziękowania dla Ciebie, rzucasz wszystko i pędzisz do Amberka. A przecież jest praca, dom, własny chory pies i własne siły, których pewnie nie masz. Nie wiem co powiedzieć... DZIĘKUJĘ. Co z Twoim psem (nie pamiętam jego imienia)?
  16. Nie wiem co napisać. Wieczorem jak przeczytałam newsa pomyślałam, że mi się przywidziało, czytam teraz ale nie, to dzieje się naprawdę. Cud a może przeznaczenie?? Wielkie podziękowania dla Pani Niny za wszystko co zrobiła i chce zrobić dla Amberka, za nieobojętność, pomoc i okazane serce.
  17. Agat odbierasz go jutro od Pani, która go znalazła - ukon dla Ciebie. Masz przecież problemy zdrowotne z własnym psem. Ale co dalej ?? mam na myśli Amberka
  18. Mógł wsiąść i pojechać. Kto wie gdzie się podziewał, ważne że jest żywy. Ale nas przećwiczył, tyle nerwów.
  19. Znalazł się !!! Cały i zdrowy !!! I to w Warszawie. Ze 100 km od hoteliku. Przepraszam ale nie mogę uwierzyć, znalazł się tak przypadkiem. Ogromne dzięki dla osoby, która wstawiła link
  20. Tak Jo, też myślę, że Amber jest już w innym rejonie i dlatego żadnych wieści od ludzi. Przyszło mi do głowy jakby poprosić Fundację Judyta aby zwrócili uwagę na takiego psa. Oni chyba mają siedzibę w tych okolicach. Dużo jeżdżą w terenie, może pomogą.
  21. Składam wszystkim wigilijne życzenia świąteczne
  22. Wigilijne świąteczne życzenia ode mnie
×
×
  • Create New...