Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Teraz w innym boksie odseparowany od agresora jest raczej bezpieczny. Tylko te mrozy ... Jak te psy wytrzymują w takich warunkach. Żal wszystkich, agresora też. Czekam na wyjazd białaska i pomyliły mi się z tego wszystkiego tygodnie.
  2. Zatem blizny na pyszczku i poszarpane ucho to niedawne wydarzenia sprzed paru miesięcy. Co się tam w tym schronie dzieje. Agat, że Ty go wypatrzyłaś na jednym ze zdjęć, to jakiś "palec boży"
  3. Cudo nie pies. Wykąpać ją, wyczesać, pies - marzenie. Tolu co te wszystkie psy w tym schronisku tak chudną, jaka myślisz jest przyczyna
  4. Odnośnie smarowania ran też mam doświadczenie z takim preparatem Karnosil hydro-żel naprawczy z jonami srebra i karnozyną. Możesz wygooglować i poczytać czy w Waszym przypadku będzie odpowiedni
  5. A spytam jak Figaro, gips nie uwiera go za bardzo tzn. do krwi?
  6. Tylko taki normalny Multilac nie baby, moja lekarka poleciła mi go dla Soni gdy zaczęły się u niej problemy jelitowe, fajnie pomagał. Myślę, że jak skończy się trucie pasożytów to będzie właściwy czas
  7. Czy byli u tego samego weta co wcześniej? Podoba mi się to kolejne, stopniowe postępowanie tego lekarza, zacznijmy od najczęstszych przyczyn drapania, jeśli nie ustąpi będziemy szukać dalej. Jak już będzie można podawać probiotyki (a może już można) to mam pozytywne doświadczenie z probiotykiem Multilac. 20 kapsułek kosztuje ok. 20 zł. Podawałam 1 kapsułkę dziennie. Może on jest chudy z powodu zaburzeń składu flory jelitowej, może ma problemy z wchłanianiem.
  8. Agat odpowiadam - 1. nie, to nie jest pomyłka 2. tak pamiętam, że moja deklaracja to 30 zł/m-c 3. w grudniu było po Mikołaju więc był spóźniony Mikołaj 4. teraz jest po Gwiazdce więc jest spóźniona Gwiazdka 5. nie powtórzyłam przelewu z grudnia, zrobiłam nowy wczoraj - spójrz na "tytułem" obu przelewów 6. co Ty mi chcesz odsyłać, przecież to są pieniądze Amberka No co ... W lutym nie ma już Mikołaja ani tym podobne
  9. Pani Ewo bardzo dziękujemy za pomocny post. Może Amber wybierze się do tego lekarza pomimo, że daleko. Agat łącznie z P.Magdą pewnie zdecydują. Encorton to steryd syntetyczny, działa na bardzo wiele schorzeń i ma wiele skutków ubocznych. Dla mnie to lek, który stosuję w ostatniej kolejności gdy inne nie pomagają (mówię to z doświadczenia). Tak Poker ma rację Encortonu nie można nagle odstawić, robi się to powoli, stopniowo zmniejszając dawkę. Może lekarz też zaleci metodę eliminacyjną tzn. dietę eliminacyjną, nie ma farmakologii, ale trwa dużo dłużej chyba, że przypadek pomoże i od razu się trafi na alergen pokarmowy PS. O widzę, że Ewa Marta ma doświadczenie praktyczne z metodą/ dietą eliminacyjną
  10. To on co najmniej 4 lata jest w tym schronisku. Wyglądał dużo lepiej, teraz zmarniał, wychudł. Może on nie je bo inne psy np. ten agresor nie dopuszczają go do miski, albo same wszystko zjedzą a dla niego nic nie zostaje.
  11. Maratończyk - słusznie i to podwójny maratończyk. Badania alergologiczne są takie drogie? Pozostaje zatem metoda eliminacji potencjalnych alergenów po kolei. A może pomoże ten zastrzyk przeciwświądowy, może to nie alergia.
  12. Jejku, pojawiła się Jaaga jako ostatnia, awaryjna deska ratunku dla białego psa. Tyśka obyś miała rację, że to "sprawka" znajomej znajomej.
  13. Zaprzyjaźnione zwierzaki, fajnie tak. Kiedyś miałam dwa psy, oni nie widzieli świata poza sobą, pili z jednej miski, jedli jedna miska obok drugiej, zawsze razem. Piękny widok, piękny czas.
  14. Właśnie agat dziewczyny dobrze radzą, może lekarz by trochę podciął ten gips
  15. A siusiu jest na dworze czy w domu? Wychodzicie na mini-spacer? Chodzi trochę po domu? koślawo bo koślawo liczy się fakt. Ile jeszcze ma być w tym "ustrojstwie?
  16. Amberek jednym słowem jest the best. Cudny, mądry, domowy pies. Powinien go teraz zobaczyć ten kto go porzucił. Chyba, że była inna przyczyna tego że znalazł się w schronisku.
  17. Barsa, no całkiem przekręciłam imię, czyli bardzo poważna choroba - rak pęcherza. Prawidłowa diureza jest bardzo istotna. Walczcie Dziewczyny i wiele łez radości że było siusiu.
×
×
  • Create New...