Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. A co Tania taka smutna???? Jakie smutne oczy.
  2. Tina, postaraj się śliczna suczko. [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] Pomyśl o szansie jaką dostajesz i ...... zmobilizuj się.
  3. [B]bubu[/B] nie wiem czy do Ciebie powinnam się zwrócić, ale piszę na wątku więc jeśli nie Ty koordynujesz psią pomoc u Was to odpisze mi inna osoba. Macie w lecznicy [U]Dropsika,[/U] leczyłyście/leczycie [U]Tinę[/U] którą trzeba zabrać z lecznicy, a teraz jeszcze[U] Franio[/U] szuka schronienia. Chciałabym pomóc choć trochę i przesłać dla tych psów jakąś kwotę pieniędzy (taki mały finansowy mikołaj :lol: ) Inaczej pomóc nie mogę, nie mam możliwości. Podajcie mi proszę na PW numer konta i dane do przelewu i [U]czy można zrobić jedną wpłatę nie dzieląc na poszczególne psy,[/U] a Wy wykorzystacie pieniądze tam gdzie będą najbardziej pilnie potrzebne.
  4. [quote name='sloneczkoswieci']....;) Ostatnio to mi wypił herbatę z kubka jak spałam;) ..... Pryzwioylam sobie z Kielc wielblada:-o[/quote] :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: Oooo, potrafi pić z kubka :crazyeye: Ale kondycję to Xancik ma wspaniałą. Uściski dla Waszej trójki. :lol:
  5. Słoneczko co u Was słychać????? Jak Xantuś????
  6. 2 październik - 2 grudzień :-( :-( Lizuniu [*] pamiętam ...........
  7. Witaj kika. Nie wiem jak się robi bazarek, nigdy nie robiłam ale może zajrzy tu ktoś kto potrafi i Ci podpowie. Albo napisz PW np. do Julie, basiapron bo one robiły bazarki dla Lizy. Dzięki kika. Wiesz, .... a ....
  8. Tak mi smutno ..... :-( :-( Dobrze, że Uszka zdążyła zaznać choć przez krótki czas szczęścia u boku swojego człowieka. Że mogła zasnąć w ramionach kogoś kto ją kochał. Uszeńko .... Uszeńko ..... :-( :-( Czemu już .... Bardzo współczuję Dagmar.
  9. Już 9 punktów. Głos oddany na skrzypaczkę oczywiście :lol:
  10. 24 października ..... Uszka :-( :-( http://www.dogomania.pl/forum/f85/mloda-katowana-sunia-sympatyczna-uszka-ma-dom-w-niemczech-74436/ Po kilkuletnim pobycie w schronisku Uszka znalazła Dom. Ostatnie pół roku życia spędziła we wspaniałym Domu u boku kochającej i troskliwej Pani. Uszeczka odeszła z powodu choroby nowotworowej. USZKO ....... :-( :-( :-( :-(
  11. „TĘCZOWY MOST” Właśnie ta strona Nieba nazywana jest Tęczowym Mostem. Kiedy umiera zwierzę, które było w szczególny sposób bliskie komuś tu na ziemi, wówczas odchodzi na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza dla wszystkich naszych Wyjątkowych Przyjaciół więc mogą biegać i bawić się razem. Jest tam mnóstwo, jedzenia, wody i słońca – nasi Przyjaciele żyją w cieple i dostatku. Wszystkim zwierzętom, które były chore i starsze zostaje przywrócone zdrowie i wigor. Ranne i okaleczone zostają uzdrowione i są znowu silne, tak jak wspominamy je w naszych snach z dni, które minęły. Zwierzęta są tam szczęśliwe i zadowolone z wyjątkiem jednej, małej rzeczy: każde z nich tęskni za kimś wyjątkowym dla nich, kogo musieli pozostawić. Wszystkie razem biegają i bawią się wspólnie, ale przychodzi taki dzień, kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy patrzą uważnie a jego ciało zaczyna drżeć. Nagle oddziela się od innych, zaczyna biec przez zieloną trawę a jego nogi niosą go szybciej i szybciej. Poznał Cię!! I kiedy Ty i Twój Przyjaciel wreszcie się spotkaliście, przytulacie się do siebie w radości ponownego połączenia – już nigdy nie będziecie rozdzieleni. Deszcz szczęśliwych pocałunków na Twojej twarzy, ręce znowu tulą ukochaną głowę, znów spoglądasz w ufne oczy Twojego Przyjaciela, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale nigdy nie zniknęły z Twojego serca. Wtedy przechodzicie przez Tęczowy Most – razem. Paul C. Dahm "The Rainbow Bridge" USZKO ..... USZECZKO...... :-( :-( :-( :-( :-( :-(
  12. Ależ ona ma smutek w oczach. I taką łagodność.
  13. [quote]pierwsze spotkanie z goldenem, Xant go nawet nie obwąchał a już rzucił się, żeby go gryźć! Tak zupełnie nie wiadomo dlaczego zaczął go gryźć gdzie popadnie, a to po nogach a to po głowie.[/quote]Hmmmm, to może dlatego, że golden wszedł do jego domu. Xant broni swego ukochanego domku gdzie mu tak dobrze, boi się, że przyjdzie jakiś nowy i co wtedy z nim się stanie. Jest przyjacielski do wszystkich istot ale na dworze a tu jakiś osobnik wtargnął "na jego włości". Za parę dni pewnie już by tak nie reagował gdyby zrozumiał, że golden mu nie zagraża. Może masz jakieś zdjęcia z wizyty goldenka. Kocham goldeny, mam taką osobniczkę w domu. Wprawdzie moja to mix goldena ale z przeważającą ilością cech tej rasy.
  14. Artykuł w dzisiejszej Wyborczej (a'propos schroniska) Rannemu psu pomog� tylko w dzie�
  15. [quote name='andzia69']powiem wam, ze takich historii było wiele...wiele i nic z tym nie można zrobić - urzędasy nie wierzą, nic nie widzą, schron ma takie plecy, ze chyba herkules by ich nie ruszył... Tak i żadne pisma nic tu nie poradzą :shake: bo nikogo z tych co biorą pieniądze za opiekę nad bezdomnymi zwierzętami, te zwierzęta NIC NIE OBCHODZĄ. Aby się bronić i wybielić zrobią z ciebie głupka i rozrabiakę-mąciwodę. Tyle i nic więcej. Wejść do schroniska jest dość trudno, po kolejnych pismach wejście tam będzie prawie niemożliwe. Pamięć Lizy jest dla mnie zbyt droga, zbyt boleśnie przeżyłam i przeżywam po dziś dzień jej śmierć. Nie będę tej pamięci szargać w rozgrywkach z urzędasami. Bo choćbym nawet podpaliła cały świat to jej to życia i tak nie wróci. :-( :-(
  16. A czy bierzecie pod uwagę jakiś hotel???? Wiem sporo kosztuje.
  17. Co u Xantusia słoneczko???? Czy rana pooperacyjna już całkowicie zagojona??? No i jak dieta naszego psiura, nadal tylko rybki z ryżem???
  18. Przekazałam pozostałe pieniądze Lizuni dla potrzebujących psów : 1. dla Mikiego - 100,00 zł http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszek-przygnieciony-glazem-pomozcie-123657/index11.html#post11171581 2. dla Dropsika - 100,00 zł http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-kaszlacy-dropsik-pospolity-kundelek-niezauwazony-123658/index5.html#post11180867 Tym samym rozdysponowałam całą kwotę jaką Liza posiadała. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim Darczyńcom Lizy za pomoc jaką Jej udzieliliście.
  19. Przelew na leczenie Dropsika zrobiony. Dodam, że pieniądze przekazuję w imieniu Darczyńców Lizy http://www.dogomania.pl/forum/f78/liza-juz-nie-cierpi-nie-zazna-zla-czlowieka-za-tm-jej-zycie-bedzie-jak-w-bajce-120402/ Wiecie bardzo chwytają mnie za serce starsze psy, takie niechciane. A gdy jeszcze taki staruszek jest chory i przebywa w schronisku często latami no to .... Rozejrzyjcie się za ciepłym, suchym kątem dla Dropsa, niech ma choć starość godną skoro życie upływało mu w warunkach schroniskowych. Niech zdąży poczuć kawałek serca człowieka.
  20. Zaraz robię przelew w takim razie na konto bo mam dane (Miki)
  21. Poproszę o numer konta dla staruszka Dropsika. Może udałoby się dla niego rzeczywiście znaleźć jakiś kącik w domu tymczasowym. Odpłatnie jeśli nie da się inaczej.
  22. Właśnie zrobiłam przelew dla Mikiego. Pieniądze przekazuję w imieniu Darczyńców Lizy http://www.dogomania.pl/forum/f78/liza-juz-nie-cierpi-nie-zazna-zla-czlowieka-za-tm-jej-zycie-bedzie-jak-w-bajce-120402/ Pozdrawiam serdecznie i po cichutku śledzę losy Mikiego.
×
×
  • Create New...